6

@MESSIah16 problem braku węgla nie byłby tak wielkim problemem gdyby nie inflacja. Powołujesz się na to że inne kraje też mają problem z węglem i gazem, brakiem surowca. Ok tylko na zachodzie inflacja jest na zdrowym poziomie 6%, a nie 16 :) ich stać na alternatywne źródła ogrzewania domu. Stać ich żeby ocieplić dom, kupić drewno, zamontować elektryczne maty, grzejniki czy nawet dogrzewać klimatyzatorem. Whatever. A taka inflacja to już wina tylko i wyłączenie pisu, nikogo innego. I na domiar złego zapowiada się ze lepiej nie będzie dopóki oni będą rządzić.

4

@Sulimo mi się wiedzmin bardzo podoba, uważam że jest bardzo dobrze zrobiony. Oceny jakimś wyznacznikeim zawsze są, dla Ciebie może być syf, ale dla większości wysoka ocena i super serial. Lotr nie oglądałem to się nie wypowiadam, ale coś musi w tym być jak ma 3,5.

1

Co się odalilo w lfc że sędzia doliczył 5min a pozwala grać do 98 u wtedy pada gol?

1

@fenix1983 nieprawda, na satelicie dekodera jest również. Kanały okolice 985

0

@Fido66 ja zacząłem oglądać Rod Smoka, jak mi podejdzie to może w końcu też się do GoT skłonie w końcu :D może i wyjdzie nawet na lepsze, traktuje to jako wstęp wydarzenia są wcześniej, a nawiązań nawet póki co nie ma :)

0

@Malibu chciałbym poznać zdanie innych, może coś przeoczyłem, może ktoś mnie przekona :D wymieniłem teraz Mane na L.Diaza, Militao na Mendesa, a Jornginho na Bergwjina, ciągle kombinuje^^

0

@kstyko mam go:)

0

@Malibu hmm to tak na czutke mówisz czy podpierasz czymś opinie? Póki co mam właśnie Militao, Hakimi i Mane. Hakimi początek sezonu i już 2 bramki i asysta. Mendes też nieźle bo 2 asysty, obaj powinni grać. Cancelo nie ma liczb póki co. Militao notuje sporo odbiorów real ma też łatwiejsza grupę powinni teoretycznie mniej bramek tracic. Co do viniego i mane ciężko ocenić, ale mane sporo zaczął strzelac w Bayernie. Z Realu mam już Benzeme z przodu, a Vini jest taki chimeryczny i różnie u niego z liczbami.

0

Gra ktoś w UCL fantasy?

Zastanawiam się nad doborem obrońców, kto będzie lepiej punktować Militao + Hakimi czy Nuno Mendes + Cancelo? Z pomocników Mane czy Vinicius? Co myślicie?

0

Alonso niepowołany decyzja tenera

0

@Szalik tak mi się wydaje ale byłem w 2017r to może słabo pamiętam. Za każdy razem gdzie indziej, ale masz na myśli te górna trybunę czy zazwyczaj siedziałeś gdzieś po środku? Bo wydaje mi się że to nie tylko kwestia wysokości, ale każdy jeden krąg trybun jest też mocno cofnięty do tyłu i mocno oddala.

0

@Dzieniu o widzisz to już jakieś info, dzięki. Czyli rogi odrzucam. Przemyśle środek za bramka (tylko po jednej stronie jest kocioł klub kibica i jada tam na bębnach nie pamiętam po której stronie) lub na środku właśnie z samej góry gdzieś. Chcoaiz z tego co kojarze tam jest daleko na boisko i wszystko takie mikroskopijne się wydaje No ale do przeżycia. Zastanawiam się tylko czy właśnie iść w tańsza opcje na mecz ligowy i mieć widok daleki i ledwo co widzieć piłkarzy czy zabulić więcej i też usiąść sobie bliżej.

0

@Szalik właśnie nie jestem taki pewien co do widoczności. Ja mam wzrok dobry, a siedziałem kiedyś prawie na samej górze to ledwo rozróżniałem zawodników, wydawało się dalej niż na transmisji z tv :p

0

@Dzieniu ja właśnie cisnę na Celte Inter i te same rozkmine mam :D myślę czy kupować na oba mecze spoko miejscówki żeby fajnie mecz obejrzeć czy nie olać widowiska np celty i nie kupić czegoś wysoko, bo co prawda z meczu może nie będzie wiele, ale nie wiem może wrażenia, widoki tam są spoko? Tego bym się chciał dowiedzieć :)

0

Z tego co widzę szybko wyprzedają się najtańsze bilety na Camp Nou, czyli wysoko za bramka i rogi. Rozumiem, że cena robi robotę, ale czy poza tym są jakieś plusy? :p ja siedziałem kiedyś dość wysoko i wydawało mi się daleko do komfortowego oglądania meczu, ale siedzieć aż tam na samej górze? Ktoś był? Jakieś wrażenia fajne czy faktycznie to tylko kwestia ceny? :p

0

@Fizzy Womack w większości wypadków to się zdecydowanie mocno nie opłaca, ale zależy jaka praca :D

0

@masq canal plus ma w swojej ofercie tvp czy tvp sport na pewno. Poza tym polsat premium też na pewno pokaże mecz. Luźne majty ;)

4

@MesQueUnClub96 okej, ale pomijając po co jakiemuś średniakowi płacić chore pieniądze w naszej sytuacji gdy te pozycje mamy obsadzona w tym sezonie? Jaki sens?

0

@sonek czyli 72h trzeba odczekać, dzięki za info :)

0

Ruszyła sprzedaż biletów na LM, ale chyba nie da się normalnie kupić, bo pewnie dla culersow w 1 kolejności sprzedają. Wie ktoś po jakim czasie będą ogólnodostępne?

1

@Lola120 myślę że tutaj już nie ma co testować. Moim zdaniem trener powinien na oba mecze wystawić 1 garnitur który musi się zgrać i to powinien być finalny sprawdzian przed mundialem. Odnośnie biletów to tak proponuję poświęcić wieczór siedziec w domu i odświeżać co jakiś czas stronkę. Myślę że wystarczy raz na pół godziny czy godzinę, bo jak ruszy to i tak będzie przeciążenie będzie ścinać każdy będzie chcieć kupić. Później trzeba się uzbroić w cierpliwość i kilkac dopóki nie przejdzie, bo problemy będą na pewno duże z sama funkcjonalnością strony :P

Chyba, że nie będzie tak źle. Ja w końcu kupowałem na mecz kwalifikacyjny o awans na MŚ, a tu jednak towarzyski liga narodów, ale mimo wszystko uprzedzam jak może to wyglądać.

0

@Kgorecki2500 @david89 chodzby cała resztę podręcznika sam Gal Anonim napisał to wystarczyło kilka fragmentów wiadomo o czym, żeby podręcznik nadawał się do szrotu. Wstydziłaby się ta Pani za takie tweety.

1

@Janiama dramat, ale zastanawiam się zawsze jak do tych rabunków dochodzi. Gdybym zarabiał tyle kasy to już bym zainwestował w jakas ochronę. Może firma ochroniarska, ciekawe że się piłkarze na to nie decydują? Chyba że decydują, ale bandyci omijają takie zabezpieczenia jakoś.

2

@Lola120 kupowałem na Polska Szwecja. Trzeba probowac zaraz po północy jak ruszy sprzedaż. Strona oczywiście muli, bo wszyscy chcą kupić. Po przeszło godzinie prób zakupu i odświeżania strony w końcu udało się kupić. Bilety niestety szybko się rozeszły, także rano możliwe że już nie byłoby możliwości kupienia.

Edit. Przypomniało mi się że podany był chyba tylko dzień kiedy ruszy sprzedaż, z doświadczenia kumpel mówił że wrzucają zawsze wieczorem, więc od 20 już sprawdzałem co chwilę, w końcu ruszyło koło północy.

1

@LambiPL prawda, szkoda kasy na panele, chociaż trochę mnie drażni to, że mam całe wnętrze dodatki czarne i czarne ps4 pasuje idealnie kolorystycznie do całości salonu, a białe będzie u mnie wyglądać jak u świni dzwonek.. :/ tak czy siak z tego co widzę to nie ma zestawów z czarnym padem, w każdym i tak jest biały.

0

@LambiPL @4drian0 super, dzięki za odpowiedzi :) czyli jedynie kwestia wywalenia ekstra jakieś 250zl jak się chce mieć inny kolor żeby pasował do otoczenia, sprytny zabieg sony :p

0

Czy ktoś wie czy Sony zamierza wypuścić czarna edycję konsoli ps5 i wypuścić do detalicznej sprzedaży? Z tego co widziałem są tylko białe co średnio mi pasuje. Wiem, że są do kupienia ekstra jakieś panele, ale czy to jest na zasadzie pokrowca czy się wymienia rozkręca obudowę i podmienia? Ktoś ma? Zdaje to egzamin?

0

@Inko yup, to tylko liczby i na końcu nikt nie pamięta o tym jaki to fart bo większość przegląda wyniki na flashscore, a nie ogląda meczów. Nie ma co się przekamarzac, ale jak oglądałeś to sam pamiętasz finały po bramkach ze spalonego czy zeszłą edycję gdzie ślizgali się i dosłownie tłamszeni byli przez każdego przeciwnika w play-offach, ale pilka jest przewrotna tylko trzeba umieć nazwać rzeczy po imieniu. Jeśli przeciwnik kreauje 10 sytuacji bramkowych na każde Twoją jedna to tak jest to ostry fart. :)

0

@Tridente2015 porównanie raczej dotyczy tego, że ani Fati ani Ferran to nie lewi skrzydłowi. Nawet gdyby byli w wysokiej formie to wydaje mi się że nie zaoferują tyle ile mogą, bo oboje dużo lepiej odnajdują się z prawej strony schodząc do środka na swoją lepsza czyli prawą nogę.

0

Jedyny minus jak już się do czegoś przyczepiać to gdy gramy Dembele i Raphinia od początku jest taki, że obu nie powinniśmy zmieniać, bo ani Ansu ani Ferran nie nadają się do gry na prawym skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?