1

Dało się szarpać jak w 95 minucie? Dało, tylko się kur... nie chciało przez cały mecz a wystarczyła 1 bramka.

5

@Kondziubarca Panie Robercie, czy widział pan kiedyś coś takiego jak deszczowy wieczór w Stoke?

1

Można by zażartować, że z nami to grają mecz życia a przed prześcieradłami rozkładają nogi, ale Real też z nimi zremisował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Dośrodkowanie będąc w polu karnym na wysokości 15 metra... Jak mnie to irytuje, czemu nie grają po ziemi albo nie walą w bramkę.

0

Coś jest cholernie źle i nie rozumiem dlaczego. Kto jak kto, ale Lewandowski waliłby co mu na nogę siądzie koło bramki a od jakiegoś czasu zamiast strzelać to robi coś dziwnego.

2

Kolejny zawodnik olśniony bujną czupryną Ter Stegena nie trafia z 15 metra.

0

Co ciekawe, koszt goal-line wynosi tyle co jeden sezon w pensjach dla głównych sędziów. Masz w lidze Real, Barceloną, Atletico które generują potężne przychody i co? Gówno, za droga technologia, będziemy walić VARem.
A potem sranie że w LL tylko 50% aktywnego czasu gry.

3

Ale w sumie xD że LL chce wprowadzić półautomatyczne wykrywanie spalonego a szkoda im 4 milionów na goal-line

0

Jak patrzę na twarz Gaviego gdy ktoś go odepchnie to robi mi się żółto przed oczami

0

Jak dla mnie bramki nie ma, choć tu liczy się minimalne ustawienie kamery.

1

@Rewolucja123 Sporym kłopotem jest zrobienie konferencji na której możesz powiedzieć jedynie, że kupowałeś sędziów, bo każda inna odpowiedź będzie uważana za kłamstwo.

3

@GdefnyMU Jak słucham takich idiotyzmów to mi się przypomina Carvajal który z 40 metrów słyszał kopnięcie którego nie dało się nawet na powtórkach zauważyć xD

0

@maroon Wiele tych rynków nie ma a produkcja w Europie żeby to potem wyimportować do Azji nie ma sensu ekonomicznego więc jeżeli dalej będą produkować, to będą produkować je tam a wtedy nie będzie ekonomicznego uzasadnienia sprowadzania ich do Europy.
USA to osobny byt ale slaby rynek na europejskie auta bo oni wolą swoje.

0

@Kgorecki2500 Nie wiem czy tu nawet będzie cokolwiek do wyjaśniania, w takiej sprawie Valverde wyrok może dostać zaocznie i może być tak, że nikt nawet nie będzie słuchał jego wyjaśnień.
Jeżeli mają dowód w postaci nagrania, że to on uderzył, do tego ponoć się do tego przyznał to nikt nie będzie robił kilkuletniego procesu i przewijał nagrania z meczów bo to nawet nie jest materią sprawy.
Sprawą jest napaść na parkingu, to czy Baena coś powiedział czy nie to nie ma żadnego znaczenia, gdy do zajścia nie doszło "na gorąco" to nie ma działania w afekcie więc sprawa jest prosta: Naruszenie nietykalności, lekki uszczerbek na zdrowiu, jest poszkodowany, jest sprawca, wyrok na jednej rozprawie.

1

@Kgorecki2500
1. Nie ma żadnego dowodu w tym meczu, że Baena cokolwiek do niego powiedział, mieli jedną sytuację w której po faulu Baena jeszcze popchnął Valverde i Fede się trochę zagotował ale nie ma śladu, by Baena cokolwiek mu powiedział.
2. Dokładnie to jest przykład ujemnego IQ. Powiedział dość sobie i właśnie wpędził siebie i swoją rodzinę w największą aferę obyczajową sezonu połączoną z zawieszeniem sportowym i sprawą karną o napaść, brawo on.
3. Nie musi być chory, może być po prostu głupi. Wpisz sobie w Google hasło "Valverde Salah" i zobacz zesranie się Valverde do Salaha o brak szacunku i powiedz, że Fede sobie tego nie uroił. Równie dobrze tak mogła wyglądać sytuacja na boisku, że Baena powiedział cokolwiek, Valverde usłyszał co chciał usłyszeć i wyszło jak wyszło.

1

@Kgorecki2500 Nikt dziecka nie stracił, mieli problematyczny początek ciąży co jest ciężkie dla rodziców (wiem coś o tym bo przechodziłem taką sytuację w czerwcu) ale i nikogo nie dziwi, od lutego już jest wszystko dobrze a temu się wymierzanie sprawiedliwości włączyło w kwietniu.
To po pierwsze, po drugie nie wiem czy byłbym w stanie się opanować bo nie byłem w takiej sytuacji postawiony, ale wiem na 100%, że albo bym puścił to mimo uszu albo bym się zagotował i zaatakował typa gdy tylko to powiedział.
A nie 3 miesiące później łapał typa na parkingu, żeby mu z partyzanta dać w mordę, wiesz dlaczego? Bo nie jestem idiotą i wiem kiedy coś będzie miało konsekwencje gorsze niż zysk z takiej "zemsty".

0

@Khajio Bo gdyby były jakiekolwiek okoliczności "na korzyść" Valverde, to media już by je wyciągnęły, przecież już w godzinę po tym jak ta informacja wypłynęła do mediów zaczęto pompować stanie w obronie rodziny.

6

Ogólnie czym dłużej o tym myślę tym bardziej dociera do mnie jakim "inteligentem" jest Valverde.
Obrońca rodziny słyszy, że ktoś mu obraża nienarodzone dziecko (pomińmy, że nikt nie jest w stanie ustalić kiedy to zrobił), ten staje w jej obronie i zamiast lutować gościa na miejscu, to bardzo honorowo czekasz 3 miesiące aż on przyjedzie na twój teren a potem lecisz jak bandyta mu po meczu strzelić lufę z partyzanta na parkingu pod stadionem.
W konsekwencji twoja rodzina jest na ustach wszystkich sportowych mediów świata, każdy wyciąga traumatyczne przeżycia jakie twoja partnerka przechodziła w okresie zagrożenia ciąży i teraz gdy nie wolno jej się stresować, to sprowadziłeś jej na głowę aferę i swoją sprawę karną o napaść...
Tak to się kończy gdy ktoś ma neandertalny mózg i rozumie jedynie język siły, nie zastanawiając się kompletnie nad konsekwencjami.
Gdyby jeszcze na gorąco mu dał w mordę to można by powiedzieć, że gorąca głowa, ale zaplanowanie tego to pokaz ujemnego IQ.

10

@supraomnes1 Nie, bo im w czasach bez VAR podarowali kilka a nam w czasach VARu przechodzą takie wałki jak z Interem czy nawet United w LE.

1

@Emhyr I prawidłowo, za głupotę się płaci i powinien zapłacić najwyższą cenę.
Szkoda tylko, że już wydano wyrok na Baenę, gdzie jedynym dowodem jest to, że "Fede by tego nie zrobił bez powodu" i teraz media i pół internetu się na niego wysrywają, choć nawet nikt nie jest w stanie wskazać czy to on coś powiedział, czy cokolwiek powiedział czy Valverde się coś w głupim łbie uwaliło bo źle usłyszał.

2

A moim zdaniem policja powinna przed każdym meczem sprawdzać zawartość pojemnika z gumami pana Ancelottiego wszak posiadanie narkotyków jest nielegalne, nie mówiąc o wnoszeniu ich na stadion.

0

Bardzo mnie ciekawi co wyjdzie ze sprawy Valverde bo to będzie dość ważne.
Czy federacja zrobi fikołka i utrzyma immunitet dla piłkarzy Madrytu, czy jednak przywali mu ekstremalną karę w związku z brakiem jakichkolwiek dowodów usprawiedliwiających.
Jest to o tyle ważne, że z jednej strony interes i obawa przed szujami medialnymi z Madrytu które na 100% przypuszczą zmasowany atak z drugiej brak kary to będzie jawny precedens, że możesz dać w ryj rywalowi o ile zrobisz to po meczu.

0

@draxidox Celował w PO a zasadniczo walnął we wszystkich a przede wszystkim w Konfederacje, której np. program gospodarczy z 2019 kosztowałby 250 miliardów złotych co było w tamtych wyborach najgłupszym programem gospodarczym spośród wszystkich partii.

0

@michal26 Tylko coś co jest najbardziej pomijane to to, że trzonem i największym ugrupowaniem Konfy są narodowcy a im bliżej do PiSu niż komukolwiek innemu (z resztą otwarcie poparli Dudę w 2020 a Bosak i Winnicki byli w koalicji z PiS jako LPR).
Wieszczenie koalicji Lewicy z PiS jest bez sensu, bo oni się nie dogadają, ideowo osobny biegun, gospodarczo "podobni" ale tylko na pierwszy rzut oka, bo zupełnie inny cel jest tych "socjali".
A Konfa jedynie przed wyborami kryje się z chęcią koalicji z PiS, oni już w 2019 chcieli tą koalicje robić ale PiS ich nie potrzebował, teraz bardzo próbują się kryć z tą koalicją jednocześnie nie stawiając stanowczego nie.
A negocjowanie ustaw to bajki dla naiwnych bo tak to nigdy nie działa, dostaną stołki i możliwość wprowadzenia jakichś ideowych postulatów, w kluczowych nikt im nie odda prawa głosu z zastrzeżeniem, że albo biorą co im dają albo nie dostaną nic.

1

@michal26 A co ma robić KO? Zaczęło się od tego, że ludzie i tak zaczęli wskazywać Konfederację a Konfa jest niezdolna do koalicji z kimkolwiek poza PiSem.
Problemem jest to, że to naród idiotów i cały czas łączy Konfederację z jakąś gospodarką, gdy to ugrupowanie nie ma absolutnie żadnego planu gospodarczego poza ekstremalnymi hasłami których nie da się zrealizować (co z resztą bez oporów przyznają).
Taka kolej rzeczy to niestety 3 kadencja PiSu a tego państwo już nie wytrzyma.

0

@maroon Zrobiłem zbyt duży skrót myślowy, ale pisałem o 3 w nocy. Tak, zakaz rejestracji ale to się przełoży na produkcję, bo po co produkować auta których nie można sprzedać.

0

@pluszek Podawałem już przykład II WŚ i właśnie się mylisz.
To, że strzelano to strzelano, nie było innego wyjścia, ale konflikt nie kończy się w momencie w którym przestają strzelać.
Tak miałeś podczas I WŚ, Niemcy zostali przetyrani, zabrano im ziemie, zabrano im przemysł, zabroniono wszystkiego czym jedynie wzmogli nastroje wojenne i poczucie krzywdy. To doprowadziło w ciągu 20 lat do kolejnej wojny. Po II WŚ osądzono kilka ważniejszych postaci ale konflikt zażegnano dyplomatycznie a Niemcom zaoferowano plan Marshalla na odbudowę, zintegrowano ich z resztą Europy dzięki czemu wygaszono ich roszczenia, nie czuli krzywdy i to była ostatnia duża wojna w Europie aż do Ukrainy.

0

@Wychowanek Ale właśnie podałeś przykład, że siłą niczego nie rozwiążesz.
Przykład poddanych którzy przechodzili od tak pod innego władcę to idealny przykład, bo oni nie brali udziału w walce ale byli ofiarami przemocy swojego poprzedniego władcy.
Tak było na terenach Polski gdy chłopi w żaden sposób nie chcieli wspierać kraju i nie reagowali na wezwania do pomocy obrony granic bo byli tak traktowani przez szlachtę, że bez różnicy im było kto będzie nimi rządził.
Z tego też powodu dochodziło do wielu buntów i rzezi na "paniskach".
Nie ma konfliktu zakończonego krwawo, zawsze po nim tli się zadra który przy pierwszej okazji wybuchnie.

0

@malicinho Tylko nie wziąleś pod uwagę, że przez ostatnie 7 lat ceny poszły drastycznie do góry, zwłaszcza w ostatnich 2 latach. Mondeo jakie miałem poszło do góry o 10k, mniej więcej tyle samo wzrósł C-Max a też kwestia tego, że masz do tamtych modeli +7 lat.
Mój C-Max kosztował 20 tysięcy (no 18 ale z rozrządem do wymiany co wyniosło 2k) a miał wtedy 8 lat, dziś 8-letni C-Max w tej samej specyfikacji kosztuje 45-60k.

0

@pluszek A jakby zamiast kwiatków poszli bić po mordach każdego araba jakiego spotkają, coś by to dało? Nie, nic by nie dało. W historii świata jeszcze się nie zdarzyło aby przemocą zakończono konflikt, chyba że mówimy o totalnej eksterminacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?