Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie spalony
3
@Comentateiro Tam powinien być Lewandowski ale zszedł z boiska. Nie mniej ja bym uznał to na konto Lewego, bo powinien tam być i to nie jego wina, że go tam nie było
11
Panie Robertku, miękkie rzuty karne są dla Madrytu, dla pana mamy szydercze komentarze w internecie
1
Strzały Yamala zza pola karnego coraz bardziej soczyste, od czasów Messiego praktycznie niewidziane.
0
Dobić jeszcze brameczkę i w przerwie Yamal do domu jedzie, niech odpocznie.
3
@Safrani Świetna informacja, jeszcze dziś powinny służby go odwiedzić
1
@JarekS Patrioci tacy jak Konfunia?
0
@takisobiektos Mhm, świetny pomysł. I jak go wyegzekwujesz? Na Metropolitano wchodzi 70 tysięcy osób, jak chcesz co tydzień weryfikować, kto z tych 70 tysięcy jest bezmózgiem?
2
@ferdas_rawa Możesz sobie sam łatwo odpowiedzieć na pytanie: Czy ofiara pobicia albo potrącenia przez samochód prowadzony przez osobę pijaną jest liczona do statystyk zagrożeń zdrowia?
Ile znasz przypadków, że ktoś się zrobił agresywny po wypaleniu fajka?
A ile znasz przypadków rozbitych rodzin, bo przykładowy ojciec chodził palić fajki przez co wywalili go z roboty i przestał się interesować rodziną?
Używki to nie tylko problem zdrowotny ale i społeczny a w tym aspekcie alkohol jest możliwe, że najgorszą używką świata, bo jest powszechnie dostępny, tani a w wielu kulturach wręcz celebrowany
I nie prawdą jest, że alkohol alkoholowi nierówny. Każdy alkohol to dokładnie ten sam alkohol etylowy, nie ma znaczenia czy walisz go w formie piwa, Żołądkowej czy wina do obiadu.
Dieta śródziemnomorska uważana jest za zdrową ale absolutnie nie ze względu na alkohol.
Z resztą zajrzyj w statystyki, gdybyśmy tylko znaleźli powód, dla którego Francuzi, Portugalczycy, Włosi, Chorwaci, Grecy czy Hiszpanie są na szczycie unijnych statystyk śmiertelności na nowotwory wątroby.
@Ojciec5tkidzieci
0
@Pedri16Future A czy przypadkiem w pierwszej kolejce półautomatyczny spalony nie został przez sędziów wyznaczony tak, że sprawdził złych zawodników?
20
@Sulimo Nie wiem czy to jest legalne, ale alkohol musi mieć banderolę a na tych tubkach ich nie ma.
I swoją drogą lobby alkoholowe widać jest silne, dużo mniej szkodliwe papierosy są obłożone taką ilością restrykcji, że to głowa mała. Wysoka cena, paczki z trupami na okładce, zakaz jakichkolwiek wariantów, bo to wszystko "zachęca do palenia".
A wóda? Kolorowe etykiety, tubki w kształcie musu dla dzieci, milion smaków do wyboru a i cena przestępna.
2
@Encore Szkoda mi Portugalii, bo jestem więcej niż pewien, że selekcjoner weźmie Ronaldo, jak fatalnej dyspozycji by nie miał i wystawi go na boisko. Mają fajną paczkę, ale jak można coś chcieć wygrać, gdy mają taką czarną owce, która chce wziąć całe światło reflektorów na siebie? Znowu będzie ładowanie z byle jakiej pozycji, byle coś ustrzelić
9
Mecz gówniany, wynik średni, czyli jest zajebiście.
1
@SmoothCriminal Nie, remis nie jest najlepszym wynikiem. Atletico to i tak ogóry, które często tracą punkty, trudno ich widzieć w roli faworyta choćby do wicemistrzostwa.
Dla nas lepsze było +4 do Realu i +3 do Atletico niż +3 Real i +5 Atletico.
2
Czyli co, jutro kilka pozwów na Atletico, przydałby się też jakiś filmik o sędziach a i artykuł o Negreirze wypadałoby wstawić, co by ludzie nie zapomnieli.
11
Szybko połączył się z infolinią banku, okazało się, że żaden przelew nie przyszedł, no to gol.
2
Real przy rożnym zepsuł wszystko, jeden zgubił Sorlotha, drugi się przewrócił.
Jakim cudem ten typ będąc bez obstawy oddał strzał, który był przyjaźniejszy dla bramkarza od niektórych podań?
Typ powinien dostać wędkę.
0
Mam nadzieję, że to jest ta grosza połowa Atleticu i po przerwie wyjdą w najlepszej wersji. Mieć tyle możliwości i wszystko psuć głupimi błędami.
1
Czułameni zagrał ręką, pół drużyny Realu podbiegło do sędziego płakać, że była ręka xD
0
@abram3k Spokojnie, sędzia daje szanse, jeszcze kilka fauli i będzie żółta kartka dla uspokojenia meczu.
A że pewnie akurat wypadnie na faul zawodnika Atletico, no trudno, żółta to żółta.
1
@Joe_Barbaro Xavi przynajmniej raz doprowadził do sukcesu zespół, który był na skraju bankructwa i miał drużynę złożoną z dzieci i wolnych transferów.
To chyba wyższa półka niż osiągnąć gówno mając tak wielkie możliwości.
1
@xvcWinterSoldier Atletico gówno grają i 3 razy już się wyłożyli na ogórkach, więc zdecydowanie lepiej, żeby to oni wygrali, bo wtedy mniej stabilna drużyna zbliży się do nas na 3 punkty.
W przypadku remisu Real odrobi 1 punkt a zdecydowanie lepiej jest, żeby rządowi byli od nas oddaleni na większy dystans niż 3 punkty.
Zwłaszcza, że widzisz co się dzieje, oni co mecz dostają karniaki a my przy każdej gorszej dyspozycji będziemy wystawieni na przypadkowe błędy sędziów.
0
@Gekon I kłamiesz, bo nie ma nawet w miarę wiarygodnej plotki, która by mówiła o naszych dziwnych relacjach z sędziami, nie ma nawet jednego mało wiarygodnego świadka, który by zasugerował, że słyszał o dziwnych relacjach z sędziami, więc o jakich kwitach mówisz?
Negrieria sędzią nie był, stanowisko teoretycznie miał wysokie ale kompetencji już wysokich nie miał, niektórzy próbują sugerować, że przez Negreirę mieliśmy wpływ na awanse i spadki sędziów, ale to też jest brednia, bo Negreira sam nie wystawiał ocen sędziom a i trudno znaleźć takich, którzy by się skarżyli, że spadli bo coś zrobili Barcelonie albo takich, którzy twierdziliby, że nie awansowali przez Barcelonę.
Nie ma niczego, 2 lata najgłośniejszego śledztwa sportowego w Hiszpanii i nie ma nawet za co wystawić aktu oskarżenia.
3
@Luciano99 Czy dużo czy mało określa parametr matematyczny zwany DU-PA
Jest dość subiektywny, bo zależy od obserwatora, ale powiedzmy, że jakbyś ty chciał komuś wsadzić 8,8 cm to będzie to mało, ale jakby tobie ktoś chciał wsadzić 8,8 cm to będzie dużo.
16
Często wynik zrzuca się na sędziego tylko wtedy, gdy wynik jest kontaktowy typu 0:1 czy 3:2.
Gdy mamy 4:2 to tak odruchowo się patrzy na to, że przecież gdyby to i tak byłaby przegrana.
A to jest niestety nieprawda, ponieważ wynik wpływa na grę. Jedna drużyna musi się bardziej otworzyć, druga może się mocno zamknąć, obraz spotkania się zmienia.
Bo to byłby zupełnie inny mecz, gdyby ten głąb z gwizdkiem nie zrobił kontrowersji, byłoby dalej 1:0, nasi graliby inaczej, tamci nie mieliby komfortu, losy spotkania mogłyby się potoczyć zupełnie inną drogą.
Dlatego tak ważne jest, by sędzia się nie mylił, bo jego błędy cały czas wypaczają grę.
Nawet głupia żółta kartka albo jej brak ma wpływ na wydarzenia boiskowe, bo zawodnik z nią/bez niej gra inaczej, a co dopiero dopuszczenie bramki po faulu...
Kolejna kompromitacja sędziów a następna będzie już w najbliższej kolejce, bo ten typ na bank nie dostanie zawieszenia za ten przewał.
A powinien, bo stał obok, ma VAR a sytuacja była klarowna, tu nawet nie ma pola manewru w którym można by bronić sędziego, nie ma centymetra ruchu w przepisach, nie istnieje żadna interpretacja, którą można by przyjąć, by nie uznać faulu.
3
Mam nadzieję, że Flick wyciągnie wnioski z tego meczu, bo to był kryminał co zrobił.
Zasadniczo nie osiągnął żadnego celu. Nie wywiózł punktów, nie dał się sprawdzić młodym (bo za dużo ich było) i nie dał za bardzo odpocząć nadmiernie eksploatowanym.
0
@Encore ale mało groźny bo bardzo niesolidny, już 3 razy stracili punkty. Wolę, żeby to Atletico traciło do nas 3 punkty niż Real.
0
@Encore A bym wolał, żeby materace wygrały.
4
Chociaż na pocieszenie.
I oby Atletico stanęła na wysokości zadania
2
Wyznacznikiem z pierwszej polowy to było czyste odebranie piłki, nie rozumiem karnego