0

Jeszcze Adriano :( No to całkiem nie mamy lewej strony Pedro - Montoya ... Ło Panie ... :(

0

Jak Leo tego nie przejął ?? Masakra jaki on się wolny zrobił... podczas GD to nawet Pepe go brał

0

Parodiuje Ronaldo :D Fryzury też podobne tylko Alexis ma krótsze włosy :P

0

Rafinha zdrajca ...

0

Song był świetny na tej pozycji w Arsenalu... a te jego piły do RvP poezja...

0

I o to chodzi :D Trzeba zamknąć paszcze hejterom :) A Pedro gra totalne gówno... wydaje mi się, że nie ma lewej strony a Barca gra w 10... Neymar wchodź na boisko... po tym sezonie koniec przygody Pedro z Barceloną

0

3 byłych piłkarzy Barcy w składzie Celty :D Ciekawie najlepszy Rafinha :D

0

Jaki spalony kur** ???

0

Toco toco toco toco toco Tocopillano !!!

0

9-10-11 Trzech Muszkieterów z Ameryki Płd :) Jak dla mnie najlepsze tridente w La Liga :)

0

Mam takie samo zdanie o zachowaniu CR.. taki byk i dał się pchnąć Masche ? Nie dziwni mnie, że to było w polu karnym...
Alexis geniusz :) Szkoda, że Messi nic nie grał :(

0

Żeby teraz czasem Piket nie szedł do ataku

0

Pedro weź się nie kompromituj... szkoda Neymara może jszcze by coś dołożył

0

Przydała by sie trójeczka... szkoda, że zszedł Neymar.

0

Alves !!!!!

0

Jak Staridż !!! El Nino Maravilla !!! Najlepsze Tridente Neymar - Messi - Alexis ... dawaj Leo wsadź coś jeszcze

0

O kur** ale wsadził !!!!!!!!!!!!

0

No Song :) będzie spokój szkoda że za Iniestę

0

Taki byk i dał sie przepchnąć Masche ?? hahahah

0

Szkoda myślałem, że za Xaviego i Cesc do środka

0

Cesc żółw ....

0

A Bayern co robił z Barcą ?? Faulował jak najdalej pola karnego i wypychał Barcę ...

0

Niestety Barca siadła ... przydała by się x2 bramka ... Ney czemu nie podawał do Xaviego ??

0

Święty VV !!!

0

Ale się kładzie ten Bale i ten wzrok na sędziego... a teraz Ney ?? czemu nie jak na pucharze konfederacji ??

0

No i komu ma kur** grać Neymar jak nie ma nikogo w środku ??

0

Dobry Pepe ... wyprzedził Alvesa i od razu się położył

0

Są jakieś zmiany w obu zespołach ??

0

Na RM szaleństwo :D Najbardziej mnie rozwaliło, że Barca nie gra i szkoda, że Real też nie gra... im się wydaje, że jak Barca nie wsadzi x3 goli to nie graja hahah

0

Co że niby czerwona dla Adriano ?? Przecież jechał po ziemi jedną nogą i nie celował nie wiem w kolano czy piszczel Ronaldo ... a ten jak zwykle odstawiał teatry że mu nogę urwało... dziwne bo przeżywał gorsze faule

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?