SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze Adriano :( No to całkiem nie mamy lewej strony Pedro - Montoya ... Ło Panie ... :(
0
Jak Leo tego nie przejął ?? Masakra jaki on się wolny zrobił... podczas GD to nawet Pepe go brał
0
Parodiuje Ronaldo :D Fryzury też podobne tylko Alexis ma krótsze włosy :P
0
Rafinha zdrajca ...
0
Song był świetny na tej pozycji w Arsenalu... a te jego piły do RvP poezja...
0
I o to chodzi :D Trzeba zamknąć paszcze hejterom :) A Pedro gra totalne gówno... wydaje mi się, że nie ma lewej strony a Barca gra w 10... Neymar wchodź na boisko... po tym sezonie koniec przygody Pedro z Barceloną
0
3 byłych piłkarzy Barcy w składzie Celty :D Ciekawie najlepszy Rafinha :D
0
Jaki spalony kur** ???
0
Toco toco toco toco toco Tocopillano !!!
0
9-10-11 Trzech Muszkieterów z Ameryki Płd :) Jak dla mnie najlepsze tridente w La Liga :)
0
Mam takie samo zdanie o zachowaniu CR.. taki byk i dał się pchnąć Masche ? Nie dziwni mnie, że to było w polu karnym...
Alexis geniusz :) Szkoda, że Messi nic nie grał :(
0
Żeby teraz czasem Piket nie szedł do ataku
0
Pedro weź się nie kompromituj... szkoda Neymara może jszcze by coś dołożył
0
Przydała by sie trójeczka... szkoda, że zszedł Neymar.
0
Alves !!!!!
0
Jak Staridż !!! El Nino Maravilla !!! Najlepsze Tridente Neymar - Messi - Alexis ... dawaj Leo wsadź coś jeszcze
0
O kur** ale wsadził !!!!!!!!!!!!
0
No Song :) będzie spokój szkoda że za Iniestę
0
Taki byk i dał sie przepchnąć Masche ?? hahahah
0
Szkoda myślałem, że za Xaviego i Cesc do środka
0
Cesc żółw ....
0
A Bayern co robił z Barcą ?? Faulował jak najdalej pola karnego i wypychał Barcę ...
0
Niestety Barca siadła ... przydała by się x2 bramka ... Ney czemu nie podawał do Xaviego ??
0
Święty VV !!!
0
Ale się kładzie ten Bale i ten wzrok na sędziego... a teraz Ney ?? czemu nie jak na pucharze konfederacji ??
0
No i komu ma kur** grać Neymar jak nie ma nikogo w środku ??
0
Dobry Pepe ... wyprzedził Alvesa i od razu się położył
0
Są jakieś zmiany w obu zespołach ??
0
Na RM szaleństwo :D Najbardziej mnie rozwaliło, że Barca nie gra i szkoda, że Real też nie gra... im się wydaje, że jak Barca nie wsadzi x3 goli to nie graja hahah
0
Co że niby czerwona dla Adriano ?? Przecież jechał po ziemi jedną nogą i nie celował nie wiem w kolano czy piszczel Ronaldo ... a ten jak zwykle odstawiał teatry że mu nogę urwało... dziwne bo przeżywał gorsze faule