SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio ?? W Barcelonie tego nie pokazywał .....
0
Co gimbusie ... Pedro nie miał jak dołożyć nogi dziś ?? Wielkie gó*** grał i ty jeszcze masz jakieś problemy ? Weź maść na ból dupy... nawet Tello lepiej grał
0
Takiego bramkarza nam trzeba jak Forster.... Szybki z dobrym refleksem i mierzącego ponad 2 metry a nie 1,80.... Grę nogami i tak sobie wyrobi w Barcy bo na treningach ciągle grają w dziadka :D
0
Alexis mógł mieć x2 asystę .... Ney WTF ??
0
Najeżdżajcie sobie Alexisa :D Ale jakby nie on to by gola nie było bo Pedro by takiej akcji nie zrobił... no cóż ani Neymar ani Alexis nie pokonali Forstera ale nie powiem gość ma refleks
0
Co ten Forster O_O.... jak VV ... Ney & Alexis [*]
0
Bo Bartra jest młody i szybki więc naprawia błędy Pique a Masche nie nadąża łatać luk
0
Jestem niezwykle dumny z Marca :) W poprzednim sezonie realik jarał się Baranem a może teraz my będziemy miec swojego młodziaka co robi różnicę na obronie
0
Tak się wychodzi Pedro... a nie cofa do środka i oddaje do Sergio :) Alexis dawaj dołóż jeszcze brameczkę ! I tak powinniśmy grać od początku
0
Alexis ^^
0
Już dawno pisałem o Rooneyu albo Falcao... potrzeba nam czołga a Leo czy chce czy nie chce to musi wylądować na skrzydle bo niedługo każdy zespół bedzie tak grał z Barca
0
Prze jaja ku***.... Cesca faulują a on dostaje kartkę... Alves kopany zero reakcji
0
Dlaczego oni nie wezmą się za strzały z daleka skoro widzą, że nie mogą podejść pod 16 ???
0
Haha sprzedaż Ozila najlepszym transferem Barcy :D Mesut prze kot gol i asysta w 15 min :D a Bejla nie będzie na meczu z Kopenhagą :D
0
Tak jest szybszy jak trzeba dołożyć nogę do pustej bramki... a po zmarnowanych sytuacjach pierwszy do klaskania sobie i śmiania się jak głupi, że się zmarnowała setkę ....
0
Z Pedro gramy w 10... szkoda, że nie ma Alexisa jest dużo szybszy i pokazuje się do długich piłek :(
0
Na razie ładna szybko piłka i o to chodzi :D przydały by się jakieś strzały z daleka :D
Stroje palce lizać :) ładne :P a ja przez chwile pomyślałem, że sędzia to Valdes hah :D
0
I tak postawicie jumbo jeta przed bramka wiec o czym tu gadac. Trener celticu i tak wybierze najwyzszych i najszybszych zawodnikow do 11 zamiast jakichs dobrze technicznych i kreujacych gre.zawodnikow. wiadomo nie liczy sie ze zagraja ujowo i samymi drewnami ale wazne ze moga urwac Barcy pkt
0
Nie doleczył kontuzji i dlatego teraz się męczy... po cholerę Tito go wpuszczał w tym meczu z PSG skoro on tam wtedy nawet ledwo chodził :( Tyle spotkań
:( no to sobie teraz Brylantyna przegoni Leo
0
Nie on dalej nim jest tylko jednak teraz robi to za wolno i za mało przemyślanie. Bez długich prostopadłych piłek to skrzydłowych ani długich podań górą jak z poprzedniego sezonu. Xavi się po prostu starzeje i wielka szkoda, że Roberto nie gra a Thiago sprzedaliśmy :(
0
Tylko zaraz po Ronaldo ciągnął grę prześcieradeł :) Ale cóż Perez chciał mieć gwiazdeczki to ma a sprzedał pewnego i dobrego gracza :) Już to kiedyś pisałem... Sprzedaż Ozila przez Real to największe wzmocnienie Barcy :)
0
Perez w przerwie meczu już jest pewnie w szatni sędziów się dogaduje jakim akcentem zakończą dzisiaj mecz. Pepe nie pokazał jeszcze wszystkich swoich trików na sprokurowanie karnego :D
0
38 bo trzeba doliczyć podatki :D Real wykupił klauzulę 30 mln ale musiał zapłacić jeszcze od tego podatek :D
0
Z rm.pl
2013.09.28, godz. 22:34, smak0sz
"hmm a co będzie na gran derbi ?! o_O"
0
Zapomniałeś o Suarezie :D hehe
0
Do boju Atletico :) Najlepszy byłby remis obu zespołów ale coś mi się zdaje, że znowu ktoś może uratować Real pod koniec :(
0
O kur** Tejo Tejo... mam się już spuszczać ?? Tejo ? Tejo ? :(((((
haha jpdl przecież on dokładnie pokazał bramkarzowi jak będzie uderzał
0
Jest ten Tello na boisku ?? Robi cokolwiek bo wgl go nie widzę ani słyszę ....
0
Jak jego najbardziej faulują to co zrobić :) Widać obrońcy zdają sobie sprawy, że do Pedro nawet nie ma co podchodzić bo i tak odegra piłkę albo odbije się jak od drewna. Boją się tylko Alexisa
0
No może będzie miał Pedro miesiąc odpoczynku :) :) Zamiast Leo to powinny te kontuzje męczyć Pedro