SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taka mała ciekawostka ... Gabriel Torje aktualnie grający teraz w Espanyolu miał być zastępcą Alexisa w Udinese, jak widać nie udało mu się to bo gra na wypożyczeniu w Hiszpanii.
A my prawie tracimy bramkę... dzięki VV ! A forma Leo taka jak jego strzał z wolnego ...
0
Beznadzieja ... gramy na stojąco ... Leo stoi i tylko macha na sędziów, pomoc totalne dno, Alves szkoda gadać a te "wrzutki" sprzedać toto póki jeszcze ktoś go chce. Dobrze, że chociaż Alexisowi i Neymarowi zależy więc biegają... Leo może zapomnieć... Ronaldo mu odskoczy na 5 albo więcej goli. Jak Leo nie zmotywował hat trick CE ERa to ja już nie wiem co mu pomoże... na pewno nie podwyższka zarobków
0
Jeśli chodzi o kolejnego brazylijczyka to tylko "Gabigol'a" z Santosu :)
0
Jeszcze napisz, że Ronaldo jest skrzydłowym :) Leo był i będzie zawsze lepszy od tego mazgaja :) Jakby dziś nic nie strzelił to by płakał cały mecz... ale teraz tak nie będzie. Zawsze dostanie z dupy karnego bo ma wspaniałych płetwonurków w składzie. Wiecie o kogo chodzi... sam też coś dołoży także Hala Dzieci nie musza się martwić o gole :)
0
Ku*** o 10 min mógł jeszcze przedłużyć ...
0
Ja myślę, że Leo znowu walnie rywalom za miedzy 4 gole :)
0
To na serio jest ta obrona Sevilli co w meczu z Barcą ?? Przecież nawet w naszej lidze lepiej bronią ... jpdl
0
No jeszcze parę karnych a potem kolejne gole z dupy i Leo pomarzy o Pichichi z Ronaldo ....
Wczoraj na Leo też był karny ale oczywiście sędzia nic nie widział :)
0
CE ER strzela a jakże by inaczej po karnym hahahaha niech lepiej leci do fryzjera w przerwie meczu tak jak to mu powiedział Blatter :D Bale zaczął strzelać a co to się stało ? Anczelotti przegonił już korniki z jego nóg ??
0
Kurdeeeee znowu blisko... Ale myślę, że odbije sobie w derbach :D Już raz chyba miał 4 gole w Derbach Barcelony :D
0
Leo ma pecha dzisiaj... ale to nie jest już ten sam Messi... nie ta szybkość i ruchy... od poprzedniego sezonu i półfinału LM to już nie ten sam piłkarz.
0
Już wiecie dlaczego gra tylko ogony....
0
Hahahahha Boshe co ja oglądam....
0
Nie no Ąri normalnie .... widać, że uczy się od Pedro
0
Boshe co to za obrona .... zbugowali się że szok... a Valdes magik :)
0
Za Alexisa ??? Martino WTF ?? no to nie ma obu skrzydeł :D
0
Leo wolał nie ryzykować straty :D
0
Wiecie dlaczego Leo nie strzela ostatnio goli ?? Bo gra jako skrzydłowy :D Dzieciaki z RM już mają mega podjare, że CE ER na tej pozycji jest mega i strzela dużo goli
0
Ale dziś Leo łasy na tego gola.. Alexis znowu mu ładnie wychodził dołem...
0
W końcu musi zamknąć usteczka hejterom :) A robi to w genialny sposób :)
0
Ktoś się pośpieszył ale się z tym sracie :D Ten transfer jest chyba prawie pewny...
a w między czasie Pedro jak Ce Er hahahaha
0
Pisałem już, że parodiuje Ronaldo :D Dokładnie się dowiemy jak jakiś szmatławiec go o to zapyta :D
0
Może musiał ochłonąć albo coś sobie zrobił :D Normalnie by pognał za Leo
0
A na pasku to możesz mieć bo tak realizator ustawił... dokładnie się dowiemy po meczu co napisze sędzia w protokole
0
Jaka gleba ? Faul zawodnika Celty...
0
Pedro -.-
0
Ohoho Laboga zaczyna dyskusję o Złotej Piłce...
0
Laboga mówi, że nie ma karnego ?? Koniec świata !!!
0
Kurde Fabs było tak strzelać z Osasuną ....
0
Jak narzekaliście na Alexisa w poprzednim sezonie to wam się nie nudziło :) A teraz jak Pedro gra jeszcze gorzej to go jeszcze bronicie ???