0

Jaki tam ból dupy ?? Nawet jeśli Ronaldo dostanie ZP to co z tego ?? 2 nie równa się 4.... (tak wgl jak Ronaldo wygra ZP to dla mnie będzie to wypłakane + obrażone zwycięstwo :D najlepsza by była sytuacja jakby CR zbojkotował galę wręczenia a tu nagle Platek czy kto czyta, że Krystek wygrywa :D). Ronaldo nie będzie ciągle w formie... przecież to dlatego nie zdobył nic z Realem bo był w poprzednim sezonie w słabszej dyspozycji a jak już odpalił to udało mu się tylko nastrzelać bramek w LM... teraz odpalił od początku sezonu i tak czekam kiedy się wystrzela...
Najsprawiedliwiej by było jakby wygrał Frąk... podzieliłby wszystkich i płakali by fani Leo i fani Krystka ! Amen !

0

Trzeba się cieszyć, że Ronaldo pojedzie na Mundial... przynajmniej będziemy się mieli z kogo pośmiać jak znowu dostaną bęcki na ważnej imprezie i znów będzie płacz... coś czuję Grupę Śmierci np. Brazylia + Portugalia albo Portugalia + Niemcy/Francja :) A wtedy sam Ronaldo nie pociągnie (daj Boże straci formę do tego czasu ? :D)

0

A T. Silva ujawnił, że głosował (w takiej kolejności jakiej piszę) na:
1. Messi
2. Ibra
3. Ronaldo (jak argumentuje tym, że żel nie zdobył żadnego tytułu)
i Brazylijczyk ubolewał nad tym, że nie mógł zagłosować na Neymara :)
Liczę, że więcej będzie takich ludzi :)))

0

Mnie cieszy jedynie to, że Ronaldo może być lepszy od Messiego tylko wtedy gdy cały sezon trapią Leo kontuzje... ale ja liczę, że w styczniu powróci D10S, który znowu położy na kolana Brylantynę jak tutaj -> http://worldsoccertalk.com/wp-content/blogs.dir/6/files/2012/03/messi-ronaldo.jpg

0

Platini posmarował żeby Francja zagrała na Mundialu... gdzie by to taka hańba go spotkała ... Ribery nędzny nurek... może i jakiś kontakt był ale bardziej to sobie kostkę rozwalił ślizgając się po murawie a później robiąc tysiąc przewrotów i udając, że umiera z bólu....
Wie ktoś może czy głosowanie ZP już się odbyło ?? Tzn czy już jest zwycięzca i ogłoszą 5 najlepszych a w styczniu tego 1 czy dopiero było głosowanie do 5 najlepszych ??

0

Dzięki :)

0

Wie ktos moze o ktorej czasu PL gra Brazylia z Chile ?

0

Tylko i wylacznie Koke a jak nie to dac szanse Roberto.. i czas zadbac o obrone !

0

Reus jest lepszy jako ofensywny pomocnik za napastnikiem a nie jako skrzydłowy... nie próbujmy robić z kolejnego zawodnika skrzydłowego i go zniszczyć... taki piłkarz tylko jakby Iniesta gorzej grał, miałby jakąś kontuzję albo jakby odszedł... Reus & Cesc w pomocy coś magicznego...

0

A niech idzie gdzie chce... ale w Anglii jak straci obecną formę którą posiada to co drugi celny, mocny strzał to piłka zatrzepoce w siatce... ja jeszcze pamiętam jak mi biło serce gdy dochodziło do sytuacji 1 vs 1 albo wgl jakieś strzały z daleka... wiecznie w formie VV być nie będzie...

0

Popłakałem się jak Małgorzata Foremniak :) x3 na TAK !!! Urzekła mnie twoja historia.....

0

Tak już przypominam sobie :D Było to w jakimś wywiadzie :D Wiewiórka bo był szybki i dobrze skakał dlatego musiał wdrapywać się na drzewa i balkony po piłki :D

0

Wazza a ty masz wszystko by grać u nas ! Żaden Aguero czy Lewy tylko Wejn !!!

0

Ktoś go chyba tak kiedyś nazwał :D Bo szybko biega i równie szybko mówi :D

0

Zgadza się, zgadza.... La Roja to też określenie reprezentacji Chile z racji ich czerwonych strojów i ducha walki :D

0

La Roja to też jak się nie mylę przydomek reprezentacji Chile z racji czerwonych strojów :) A ty pewnie myślisz o Hiszpanii :D

0

Tyle, że nie Anglikom tylko Thaiti i często na pustaka....

0

Toco Toco Tocopillano !!! Zawsze w niego wierzyłem.. od czasów jego gry w River Plate byłem już nim zachwycony a później gdy czarował w Udine i mogłem go tam oglądać z trybun, podbił moje serce. On zawsze ciężko pracował na sukces. Od dzieciństwa miał pod górkę ale pokazał, że może być kimś. Warto to docenić. Ciekawa analogia bo w Udinese tak jak w Barcelonie swój 1 sezon po wypożyczeniach miał dobry, w 2 słabszy gdzie za bardzo "żyłował" przez co gorzej grała drużyna więc spadła fala krytyki a w 3 odpalił i to tak, że został najlepszym zawodnikiem ligi i zapracował na transfer do Barcy. Oby i teraz odpalił już na 100%... teraz kiedy nie ma Messiego a jest Neymar, który może ułatwić mu zdobywanie bramek :)
Jeżeli w którymś meczu do stycznia zobaczę Cesca na "9" to mnie krew zaleje.... on tylko i wyłącznie do pomocy za Xaviego ma grać...

0

Gabriel (Gabigol) jest dobry :) Można by pomyśleć o wzmocnieniu jego osobą Barcy B na sezon może dwa ale to dopiero w 2014 roku. Na resztę szkoda tracić czasu... a Andrade na razie za młody

0

Tocopillano po raz drugi ! Vamos Alexis ! On i Vidal pociągną Chile podczas MŚ coś tak czuję :D

0

Ja się dziwię, że Ribery jest nominowany do jako ten który ma wygrać ZP... zdobyć sobie mógł x3 koronę ale z drużyną a nie sam... nie był ani liderem goli, asyst itd był jednym z wielu a ZP to nagroda za indywidualizm a w tym najlepszy jest niestety CR

0

Pewnie w nazwie stadionu będzie coś Katarskiego.... na budowę nowego stadioniku mają kasę, sponsorem jest Katar a na remont kolosa i nowego obrońcę to nie mają ? roSELL niech czym prędzej odchodzi....

0

Nie dość, że nas zostawia to jeszcze chce sffoją fachową opinią zapewnić nam chwile grozy i strachu gdy Masip będzie pierwszym na bramce :(

0

Zlatan jest a Mexesa nie ma ??? A poza tym co w tym zestawieniu robią gole w 2012 skoro nagroda ma być za rok 2013 ??

0

Wątpie, jest nieopierzony :D I brak mu zimnej krwi żeby być porządnym killerem :D Ale za to na środku zawsze dobrze się spisywał Alexis... nie ma co płakać żeby grał tam Neymar bo na niego jest za duże polowanie i niepotrzebnie by zagęszczał środek... niech szaleje dalej na lewym skrzydle... jak Alexis teraz nie wypali gdy nie bedzie Leo to już nigdy nie odpali

0

@Granto

Jestem kibicem i Barcelony i Messiego... ale nie wytrzymam prowokacji Hala Dzieciaków, którzy będą się nabijać w kółko itd sam wiesz o co chodzi. Oby tylko Ibra zniszczył Portugalię to będę mega zadowolony.
Co prawda wolałem Barcę w której każdy był równy, każdy (napastnik) strzelał po np. 20 goli i Barca gra ładnie ale wtedy Leo tak nie dominował i nie był na ustach wszystkich... a teraz dla wielu ludzi Barca = Messi.
I najgorsze co się obawiam to jest to, że mimo x3 korony Franka to Ronaldo dostanie ZP bo będzie tyrał do stycznia, popisywał się i płakał przed całym światem, że to on na nią zasługuje.

0

Do widzenia Złota Piłko, Pichichi La Liga i CL ... do widzenia rekordzie goli LM .... a pisałem, że jak nie jest na siłach i nie chce mu się biegać by się nie narażać to niech nie wychodzi na boisko wgl. Chwała Bogu, że kupili Neymara bo by było krucho ....
A wystarczyło doleczyć 1 kontuzję a nie tyrać się w meczu z PSG... wystarczyło przepracować tournee i odpoczać a nie po pre-sezonie robić kolejny pre-sezon ale dla fundacji ... Oj ale teraz będzie Ronaldo w gazie... przecież każdą akcję co mu nie zagrają będzie zły... sezon stracony... obyśmy tylko chociaż ugrali coś w tej La Liga

0

Niestety pożegna się z Pichichi, Złotą Piłką i Królem strzelców LM... a liczyłem, że podgoni trochę statystyki w meczu z Ajaxem.

0

Boże drogi jaki ten Tello słaby.... jakież to dojrzałe myśląc, że każdego obrońcę w La Liga przejdzie wypuszczeniem sobie piłki tak jak w Segunda. Przecież oni go zatrzymują nawet "na raz"

0

Wynik lepszy niż gra... uff teraz można być pewnym 3 pkt.. przydałby się wybiegany Alexis na zmęczony Betis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?