RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trochę o hipokryzji w Konfederacji. Wszystkie te zapewnienia, że nie damy zgody na Ukrainę w NATO, są pozbawione sensu i dodatkowo nie są wiarygodne.
Konfederacja ma naprawdę konkretne blackouty w niektórych sprawach.
Marek Budzisz - Budzisz ocenia deklarację Mentzena
2
Kwiatki wyborcze.
1
@Comentateiro Co tu jest do rozgryzania? Jestem absolutnie przeciwny tak bezczelnym wpływom niemieckim w Polsce jakie reprezentuje ferajna Rudego, dodatkowo kochająca się z postkomuną, a Mentzen to odrażający typ cwanego gówniarza, nie mającego pojęcia o realiach w jakich żyją ludzie, bo sam ma hajcu jak lodu.
1
@Comentateiro Mentzen to jest dla mnie pajac, zarówno kiedyś jaki i dzisiaj.
Nie rozumiem jak można na niego głosować.
0
@Arkon Jak pamiętam Isaka to był ciekawy zawodnik, ale nie jakiś szczególny rekin na dziewiątce. Fajny transfer za np. 50-60mln, ale rozbić bank na niego bym się nie zdecydował.
0
Czy to jest ten moment, w którym doszliśmy do granic absurdu w tych wyborach?
0
@Arkon Alvarez. Bycie gwiazdą w EPL niekoniecznie ma przełożenie na wyniki w La Liga. Isak tu już grał i wielkiego szału nie robił.
0
Transfer z Espanyolu do Barcy nadal wydaje mi się nierealny, ale kto wie.
Mam nadzieję, że Wojtek da sobie spokój i odejdzie na wieczne wakacje, bo nie podobało mi się to, co odwalał w bramce w najważniejszym momencie sezonu.
Oglądanie Barcy zaczęło być mocno stresujące z rodakiem na bramce w takiej formie. Myślałem, że to będzie drugie życie bramkarza niczym końcówka van der Sara w MU, ale trochę słabo to jednak wyszło i średnio rokuje na przyszłość.
1
@BillyButcher To są dwie różne sprawy. Pretensja wyborców konserwatywnych dotyczy skutków takiego spotkania dla wyniku wyborów, a nie samego popijania browara z przeciwnikiem politycznym.
0
@pax Trudno powiedzieć, co tu jest korzystne. PO z pełną władzą będzie chciała domknąć system i zlikwidować siłę polityczną prawej strony (w tym Konfederację), rozmontować to wszelkimi metodami. Część wyborców Konfederacji nie daruje współpracy z ferajną Rudego, więc granie na koalicję z PO to też byłby dziwny pomysł.
PiS już nie wygra wyborów z takim procentem, żeby móc łowić pojedynczych posłów Konfy. Oni są skazani na koalicję z Konfederacją, dostaną max 35% i są z tym pogodzeni.
6
Śpiewanki w barze.
0
@Comentateiro Chodzi ci o to, że śliski jak węgorz Trzaskowski umie robić dobrą minę do złej gry, bo jest w tym wyjątkowo sprawny? To nie jest żadna wartość dla urzędu prezydenta. Poza tą umiejętnością nie ma w nim nic wartego uwagi. Nawrocki jak na osobę nieobytą z typową polityką wygląda bardzo dobrze i mówi jak najbardziej z sensem.
1
@kuz Merytorycznie to Rafał całą kampanię musi kłamać jak pinokio.
2
Rap wyborczy.
0
@BORO_12 Na to wszystko wskazuje, szczególnie że nikt nie ma ochoty odchodzić, co akurat w tym klubie nie jest zaskoczeniem.
1
@Andi18 Gówniany wybór. PSG nienawidzę, ale Inter mnie zdenerwował tym awansem w takich okolicznościach.
5
Coś śmiesznego na dobranoc.
2
@Przemek2323 To chyba inną debatę oglądałeś. Obaj bez szału, debata bez historii.
2
To czy Rafał wciąga proch do nosa, albo czy Karol kiedyś komuś strugnął jest bez znaczenia. To cyrk dla gawiedzi. Nie wybieramy przyjaciela, tylko kierownika mrowiska.
1. „Nie patrz, kim jest człowiek, lecz co czyni dla państwa.” - Tukidydes
2. „W księciu nie podziwia się tego, co jest w nim cnotliwe, lecz tego, co przynosi korzyść.”
– Machiavelli, Książę
3. „Król nie jest człowiekiem prywatnym, lecz urzędem.”
– parafraza idei Arystotelesa
4. „Władca jest jak sternik: nie pytamy, czy pije w domu, ale czy potrafi przeprowadzić okręt przez burzę.”
– maksyma ludowa o klasycznej strukturze, przypominająca logikę starożytnych
4
NASK do zaorania, pewnie rządowe krety tam siedzą.
8
U nas czarne jest białe, kłamstwo stało się zupełnie naturalne - jak oddychanie.
4
Tego w TVP w likwidacji nie zobaczysz.
9
Bardziej obrazowo.
1
@Hosh Jednak przy całej tej kampanii demokratów, eurokratów i wszelkiego tego typu tałatajstwa, określających się jako walczących o demokrację, takie praktyki są czymś więcej niż zwykłym wałkiem wyborczym.
10
Demokracja.
"Ci sami ludzie już drugi raz ingerowali w polskie wybory! To ekipa ze spółki kontrolowanej przez Amerykanów, którzy pracowali dla Baracka Obamy i Hilary Clinton. W 2023 r. wydali 1.5 mln na reklamy na Faceboooku, które http://m.in. zachęcały do udziału w imprezie organnizowanej przez PO i zniechęcały do głosowania na PiS i Konfederację.
Dyrektor z tej spółki przekonuje nas, że wynajęli go Polacy, ale ukrywa ich dane. Spółka okłamała polskie fundacje zaangażowane w akcję w 2023 r.
ABW nie zareagowało ani w 2023 ani teraz, a NASK i Ministerstwo Cyfryzacji skompromitowały się doszczętnie tą sprawą. "
0
@BezglutenowyPedri To chyba tak wyglądała ta diagnoza:
Christensen - przydatny w skali całego sezonu, brak długich kontuzji
Araujo - obiecujący, rzadko popełniający poważne błędy stoper
1
@kanver_ Ja tam życzę sobie odejścia Szęsnego, generalnie to zagrał jednak słabo i mam dość tego stresu, kiedy zastanawiasz się czy coś odwali przy kolejnej akcji przeciwnika. Stagen jest stabilniejszy i lepiej gra nogami, nie lubię go, ale taka jest prawda.
4
O tym jak czerwoni razem z naszymi rodakami zabijali AKowców.
8
Radek Pogoda o tym co być może niebawem nadejdzie.
0
@MaFCB Jedyny argument to taki, że Nico to typowy szybkobiegacz, a Barca gra głównie atak pozycyjny na autobusy. Taki zawodnik traci wiele ze swojego potencjału, kiedy nie ma miejsca i nie może się rozpędzać. U nas najlepiej sprawdzają się zwinni skrzydłowi typu Yamal czy Neymar, którzy kiwają prawie na stojąco w gąszczu nóg.