1

Tak , sztuczny tłum czy coś podobnego.

0

Może niech ktoś poprosi Messiego, żeby chociaż biegał jeśli akurat nie ma formy.

0

Na żadne "niby " bym nie liczył.
Włączą szósty bieg , bo poczuli krew.
A w przeciwieństwie do Barcy chyba nie mają "cichych dni".

0

Też mi to przyszło do głowy.

0

Czekaj pan panie Pogba, jeszcze jeden sezon please..

5

No cóż, tego typu wiadomości co ta z Panamy zazwyczaj mają w sobie ziarenko lub więcej prawdy.
Być może Messi ma doła, bo wie że psy niebawem skoczą mu do gardła.

A co do gry całego zespołu, to od zawsze mamy ten sam problem - chłopaki nie umieją choćby dobrze bronić w czasie obniżki formy.
Wychodzą na mecz i w pół godziny dostają jedynaka.
Potem przeciwnikowi wystarczy się zamknąć i autobus gotowy.
Nie można tak frajersko bronić w kluczowej części sezonu.

O wygranej z Atletico zapomnijcie bo sędzia był słaby i niechcący ułatwił nam ten mecz.
Jak ktoś wierzy, że przy pełnym składzie Atletico i takiej formie Barcy wygrali byśmy ten mecz, to jest naiwniakiem .

0

Ciekawe jak nauczyć Barce żeby nie traciła głupich bramek w meczach o których wiadomo, że będzie ciężko odrabiać.

0

Iniesta oczywiście że jest kreatywny, problem w tym ze jest to 50% piłkarza którym był kiedyś, raz zagra dobrze, innym razem go prawie nie ma.
Problem w tym, że żeby wzmocnić pomoc trzeba grubej kasy bo poziom i tak mamy już wysoki.

15

Obudzić trzeba Messiego a nie zespół.
Poza tym znowu okazuje się, że brakuje nam kreatywnych pomocników na poziomie.
Jak Tridente nic, to reszta już na pewno nic.
Moim zdaniem ta formuła proporcji m między atakiem a pomocą na dłuższą metę nie zda egzaminu.

0

No i Messi znowu nie udzielił swojej magii i znowu był problem.
Ta drużyna funkcjonuje w rytmie formy jaką ma Tridente.
Oni całkowicie oklapli i mamy problem.

1

Możliwe że nie jesteś materialistą ale zarząd FCB jak najbardziej i Arda zapewne też.
Więc jak mu dadzą 2 x tyle co u nas, to nie zdziwię się jak sentymenty pójdą na bok.

0

A cóż to takiego wielkiego poczekać 6 mcy żeby zagrać w FCB ?
Zapewne wielu by tak postąpiło..
Mnie było szkoda Ardy bo chłop ma serce do gry, ale bez przesady, nie jest wychowankiem ani symbolem klubu jak Messi.
To zwykły najemnik, jak inni piłkarze.
Inna sprawa że moim zdaniem on odpali na maxa, ale trzeba mu czasu.

A co do Pogby to jest super grajek, ceny są jakie są, a Iniesta się kończy.
Nie zapominaj, że Messi może pewnego dnia nagle abdykować i jeszcze zatęsknisz za mocnym składem w każdej formacji.
W tej chwili Trio załatwia wszystko, ale może się to pewnego dnia posypać.

0

Arda kocha Barce tak jak każdy inny klub który mu dobrze zapłaci.
Przed chwilą całował herb Atletico teraz Barcy, a za chwilę np. Chelsea.
Ciekawe czy nadal będzie się liczył, jak Lusiowi zaproponują Pogbe za niego..

17

Problem Atletico jest taki, że wydaje im się jakoby mieli prawo grać na wyższym poziomie agresji.
Panowie, jak nie umiecie bez fauli na tym poziomie to się przyznajcie, a nie kopcie
przeciwnika.
Ta sama sytuacja była z Realem tego kretyna Mou..
A potem się dziwią, że kartki lecą jedna po drugiej.

0

Media robią wielkie halo, a tak naprawdę sędzia po prostu nie widział tych kopniaków Suareza, tak jak w setkach innych meczów arbitrzy nie zauważają agresji która ma miejsce gdzieś tam za polem widzenia sędziego.

Argument że to jakiś spisek jest więc całkowicie nietrafiony.

2

Oczywiście że kara się was bardziej, w przeciwnym razie połamalibyście nogi, najprędzej Neymarowi, znając wasze zapędy.

2

Trochę się chyba nie rozumiemy , co ma często miejsce na tej stronie.
Daleki jestem od hejtu na Messiego w swoich ostatnich wpisach, jednak o ile był obecny w akcjach bramkowych, to tym razem nie były to zagrania jakieś szczególnie kluczowe.
To że robi on za pomocnika bo nie ma kto tam grać, bardzo dobrze kumam.

0

Raczej to Ciebie przerasta ocena akcji bramkowych.
Były dobre podania Messiego ale to było zwykłe uczestnictwo w rozegraniu.
Do tego w obu sytuacjach było trochę przypadku, już po jego po jego podaniach.

0

Nie od wczoraj wiemy, ze brakuje nam kreatywnego pomocnika z werwą.
W sumie może i lepiej że Leo był cofnięty, w tym gąszczu by się zmarnował.
Nie zmienia to faktu, że nie był to jego dobry mecz.
Ktoś te akcje przecież musiał rozprowadzać, tak naprawdę liczy się asysta i gol.
idąc Twoim sposobem myślenia, możemy dojść do wniosku, że to np.Busi odpowiada za te bramki bo gdzieś tam przez niego piłka przeszła.

0

2

Mówcie co chcecie ale ja napisze tyle:
Kiedy Messi nie udziela swojej magii, Barca cierpi.
W "normalnych" okolicznościach on albo po prostu strzela,albo robi asysty.
Ciekawe jak długo będzie zbierał siły żeby znowu odpalić na maxa..

2

Niektórzy chyba nie zauważyli że graliśmy w przewadze.
Tak że nie piał bym tak z zachwytu nad kawałkiem drugiej połowy.

2

Analiza jest prosta, Trio znowu nic nie gra więc przeciwnik się nie boi.
Bo i nie ma czego , przy takiej formie.

0

Psia mać, oni grają jak za Taty Martino.
Totalny brak werwy i pomysłu.

4

W meczu z Realem to chyba jednak nie było oszczędzanie sił..
Gramy podobną kupę..

0

Były błędy indywidualne, mogło i powinno być lepiej.

14

Już dajcie spokój z tym meczem.
Barca spacerowała do tego stopnia, że nawet gra z przewagą jednego zawodnika nic nie dała.
Może i to był dobry plan, ale nie wypalił przez indywidualne błędy.

3

Na pewno nikt nie będzie chodził po boisku.

1

Jest w tym co piszesz trochę racji.
Ale w sumie to można wybaczyć ten mecz, ze względu na podświadome oszczędzanie się przed LM.

A syndrom braku gry na 100%, obserwuje u graczy Barcy od czasów końca Guardioli.
Zdarza się to często i jest dla mnie dziwne że piłkarzom którym płaci się dziesiątki mln euro, pozwala się na grę na pół gwizdka.

0

Może wypadało by coś powiedzieć o swojej żenująco śmiesznej interwencji przy golu Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?