4

Pomysł z Munirem jest bez sensu bo chłopak nic nie wnosi w trudniejszych meczach.

0

Gignac - to już wolę jakieś brazylijskie dziecko..
Przy ostatnich plotkach Gameiro wydaje się być jakimś mega luksusem..

0

Messi trzeci na podium, Clooney gwarantuje wysoki poziom filmu.
Za dużo blantów na starość, panie Sacchi..

2

Możliwe że City dało kilka baniek pod stołem i chłopak się skusił..
Trudno sobie wyobrazić, że tak po prostu zrezygnował z Barcy czy Realu.
W MC też może grzać ławę, bo jest nieograny w Premier League.

2

Wygląda na to, że "ciało" odpowiadające w FCB za transfery jak dotąd dawało radę w tym roku, a na koniec chce zaprzeczyć samemu sobie.
Otóż mieliśmy info, że Barca rezygnuje z Jezusa Chrystusa ponieważ potrzebuje on 2 lata ogrania w Europie, żeby być realnym wzmocnieniem.
Teraz znowu kombinują żeby sprowadzić kogoś dużo gorszego i
od razu dać go do pierwszej drużyny.
Naprawdę nie ma nikogo "normalnego" z EU kto chciałby grać w FCB ?

0

Jak zobaczyłem mordy na okładce Mundo, to mnie aż zatrzęsło..
Mandżukić lub Gomez w FCB ?
Cham albo ochłapiarz ? proszę tylko nie oni..
Co gorsza pewnie chętnie by tu zawitali, gdyby ich zapytać..

2

Koleś wygląda że jest dobrze zbudowany, dobra fizyczność, nic poza tym.

3

Stawianie na Munira to żadne wyjście.

2

Tu masz rację, transfer młodego gracza z ligi brazylijskiej nie byłby chyba rozsądny.
Idealnie pasowałby Nolito albo Gameiro.
Ograny, cwany ligowiec a nie dziecko grające w lidze gdzie nie ma obrony..
Tych dwóch młodych chłopaków było brać i wypożyczać na rok lub dwa.
Munir zna Barce i ligę, pewnie by więcej pokazał niż ten Gabigol..
Co nie znaczy że chciałbym go widzieć w składzie.

4

Czy ktoś ogląda ligę brazylijską na co dzień ?
Oglądam tych dwóch chłopaków na YT, Jesus wymiata jak młody Neymar, a Gabigol nic, poza tym że trafia do bramki.
Wiadomo że YT szału nie robi, ale co niby ma ten chłopak w sobie ?

15

Dziwne bo akurat to pomoc nic nie grała, a Vidal z Roberto na PO dawali radę.

0

Szczerze mówiąc to nie wiem co może podkusić chłopaka żeby do MC poszedł nie do Barcy albo Realu.
No i czemu nasi wysłannicy tak to spartolili, że taki koleś wybrał gorszy klub.

2

Jesus tak, Gabi nie.

3

O co wam chodzi z tym M.Gomezem przecież to jest schematyczny piłkarz, do tego straszawy, koleś od dobijania do pustej bramki.
Już lepiej tego Pereza.
A najlepiej dodać trochę szmalu z puli na kolejny sezon i brać porządnego grajka.

0

To może lepiej już niech się z Gameiro dogadają.
Facet jest w porządku, pewny siebie, zna ligę.
Bo już się zaczynam bać, że jakiś wymysł do nas trafi.
Generalnie to jestem za kupieniem droższego lepszego zawodnika, niż jakiegoś
marnego rezerwowego.

3

Już przestańcie się podniecać tym Higuainem, przecież wiadomo że to pralnia lewej kasy.
Cały ten zj...ny kraj jest w łapskach mafii, więc kluby również.

4

Moim zdaniem zobaczymy.
Wszak wiadomo, że facet chce do LaLiga a Barca go nie chce.
Zostaje więc Real.

2

Mario Gomez to jakiś żart..?
Drewno do strzelania ochłapów w Barcelonie ?

0

Moim zdaniem dadzą, skoro dawali radę dotychczas.
Po prostu będzie mniej fajerwerków ofensywnych, będą się pilnować.

4

Verma out bo nikt chyba tu nie wierzy, że facet będzie wystarczająco zdrowy.
On po prostu nie ma przyszłości choć jest dobry.
Mathieu bym zostawił i trzymał do końca jako żelaznego rezerwowego dobrej jakości bo i tak dużo za niego nie dostaniemy.
Samper i Munir na wypożyczenie, reszta niech zostanie i po sezonie będzie jasność kto tu się nadaje.

0

To czemu nie został wypożyczony ?
Jest jakąś maskotką drużyny czy co ?

0

A co z Munirem teraz ?
5 napastników + Denis Suarez w kadrze ?
Jak Munir będzie się dzielił z Vietto minutami to żaden za wiele nie pogra..

1

Spokojnie, Atletico to taki klub gdzie niejeden piłkarz może się przyblokować.
Może się jeszcze okazać, że trafiliśmy w 10 tke z tym transferem.
Inna sprawa, że wolałbym kogoś innego.

1

Ten temat chyba nie istnieje.

0

Widzę że jeszcze są jakieś niedobitki fanów Munira.
Przynajmniej jest wesoło.

0

Po to, że Barce stać na to żeby mieć więcej a po sezonie z kogoś zrezygnować.
Roberto, Samper i Denis raczej nie wiele zagrają w pomocy, więc nie przesadzaj.

0

Jak słyszę że chcieli nam dać za niego 25 mln to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Co oni sobie myślą, że Barca to jakiś sklep "wszystko za 4 zł" ?

3

Od początku mnie dziwiło że Suarez zarabia tak mało.
Jako jeden z niewielu daje jednocześnie 100% jakości i zaangażowania przez cały sezon.
Czego o niektórych powiedzieć nie można..

0

Mamy tylko te 25 mln czy jest więcej gdyby się ciekawa opcja pojawiła ?

0

Bo to jest jedna wielka tajemnica, po co Barca trzyma tak słabego i mało perspektywicznego piłkarza.
Przy takich warunkach fizycznych chłopak musiałby mieć technikę Neymara żeby jakkolwiek zaistnieć w FCB.
A takowej nie ma i nie wygląda żeby się jakoś specjalnie rozwijał.
Być może będzie z niego piłkarz na miarę teamu z połowy tabeli ale na pewno nie
do ataku Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?