Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 To że jesteśmy karmieni syfem to już wiedziałem od dawna.
Podnosi się zazwyczaj w dyskusjach alkohol w kontekście zdrowia ale nie widzę ostrej kampanii i prób ograniczenia np cukru w produktach.
0
@esem91 Chciałbym zobaczyć tą akcję od od początku i nie w spowolnieniu bo tak to trudno ocenić.
Wejście nie powyżej mostki i niby pod koniec próbował cofać nogę.
Jeśli nie było ogromnego impetu to żółta.
2
@Safrani Związki zawodowe to dla też mnie śmiech na sali i faktycznie powinny zniknąć jak najszybciej.
1
@Kgorecki2500 o ty madryciaku ukryty.
1
@michal26 Patrząc że to petycja to ma nikłe szansę na wejście w życie niestety.
Jest to patologia i raczej będzie jeszcze trwać.
2
@spiderman1899 Też tak myślałem na początku,po 5 sekundach już miałem o niej zdanie wyrobione, oczywiście bardzo krytyczne.
Jednak punkt kulminacyjny mnie rozbroił.
13
Warto oglądnąć całość.
Proszę nie przewijać.
1
@Sulimo Całego może i nie ale @Kessie tu wyciąga szlifierkę i bierze pół.
2
G2 w play offach MS po 5 latach.
EU>NA
3
Tak było,nie zmyślam.
4
Wziął i wykrakał.
Przy tym rządzie trzeba uważać bo nawet jak się mówi coś dla beki to może skutkować wdrożeniem tych głupot.
1
@ProMILs Masturbanito za 2-3 to wyląduje w jakimś Getafe
1
Jak zawsze dzisiaj znowu było narzekanie na obronę.
Jednak nasza gra obronna to nie tylko Kounde Garcia Balde i Cubarsi.
Pressing całego zespołu w tym sezonie no jest tragiczny w stosunku do poprzedniego.
Asekuracja też jest na niskim poziomie.
Casado najniżej ustawiony pomocnik a kojarzycie go z jakiś akcji obronnych?
No właśnie.
Forma Kounde czy Cubarsiego to jedno a gra obronna to drugie.
Błędy indywidualne w tamtym sezonie były powszechne ale jako całość to wyglądało dobrze.
To samo tyczy się ataku,brak pressingu i b
odpowiedniego ustawienia się skutkuje brakiem kontroli i odbierania piłek wysoko po których strzelaliśmy mnóstwo goli rok temu.
To już Olympiakos więcej takich piłek odbieral i stwarzał sobie sytuację.
Już nie mówiąc o drugich piłkach których po prostu nie mamy przez fundamenty z zeszłego sezonu których dzisiaj nie ma.
Jest bardzo wiele do poprawy przez Flicka.
4
Fajnie bo gole zawsze dają radość natomiast nie można zapominać że to tylko Olympiakos grający w 10.
Do czerwonej kartki były te same problemy co praktycznie od początku sezonu.
Nie wiem z czego to wynika ale pressing nie funkcjonuje tak jak w zeszłym sezonie.
Mam wrażenie że każdy biega jak chce a nie jak rok temu gdzie wszystko było super zsynchronizowane.
No cóż liczę na poprawę w klasyku bo jak nie to może być ciężko.
0
Kto dał tą genialną piłe do Rasha?
0
Znowu po krótkim.
Ładnie to zrobił.
Bramkarz nie wiedział co się dzieje
4
Piękna akcja hahaha
Elastico a potem genialna asysta:D
2
Fermin dziś Hattrick, róbcie screeny.
@RoberDzik
1
O jedno dotknięcie za dużo
2
Karny jak nic.
Bramkarz spóźniony wjechał w Rasha mimo że pod koniec chował ręce.
Anglik pierwszy trącił piłkę i wykorzystał spóźnienie bramkarza
0
Chciałbym zobaczyć więcej powtórek w spowolnienie bo czasami różnie bywa.
Jeśli nie dotknął Casado to było żałosne i obrzydliwe zachowanie ze strony Hiszpana.
0
Sędziego ładnie odkleiło z tą kartką
5
On w ogóle dotknął Casado?
0
@viscaelbarca1998_ Bo to gol po spalonym.
Za nim był spalony to była ręką
0
@Lionel_Messi10 Gorzej wyglądająca obrona to nie tylko ich wina.
Pomoc praktycznie nie presuje i nie asukuruje obrońców.
Cały zespół gra gorzej
0
@domin1515
Co xD?
1
Fermin dziś Hattrick, róbcie screeny
0
Gramy słabo i bez kontroli bo mamy Casado, Fermina i Dro w środku pola.
Ten trzeci dopiero raczkuje u nas,Fermin nigdy rozgrywającym nie będzie i nigdy nie był piłkarzem który jest cały czas pod grą, piłkarz momentów.
Natomiast Casado to człowiek który odnajduje się w chaosie i go stwarza a nie tak jak np.FDJ kontroluje środek pola,utrzymuje się przy piłce i rozgrywa.
Środek pola jako całość nie funkcjonuje.
6
Kounde jest tak beznadziejny w tej chwili że w klasyku na prawej musi zagrać Araujo albo Eric według mnie.
0
To chyba na farcie Kounde zrobił xD
Wyglądało jak słabe przyjęcie a celowe minięcie samym przyjęciem