1

@esem91 To że jesteśmy karmieni syfem to już wiedziałem od dawna.
Podnosi się zazwyczaj w dyskusjach alkohol w kontekście zdrowia ale nie widzę ostrej kampanii i prób ograniczenia np cukru w produktach.

0

@esem91 Chciałbym zobaczyć tą akcję od od początku i nie w spowolnieniu bo tak to trudno ocenić.
Wejście nie powyżej mostki i niby pod koniec próbował cofać nogę.
Jeśli nie było ogromnego impetu to żółta.

2

@Safrani Związki zawodowe to dla też mnie śmiech na sali i faktycznie powinny zniknąć jak najszybciej.

1

@Kgorecki2500 o ty madryciaku ukryty.

1

@michal26 Patrząc że to petycja to ma nikłe szansę na wejście w życie niestety.
Jest to patologia i raczej będzie jeszcze trwać.

2

@spiderman1899 Też tak myślałem na początku,po 5 sekundach już miałem o niej zdanie wyrobione, oczywiście bardzo krytyczne.
Jednak punkt kulminacyjny mnie rozbroił.

13

Warto oglądnąć całość.
Proszę nie przewijać.


1

@Sulimo Całego może i nie ale @Kessie tu wyciąga szlifierkę i bierze pół.

2

G2 w play offach MS po 5 latach.
EU>NA

3

Tak było,nie zmyślam.


4

Wziął i wykrakał.
Przy tym rządzie trzeba uważać bo nawet jak się mówi coś dla beki to może skutkować wdrożeniem tych głupot.


1

@ProMILs Masturbanito za 2-3 to wyląduje w jakimś Getafe

1

Jak zawsze dzisiaj znowu było narzekanie na obronę.
Jednak nasza gra obronna to nie tylko Kounde Garcia Balde i Cubarsi.
Pressing całego zespołu w tym sezonie no jest tragiczny w stosunku do poprzedniego.
Asekuracja też jest na niskim poziomie.
Casado najniżej ustawiony pomocnik a kojarzycie go z jakiś akcji obronnych?
No właśnie.
Forma Kounde czy Cubarsiego to jedno a gra obronna to drugie.
Błędy indywidualne w tamtym sezonie były powszechne ale jako całość to wyglądało dobrze.

To samo tyczy się ataku,brak pressingu i b
odpowiedniego ustawienia się skutkuje brakiem kontroli i odbierania piłek wysoko po których strzelaliśmy mnóstwo goli rok temu.
To już Olympiakos więcej takich piłek odbieral i stwarzał sobie sytuację.
Już nie mówiąc o drugich piłkach których po prostu nie mamy przez fundamenty z zeszłego sezonu których dzisiaj nie ma.

Jest bardzo wiele do poprawy przez Flicka.


4

Fajnie bo gole zawsze dają radość natomiast nie można zapominać że to tylko Olympiakos grający w 10.
Do czerwonej kartki były te same problemy co praktycznie od początku sezonu.

Nie wiem z czego to wynika ale pressing nie funkcjonuje tak jak w zeszłym sezonie.
Mam wrażenie że każdy biega jak chce a nie jak rok temu gdzie wszystko było super zsynchronizowane.

No cóż liczę na poprawę w klasyku bo jak nie to może być ciężko.

0

Kto dał tą genialną piłe do Rasha?

0

Znowu po krótkim.
Ładnie to zrobił.
Bramkarz nie wiedział co się dzieje

4

Piękna akcja hahaha
Elastico a potem genialna asysta:D

2

Fermin dziś Hattrick, róbcie screeny.
@RoberDzik

1

O jedno dotknięcie za dużo

2

Karny jak nic.
Bramkarz spóźniony wjechał w Rasha mimo że pod koniec chował ręce.
Anglik pierwszy trącił piłkę i wykorzystał spóźnienie bramkarza

0

Chciałbym zobaczyć więcej powtórek w spowolnienie bo czasami różnie bywa.
Jeśli nie dotknął Casado to było żałosne i obrzydliwe zachowanie ze strony Hiszpana.


0

Sędziego ładnie odkleiło z tą kartką

5

On w ogóle dotknął Casado?

0

@viscaelbarca1998_ Bo to gol po spalonym.
Za nim był spalony to była ręką

0

@Lionel_Messi10 Gorzej wyglądająca obrona to nie tylko ich wina.
Pomoc praktycznie nie presuje i nie asukuruje obrońców.
Cały zespół gra gorzej

0

@domin1515
Co xD?

1

Fermin dziś Hattrick, róbcie screeny

0

Gramy słabo i bez kontroli bo mamy Casado, Fermina i Dro w środku pola.

Ten trzeci dopiero raczkuje u nas,Fermin nigdy rozgrywającym nie będzie i nigdy nie był piłkarzem który jest cały czas pod grą, piłkarz momentów.

Natomiast Casado to człowiek który odnajduje się w chaosie i go stwarza a nie tak jak np.FDJ kontroluje środek pola,utrzymuje się przy piłce i rozgrywa.

Środek pola jako całość nie funkcjonuje.

6

Kounde jest tak beznadziejny w tej chwili że w klasyku na prawej musi zagrać Araujo albo Eric według mnie.

0

To chyba na farcie Kounde zrobił xD
Wyglądało jak słabe przyjęcie a celowe minięcie samym przyjęciem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?