3

Co za pogoda.
Jeszcze dwa razy się budziłem w nocy bo mnie komary pogryzły, kuźwa w listopadzie komary ...


0

@NeroTFP1 Nie.
Ostatnie mecze pokazują że jesteśmy bez formy i każdy zawodnik zaliczył ogromny zjazd pod względem fizycznym.
Jeden Raphinhia tego nie zmieni, drużyna nie zacznie z nim lepiej,szybciej i intensywniej biegać.
Chociaż oczywiście Raphinhiia jest ogromną wartością dla tej drużyny to problem jest gdzieś indziej.

4

@Messibestplayerintheworld Casado w tym sezonie ogólnie jest cienki.

0

@jacobFCB Nic dziwnego.
Tu żadnej iskry nie brakuje,tu brakuje stałych dostaw prądu.
Przygotowanie fizyczne zostało skopane w presezonie i cały zespół gra jak wóz z węglem

4

3 pkt to ważne.
Ale nie mniej ważne jest to że nie widać poprawy ani pomysłu.
Już nie mówiąc o formie Yamala czy Kounde.

Tu trzeba natychmiastowych zmian w treningu.
Powinni zwiększyć obciążenia nawet kosztem chwilowej gorszej formy do stycznia.
Bo z taką formą fizyczną to możemy się pożegnać z jakimkolwiek pucharem.

0

@Katalończyk 99 Kuźwa grał już po 10 minut to czemu teraz nie może zagrać znowu tych chociaż 10 minut.
Jak ma być w formie jak nie gra.
Chłop rok nie wąchał murawy musi coś pograć.
Kiedy jak nie teraz?

0

Znowu bez minut dla Bernala.
No dramat.
A potem będzie płacz gdy będzie musiał grać bez zbudowanej formy.
Flick to też ma takie odpały że to szok.
Bernal to perełka który był genialny rok temu do momentu kontuzji

0

@12Frost12 Dobrze że Lewy ma dobre przyjęcie xDDD

1

Co się dzieje z Bernalem.
Od 10 meczów na ławce i zagrał jedynie 30 minut.

Kiedy on ma coś dłużej zagrać jak nie z Elche wtedy kiedy wygrywamy już dwoma bramkami.

0

@kemyt1995 To on ma oczy?

1

Miałem napisać "oby Olmo bez kontuzji do końca sezonu"
A później przypomniałem sobie że to Olmo.

0

@kubix05 Czemu mamy się odwalić?
Grał słabo i egoistycznie, krytyka była słuszna.
Teraz świetnie to zrobił i brawo dla niego

2

Nie no Rashford znowu mógł podać do Fermina który byłby w znacznie lepszej sytuacji.

0

@KamQiX Tak w grze xD

1

@Luciano99 sędziów i var to akurat ma Real Madryt a nie my

2

Niezły timing na tego mema.
Akurat wczoraj robiłem tego questa.


1

Świetnie to uderzył Mir trzeba przyznać.
Obrońca i bramkarz nie mieli szans na interwencje.

0

Moim zdaniem tu ewidentnie należał się karny dla Realu Madryt

3

Dobra dawać te Reale, Bayerny czy inne psg

1

@Eklerek Ja dałem handi 0:2 ale na wygraną Barcy xD

0

Widzicie?
Kobity to same problemy.
Yamal odmieniony

1

@Kgorecki2500 Nie no tyle to nie.
Muszą wygrać z trzema bramkami przewagi.
Tak mój kupon głosi.

0

@EvenepoelRemco00 Tak, politycy cały czas wypowiadają się na tematy w których wchodzi do gry zdrowie.
Co gorsza podejmują decyzje które mają wpływ na zdrowie fizyczne i zdrowie psychiczne

0

@KamQiX W punkt.
Też jestem gdzieś po środku.
Jestem zdania że wszędzie niezależnie od strony czeka kłamstwo.
Już nie mówiąc że często dana narracja to po prostu biznes ogromnych korporacji którzy mają w dupie przeciętnego Kowalskiego.


1

@Gibbon_FCB
@EvenepoelRemco00
Ta....
A jak gościł np.Tuska który kłamał i bredził to wtedy nikt nie podnosił tego czemu on zaprasza ludzi szerzących brednie.
Albo ostatnio zaprosił Senyszyn która w mojej opinii głosi same szkodliwe farmazony i też nikt nic do tego nie miał.
Nie uważam żeby dziennikarz był od tego by podczas rozmowy z gościem wygłaszał swoje opinie i swoje stwierdzenia. Może zadawać pytania i przytaczać konkretne dane z konkretnego źródła.
Po prostu myślę że pracą dziennikarza jest przedstawiać informacje i opinie czyjeś a nie swoje niezależne jakie one.


0

Pan dziennikarz króciutko z hejterami.


5

3

@tomek8756
Nigdy.
On podąża drogą przykazań bożych.
Szanuj ojca swego i alkohol jego.

0

@Comentateiro No w mojej głowie dziennikarz ma być bezstronny i nie jemu decydować którą stronę ma pokazywać.
To widz ma ocenić i wyciągnąć wnioski,dziennikarz ma tylko za zadanie przedstawiać informacje.
Po za tym dziennikarze często nie dysponują wiedzą tak specjalistyczną by stwierdzić na 100% co jest prawdą a co farmazonem.
Tak ma być, dziennikarze mają pokazywać wszystkie opinie, stwierdzenia a później opinia publiczna i eksperci mają je potwierdzić albo zrównać z ziemią tak jak było w przypadku tej ostatniej baby u niego.


3

Mimo że wiem jakie jest T1 na MŚ to przed tą imprezą miałem naprawdę ogromne wątpliwości że coś ugrają.
A tu finał, 4 z rzędu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?