Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co za pogoda.
Jeszcze dwa razy się budziłem w nocy bo mnie komary pogryzły, kuźwa w listopadzie komary ...
0
@NeroTFP1 Nie.
Ostatnie mecze pokazują że jesteśmy bez formy i każdy zawodnik zaliczył ogromny zjazd pod względem fizycznym.
Jeden Raphinhia tego nie zmieni, drużyna nie zacznie z nim lepiej,szybciej i intensywniej biegać.
Chociaż oczywiście Raphinhiia jest ogromną wartością dla tej drużyny to problem jest gdzieś indziej.
4
@Messibestplayerintheworld Casado w tym sezonie ogólnie jest cienki.
0
@jacobFCB Nic dziwnego.
Tu żadnej iskry nie brakuje,tu brakuje stałych dostaw prądu.
Przygotowanie fizyczne zostało skopane w presezonie i cały zespół gra jak wóz z węglem
4
3 pkt to ważne.
Ale nie mniej ważne jest to że nie widać poprawy ani pomysłu.
Już nie mówiąc o formie Yamala czy Kounde.
Tu trzeba natychmiastowych zmian w treningu.
Powinni zwiększyć obciążenia nawet kosztem chwilowej gorszej formy do stycznia.
Bo z taką formą fizyczną to możemy się pożegnać z jakimkolwiek pucharem.
0
@Katalończyk 99 Kuźwa grał już po 10 minut to czemu teraz nie może zagrać znowu tych chociaż 10 minut.
Jak ma być w formie jak nie gra.
Chłop rok nie wąchał murawy musi coś pograć.
Kiedy jak nie teraz?
0
Znowu bez minut dla Bernala.
No dramat.
A potem będzie płacz gdy będzie musiał grać bez zbudowanej formy.
Flick to też ma takie odpały że to szok.
Bernal to perełka który był genialny rok temu do momentu kontuzji
0
@12Frost12 Dobrze że Lewy ma dobre przyjęcie xDDD
1
Co się dzieje z Bernalem.
Od 10 meczów na ławce i zagrał jedynie 30 minut.
Kiedy on ma coś dłużej zagrać jak nie z Elche wtedy kiedy wygrywamy już dwoma bramkami.
0
@kemyt1995 To on ma oczy?
1
Miałem napisać "oby Olmo bez kontuzji do końca sezonu"
A później przypomniałem sobie że to Olmo.
0
@kubix05 Czemu mamy się odwalić?
Grał słabo i egoistycznie, krytyka była słuszna.
Teraz świetnie to zrobił i brawo dla niego
2
Nie no Rashford znowu mógł podać do Fermina który byłby w znacznie lepszej sytuacji.
0
@KamQiX Tak w grze xD
1
@Luciano99 sędziów i var to akurat ma Real Madryt a nie my
2
Niezły timing na tego mema.
Akurat wczoraj robiłem tego questa.
1
Świetnie to uderzył Mir trzeba przyznać.
Obrońca i bramkarz nie mieli szans na interwencje.
0
Moim zdaniem tu ewidentnie należał się karny dla Realu Madryt
3
Dobra dawać te Reale, Bayerny czy inne psg
1
@Eklerek Ja dałem handi 0:2 ale na wygraną Barcy xD
0
Widzicie?
Kobity to same problemy.
Yamal odmieniony
1
@Kgorecki2500 Nie no tyle to nie.
Muszą wygrać z trzema bramkami przewagi.
Tak mój kupon głosi.
0
@EvenepoelRemco00 Tak, politycy cały czas wypowiadają się na tematy w których wchodzi do gry zdrowie.
Co gorsza podejmują decyzje które mają wpływ na zdrowie fizyczne i zdrowie psychiczne
0
@KamQiX W punkt.
Też jestem gdzieś po środku.
Jestem zdania że wszędzie niezależnie od strony czeka kłamstwo.
Już nie mówiąc że często dana narracja to po prostu biznes ogromnych korporacji którzy mają w dupie przeciętnego Kowalskiego.
1
@Gibbon_FCB
@EvenepoelRemco00
Ta....
A jak gościł np.Tuska który kłamał i bredził to wtedy nikt nie podnosił tego czemu on zaprasza ludzi szerzących brednie.
Albo ostatnio zaprosił Senyszyn która w mojej opinii głosi same szkodliwe farmazony i też nikt nic do tego nie miał.
Nie uważam żeby dziennikarz był od tego by podczas rozmowy z gościem wygłaszał swoje opinie i swoje stwierdzenia. Może zadawać pytania i przytaczać konkretne dane z konkretnego źródła.
Po prostu myślę że pracą dziennikarza jest przedstawiać informacje i opinie czyjeś a nie swoje niezależne jakie one.
0
Pan dziennikarz króciutko z hejterami.
5
@Luciano99 Gdzie taką kurtkę kupić?
https://x.com/DawidDawson_/status/1984917671494684861
3
@tomek8756
Nigdy.
On podąża drogą przykazań bożych.
Szanuj ojca swego i alkohol jego.
0
@Comentateiro No w mojej głowie dziennikarz ma być bezstronny i nie jemu decydować którą stronę ma pokazywać.
To widz ma ocenić i wyciągnąć wnioski,dziennikarz ma tylko za zadanie przedstawiać informacje.
Po za tym dziennikarze często nie dysponują wiedzą tak specjalistyczną by stwierdzić na 100% co jest prawdą a co farmazonem.
Tak ma być, dziennikarze mają pokazywać wszystkie opinie, stwierdzenia a później opinia publiczna i eksperci mają je potwierdzić albo zrównać z ziemią tak jak było w przypadku tej ostatniej baby u niego.
3
Mimo że wiem jakie jest T1 na MŚ to przed tą imprezą miałem naprawdę ogromne wątpliwości że coś ugrają.
A tu finał, 4 z rzędu.