0

Hahahaha Aspaz cudowne uzdrowienie

2

Christensen kontuzja wargi
Trzy tygodnie pauzy xD

0

Kolejna setka zwalona...

1

Bernal albo Roony a po co to komu , a komu to potrzebne...

7

Nasza gra w obronie jest dramatyczna.

Winny jest system który opiera się na na pułapkach ofsajdowych które przeciwnicy rozczytali wchodząc w drugie tempo.
A najważniejsze to forma fizyczna całej drużyny.
Stoperzy są zostawieni sami sobie i muszą gonić rywali cały czas gdy nie są do tego przygotowani fizycznie.


1

Mamy więcej farta niż umiejętności.
Bramki z przypadku.
A do tego Celta sobie szaleje w ataku.

1

Pena taka głupia sprawa....

0

@Technik No chyba nie.
Bardzo słaby karny.
Do tego strzał w prosto bramkarza przy drugiej bramce.
Bardzo dużo farta miał

0

Znowu fart xDD
W samego bramkarza załadował xD

1

@michal26 No tak,dla mnie to słaby środkowy obrońca.
Najlepszy czas miał w zeszłym sezonie właśnie na prawej stronie

0

Xavi przynajmniej rozumiał to że gdy kadra i aktualna dyspozycja nie pozwala na jakieś mega pressingi czy bardzo wysoką obronę to potrafił zagrać inaczej.
Proponował rozwiązania.

Flick głupio brnie w system który aktualnie nie działa.
Może będzie działał ale najpierw trzeba dojść do odpowiedniej formy fizycznej.
I głupio tłumaczy że to jego tożsamość.
No dramat.

1

Ten gol Celty to umyślne zagranie które niszczy naszą grę na spalonego.
To już jest bez sensu.
Rywale rozczytali to i bez problemu setki kreują.

Nie wchodzą w pierwsze tempo tylko w drugie gdy obrońcy są w dupie bo sekundę wcześniej wyszli wyżej.

2

Kilka niedociągnięć jest xD

0

Bramkarz wyższej klasy to wyjmuje bez problemu.
Bardzo słaby karny.
Lekko i nie idealnie przy słupku

0

Ledwo ale na szczęście wpadło.
Bardzo lekko to uderzył

0

To jest żart.
Celta zaczyna kontrę a Fermin sobie truchcikiem biegnie.
Przez to była wyrwa

7

No penalty no party.
Hahaha

1

Ciekawe czemu sędzia tak długo zwleka z tym karnym dla Realu Madryt

1

Legia ma bliżej strefy spadkowej niż top5.
Nice

1

@Popitek12 I jedna i druga spoko.
Osobiscie wolę Bonarke , jakoś lepiej mi się po niej przemieszcza.

1

@bodzio10 To niezły remis xD

2

Doran próbował ile mógł ale nie dał rady xD
Draftowo to KT przegrało.
Oner zrobił genialną robotę i zniszczył Yoricka.

3

Na miejscu Kerii Gumy Fakera i Onera kliknął bym report po meczu.

2

Nie no T1 musi tego Dorana wywalić.
Chłop co trolluje to ja nie mam słów

1

@Eklerek Doran jest niemożliwy...

2

Peter musi w lepszego pc zainwestować bo ewidentnie lagi ma

0

KT mentalnie nie daje rady

0

Yorick to był tragiczny pomysł

1

No nie wiem to przecież było wiadome że panth może podejść na topa.

1

@Lionel_Messi10 Ale ekipę zmontowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?