Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahaha Aspaz cudowne uzdrowienie
2
Christensen kontuzja wargi
Trzy tygodnie pauzy xD
0
Kolejna setka zwalona...
1
Bernal albo Roony a po co to komu , a komu to potrzebne...
7
Nasza gra w obronie jest dramatyczna.
Winny jest system który opiera się na na pułapkach ofsajdowych które przeciwnicy rozczytali wchodząc w drugie tempo.
A najważniejsze to forma fizyczna całej drużyny.
Stoperzy są zostawieni sami sobie i muszą gonić rywali cały czas gdy nie są do tego przygotowani fizycznie.
1
Mamy więcej farta niż umiejętności.
Bramki z przypadku.
A do tego Celta sobie szaleje w ataku.
1
Pena taka głupia sprawa....
0
@Technik No chyba nie.
Bardzo słaby karny.
Do tego strzał w prosto bramkarza przy drugiej bramce.
Bardzo dużo farta miał
0
Znowu fart xDD
W samego bramkarza załadował xD
1
@michal26 No tak,dla mnie to słaby środkowy obrońca.
Najlepszy czas miał w zeszłym sezonie właśnie na prawej stronie
0
Xavi przynajmniej rozumiał to że gdy kadra i aktualna dyspozycja nie pozwala na jakieś mega pressingi czy bardzo wysoką obronę to potrafił zagrać inaczej.
Proponował rozwiązania.
Flick głupio brnie w system który aktualnie nie działa.
Może będzie działał ale najpierw trzeba dojść do odpowiedniej formy fizycznej.
I głupio tłumaczy że to jego tożsamość.
No dramat.
1
Ten gol Celty to umyślne zagranie które niszczy naszą grę na spalonego.
To już jest bez sensu.
Rywale rozczytali to i bez problemu setki kreują.
Nie wchodzą w pierwsze tempo tylko w drugie gdy obrońcy są w dupie bo sekundę wcześniej wyszli wyżej.
2
Kilka niedociągnięć jest xD
0
Bramkarz wyższej klasy to wyjmuje bez problemu.
Bardzo słaby karny.
Lekko i nie idealnie przy słupku
0
Ledwo ale na szczęście wpadło.
Bardzo lekko to uderzył
0
To jest żart.
Celta zaczyna kontrę a Fermin sobie truchcikiem biegnie.
Przez to była wyrwa
7
No penalty no party.
Hahaha
1
Ciekawe czemu sędzia tak długo zwleka z tym karnym dla Realu Madryt
1
Legia ma bliżej strefy spadkowej niż top5.
Nice
1
@Popitek12 I jedna i druga spoko.
Osobiscie wolę Bonarke , jakoś lepiej mi się po niej przemieszcza.
1
@bodzio10 To niezły remis xD
2
Doran próbował ile mógł ale nie dał rady xD
Draftowo to KT przegrało.
Oner zrobił genialną robotę i zniszczył Yoricka.
3
Na miejscu Kerii Gumy Fakera i Onera kliknął bym report po meczu.
2
Nie no T1 musi tego Dorana wywalić.
Chłop co trolluje to ja nie mam słów
1
@Eklerek Doran jest niemożliwy...
2
Peter musi w lepszego pc zainwestować bo ewidentnie lagi ma
0
KT mentalnie nie daje rady
0
Yorick to był tragiczny pomysł
1
No nie wiem to przecież było wiadome że panth może podejść na topa.
1
@Lionel_Messi10 Ale ekipę zmontowali.