0

@Comentateiro Ale to to tylko dotyczy sądownictwa o czym piszesz.
Reszta to przecież te same działania i są niezależne od działań pisowcow.

"Ani słowa o skompromitowanych lizusach Kaczyńskiego z Pałacyku, którzy blokują wszystkie ustawy proponujące naprawę."
No jakie są te ustawy?
Tylko pogorszyły by kryzys i podzielenie Polski.

4

@Starrk Rzeczy które wymieniłeś to w większości Tusk i jego partia bierze albo brała udział.
Zamykanie działalności podczas covidu?
Byli za a nawet chcieli większych restrykcji.
Sądownictwo?
Aktualnie Tusk tylko pogłębia ten burdel już nie mówiąc o kolesiostwie i chronieniu swoich przez prokuraturę.
Przewalanie publicznych pieniędzy?
To samo robią teraz, przykładów jest bardzo dużo.
Upolitycznienie telewizji?
Szambo było i jest.

0

Kto waszym zdaniem?
Niech Rambla zapłonie z rana.


1

@PatrychoO Dobra ta gierka?
Bo opinie są skrajne.
Szczególnie jeśli chodzi o aspekty graficzne i dialogi bo według niektórych to tragedia.
W GoT grało się mi cudownie i nie miałem się do czego przyczepić.
Miałem kupować jak przejde W3 ale te opinie mnie zastanawiają.

24

Piękny to był czas.


3

@Kgorecki2500 Wiadomo że Urban ewentualnie Probierz

1

@misiek0318 Jak zwykle.
Dostawienie jednego z członków z 2 metrów.

0

Dzisiaj Temerska będzie ładowana że aż miło.
https://zapodaj.net/plik-BfOEHaZmPa

2

@Kinginiesta Może mamy Laboge ale za to mamy też krecidło

5

Aż ciężko się to czyta.
Kara śmierci przez powieszenie albo rozstrzelanie innej opcji nie powinno być za takie zbrodnie.



0

Jak tam nasza gra?
Niestety nie było mi dane oglądnąć to widowisko.
Patrząc na wynik to tak średnio chyba :D

0

@July_6_BcN Żaden użytkownik mnie tak nie irytuje jak te reklamy:)

1

@Eklerek Do tej pory nie chciałem tego robić że względu na to że strona zarabia na reklamach.
No cóż trzeba będzie to zrobić bo to jest przeginka już.

3

Do tej pory reklamy moim zdaniem nie były uciążliwe.
Teraz to co się dzieje to jest dramat i aż się nie chce tu wchodzić.

1

@July_6_BcN Niby jak jak on z piwnicy nie wychodzi?

2

@Eklerek litość to zbrodnia

0

Jest jakiś konkretny powód że Hawking zalał dziś internety?


10

Szczęsny chyba miał gole Sevilli na kuponie.


0

Niestety potwierdzają się moje słowa o Flicku.
Gość ewidentnie jedzie na przygotowaniu fizycznym.
Jak tego nie mamy to nasza drużyna jest mocno okaleczona.
Jak nie biegamy to nie potrafimy się mądrze ustawić, kontrolować meczu i samą inteligencją wygrywać na po prostu słabsze drużyny.

Ale to nic dziwnego,nie da się skutecznie grać nie biegając mając linie obrony ustawioną na środku boisku.

0

wstyd.
To już wolałbym 5 dostać od Atletico

0

@JimMorrisonFCB i co z tego skoro prosto w bramkarza?

0

Wstyd hańba kompromitacja

2

Lewandowski 32 mln pensji.
Tak tylko przypominam

1

Strzał tragiczny.

1

Co to było
Dramat

2

Podsumował swój koszmarny mecz

0

Dzisiaj jest po prostu problem fizyczny.
To widać po praktycznie każdym zawodniku.
Nie ma dynamiki, szybkości,nie biegamy a to potem przekłada się na to że nie możemy pokazać umiejętności technicznych.
Ferran wygląda jakby miał tonę węgla na plecach a o Lewym nawet nie mówiąc.
Rashford jest lepszy ale nie jest tak dynamiczny jak w poprzednich meczach.

2

Nie ma karnego czyli sędziowie już przekroczyli próg absurdalnych decyzji w tym meczu.

0

To musi być gol....

0

Flick w obliczu straty dwóch bramek podjął drastyczne decyzję i zamienił stronami Ferrana i Rasha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?