Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Ale to to tylko dotyczy sądownictwa o czym piszesz.
Reszta to przecież te same działania i są niezależne od działań pisowcow.
"Ani słowa o skompromitowanych lizusach Kaczyńskiego z Pałacyku, którzy blokują wszystkie ustawy proponujące naprawę."
No jakie są te ustawy?
Tylko pogorszyły by kryzys i podzielenie Polski.
4
@Starrk Rzeczy które wymieniłeś to w większości Tusk i jego partia bierze albo brała udział.
Zamykanie działalności podczas covidu?
Byli za a nawet chcieli większych restrykcji.
Sądownictwo?
Aktualnie Tusk tylko pogłębia ten burdel już nie mówiąc o kolesiostwie i chronieniu swoich przez prokuraturę.
Przewalanie publicznych pieniędzy?
To samo robią teraz, przykładów jest bardzo dużo.
Upolitycznienie telewizji?
Szambo było i jest.
0
Kto waszym zdaniem?
Niech Rambla zapłonie z rana.
1
@PatrychoO Dobra ta gierka?
Bo opinie są skrajne.
Szczególnie jeśli chodzi o aspekty graficzne i dialogi bo według niektórych to tragedia.
W GoT grało się mi cudownie i nie miałem się do czego przyczepić.
Miałem kupować jak przejde W3 ale te opinie mnie zastanawiają.
24
Piękny to był czas.
3
@Kgorecki2500 Wiadomo że Urban ewentualnie Probierz
1
@misiek0318 Jak zwykle.
Dostawienie jednego z członków z 2 metrów.
0
Dzisiaj Temerska będzie ładowana że aż miło.
https://zapodaj.net/plik-BfOEHaZmPa
2
@Kinginiesta Może mamy Laboge ale za to mamy też krecidło
5
Aż ciężko się to czyta.
Kara śmierci przez powieszenie albo rozstrzelanie innej opcji nie powinno być za takie zbrodnie.
0
Jak tam nasza gra?
Niestety nie było mi dane oglądnąć to widowisko.
Patrząc na wynik to tak średnio chyba :D
0
@July_6_BcN Żaden użytkownik mnie tak nie irytuje jak te reklamy:)
1
@Eklerek Do tej pory nie chciałem tego robić że względu na to że strona zarabia na reklamach.
No cóż trzeba będzie to zrobić bo to jest przeginka już.
3
Do tej pory reklamy moim zdaniem nie były uciążliwe.
Teraz to co się dzieje to jest dramat i aż się nie chce tu wchodzić.
1
@July_6_BcN Niby jak jak on z piwnicy nie wychodzi?
2
@Eklerek litość to zbrodnia
0
Jest jakiś konkretny powód że Hawking zalał dziś internety?
10
Szczęsny chyba miał gole Sevilli na kuponie.
0
Niestety potwierdzają się moje słowa o Flicku.
Gość ewidentnie jedzie na przygotowaniu fizycznym.
Jak tego nie mamy to nasza drużyna jest mocno okaleczona.
Jak nie biegamy to nie potrafimy się mądrze ustawić, kontrolować meczu i samą inteligencją wygrywać na po prostu słabsze drużyny.
Ale to nic dziwnego,nie da się skutecznie grać nie biegając mając linie obrony ustawioną na środku boisku.
0
wstyd.
To już wolałbym 5 dostać od Atletico
0
@JimMorrisonFCB i co z tego skoro prosto w bramkarza?
0
Wstyd hańba kompromitacja
2
Lewandowski 32 mln pensji.
Tak tylko przypominam
1
Strzał tragiczny.
1
Co to było
Dramat
2
Podsumował swój koszmarny mecz
0
Dzisiaj jest po prostu problem fizyczny.
To widać po praktycznie każdym zawodniku.
Nie ma dynamiki, szybkości,nie biegamy a to potem przekłada się na to że nie możemy pokazać umiejętności technicznych.
Ferran wygląda jakby miał tonę węgla na plecach a o Lewym nawet nie mówiąc.
Rashford jest lepszy ale nie jest tak dynamiczny jak w poprzednich meczach.
2
Nie ma karnego czyli sędziowie już przekroczyli próg absurdalnych decyzji w tym meczu.
0
To musi być gol....
0
Flick w obliczu straty dwóch bramek podjął drastyczne decyzję i zamienił stronami Ferrana i Rasha xD