0

@TR3YWAY
Cóż jeśli są szczesliwi ? Ale tak naprawdę szczęśliwi
I nie ma w tym kszty patrzenia przez pryzmat od tej strony materialnej < jest z nim bo ma hajs>
co w dzisiejszych czasach niestety jest norma ;)
To niech sobie żyją

0

@AlphaNumeric oby nie taki jak z ROQUE Xd Tigriniooo

0

Myślę że całe atletico madryt powinno zostać objęte kwarantana i leczenie oni dostaja już jakiś stanów lękowych jakieś teorie cuda wianki xD
Ich to coś opetało i potrzeby będzie egzorcysta bądź oddział zamknięty i footrollxD xD xD

2

Myślę że do Choroszczy na oddział tam ich miejsce czego to juz ich glowy nie wymyślą spiski , teorie
Oni mają już jakaś obsesje i stany Lękowe to się powinno leczyć xD
Ja się dziwię ze jeszcze footroll nie przyjął ich na oddzial zamknięty xD xD xD no chyba że już nie ma miejsca i sale zapełnione?????

3

atletico madryt = oddział zamknięty poziom 3 > Cyrk na kółkach xD

1

@qbsonFCBarca
Nie zastanawialem sie nad tym
ale teraz jak tak pomyśle to fakt xD
Mnie śmieszy xD ostatnio sytuacja w sklepie Pani nie kontrolowała i
wymskneło jej się xD lekko

1

@fcbarcafan19
A reszta bieduje .... chory swiat system ...

1

@Nazio_87

Eckhart Tolle- "Potęga teraźniejszości"

Gregg Braden- ""Boska Matryca "


0

https://supersport.se.pl/sporty-walki/mma/byly-gwiazdor-ksw-i-fame-mma-nie-zyje-jay-silva-dopiero-co-skonczyl-45-lat-aa-Yjw5-MQXi-KtL2.html


45 lat

dzis jesteś jutro Cię nie ma....
Gonimy za statusem żyjemy w wiecznym pedzie nie zdając sobie sprawy że każdy dzień może być naszym ostatnim....

1

@ProMILs
O to to dokładnie :) w punkt

0

@novy1899
Lepiej żeby nie ;) bo to będzie męczące

2

@MagdJanko
Otóż to w punkt;)

1

@bartulek98
Julek jak chce odejść niech wyjdzie powie co mu leży i tyle im dłużej to trwa tym będzie to męczące Mało pp MŚ jak zaprezentuje wysoki poziom to cena wzrośnie także jak nie uda się teraz Barcelonie go wyciągnąć przed turniejem to później okaże się że będzie to nie możliwe że względu na cenę....

2

Uważam że następny nagłówek powinien być :

"TRUUUDNE SPRAWY " xD

Mało tego podkład muzyczny xD z ramówki xD

3

@19xavi93
Dokładnie to jest właśnie to ze nic nie jest udowodnione ciekawe kiedy to się skonczy :/

2

@19xavi93
Im dłużej tym bardziej mu to na rękę tak mi się wydaje.... zawsze ich problemy może przerzucić ze to wina Negrreiry

3

No cóż Dyktator pełna gębą

0

@AduŚ07
Nooo wiadomo ;)

( ͡~ ͜ʖ ͡°) " ADUŚ"

xD xD xD

wiadomo ;D xD

1

@LAMC_10
Francja to już dawno jest stracona xD

0

madryciaki to się teraz szczycą że dziadzia Perez był na finale CL spotkał się z ceferinkiem i el khalafi>orem poorbil " SWEET FOCIE" i że ponoć wymowne jest to bo Lapcio nie ma fotek z żadnym z nich jednoczesnie pewnie jest to związane z sprawa negrreira i dlatego nie był bo szykują się potężne Kary zdegradują Nas i do tego wyrzuca z CL ... xDxD xD i koniec świata ..... xD xD
Także takie maja myślenie mierdy

2

@Persempretito
madryciaki to się teraz szczycą że dziadzia Perez był na finale CL spotkał się z ceferinkiem i el khalafi>orem poorbil " SWEET FOCIE" i że ponoć wymowne jest to bo Lapcio nie ma fotek z żadnym z nich jednoczesnie pewnie jest to związane z sprawa negrreira i dlatego nie był bo szykują się potężne Kary zdegradują Nas i do tego wyrzuca z CL ... xDxD xD
Także takie maja myślenie mierdy

0

@Faro
Flick by z niego może zrobił maszynę do strzelania kto wie ;)

3

Komentarz usunięty

1

" cytuje = pismaków

Media: Darwin Nunez kandydatem do gry w Barcelonie?!

XD

1

@FcPortoFan1999
Ja wiem xD myślę że większość wie ale pisałeś że powinnien zmienić klub więc uwazam że zamiast zmieniać niech lepiej stworzy
KMD Dictador klub Mmczlape xD

1

@Lanosss
U mnie skończyło xD jak skończyłem ogladac wczorajszy finał xD

1

@FcPortoFan1999
XD ja wiem
JA WIEM
Musi poprostu stworzyć

" KMD Mmbbappe Dictador "

2

@Lanosss
Rozluźnienie = " rozwolnienie " xD xD

4

@Arden
Totalny pragmatyzm wczoraj zabił widowisko
Szkoda ze Drabinka się ułożyła jak ułożyła
Taki mecz jak ten półfinałowy
p$g - bayern Munch to by było meczycho napewno lepsze niż to co moje oczy widziały wczoraj

0

@Giwera
Owszem ten rok to prawie zasypiałem poprzedni wiele bramek ale widowisko jednostronne :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?