1

@July_6_BcN
;P masz na żywo w pracy czyli obserwujesz jak chłopaki sobie polewają ?
A to tak można? XD ;P

1

@jacobFCB
XD xD nie znam więc się nie wypowiem ;P
U mnie to dziś seanse spirytystyczne xD nie mylić ze spirytusem xD

Noc horrorów xD wylatuje xD

2

@July_6_BcN
XD a no to co innego ;D myślałem że kolega sam zapija smutki xD

1

@jacobFCB
Wóde??? Tak samemu ?

0

@dzefrej234
XD kto wie Kto wie
są na świecie takie rzeczy które się fizjologom nie śniły xD xD xD

1

@Verore
Nie znam Cię ale dziki za obecność;) chociaż flaszkę na odchodne byś postawił przy weekendzie ;P

0

@dzefrej234
Może na wakacjach xD domyka jakiś transfer xD

0

https://www.filmweb.pl/film/Obsesja-2025-10094250

No ten on od maja 2026 był w kinach
XD ogólnie mi się podobał;)

Jeszcze ciekawi mnie ten horror
"Pasazer " akcja się zaczyna jak 2 kolesi jedzie autem i jeden idzie się odpryskać wraca ziomka nie ma i nagle jeb w szybe jego ziomek ;D ląduje rozbijając ją i ten tajemniczy typ na drodze co go mija xD


https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Pasa%C5%BCer+Zwiastun+nr+1+polski-73970

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nowy horror " Obssesja "
Właśnie skończyłem oglądać
Szaleństwo ;D polecam jak ktoś lubi horrory ;)

1

@ranger3120
Rozumiem w każdym bądź razie ;) uwierz i zaufaj.... jednocześnie życzę Ci
Wszystkiego co najlepsze
pozdrawiam
;)

1

@ranger3120
Jak Kocha będzie wsparciem
I nic złego się nie stanie
Zdrówka i Wszystkiego Dobrego ;)

0

@panczo
W punkt dokładnie

0

@ShawnC
Dobre pytanie zadałeś;)

0

@daniel32778
No tak wiadomo złożyć sobie może xD ale Barca czy Pedri wiadomo że powiedzą dziadkowi żeby się gonił xD

0

Dziadzia perez 150 mln ofertę złoży
Strzelam oferta będzie za :

Pedri- FC Barcelona
;) xD toć to jego mokry sen o którym marzy


1

@LeoMessiiBarcaPepa
Za dużo kryminałów;) przed spaniem oglądasz

0

@Zoker
No i fajnie no i część;D

1

@Spider_Man
Ja to dałem zieleninę miniaturka królików teraz ogródek kawka i pełen relax ;D

0

@Verore
Jechał bym autem po całym świecie i rozrzucał 830 miliardów
A za resztę bym żył
dom w górach w zaciszu przy jeziorku i tyle ...

1

@Spider_Man
Ja-Nie xD

0

@Laminedependencia
XD xD xD xD

1

Mokry sen dziadka to Pedri albo Yamall tak coś myślę

1

@heniusss
Ok ;) w sumie racja jeden ch*** xD

0

@FcPortoFan1999
Bez czego ? Wybacz nie rozumiem ;)

0

0

@Pedri16Future
;) puchar pocieszenia xD
Na osłodę;)

0

@Kubix93
Za kołnierz na stronie jest bramka ferrana i stracona bramka Garci

1

@Comentateiro i do tego grali na wybrzeżu xD

0

@FcPortoFan1999
Owszem ale zawsze to +/- pokazuje forme ekipy a za tydzień już start MŚ xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?