1

@FcPortoFan1999
Piekne piekne Jacek miał to coś w głosie u nas to każdy chciał tak śpiewać takim ochrypnietym głosem ;)
Ja pamiętam jak za łebka chodziłem w mieście mieliśmy coś takiego że w MDK przez okres wakacji dzieci mogły chodzić na zajęcia były konkursy zabawy
I właśnie w konkursie mini playbekc show miałem śpiewać jego utwor a kobietki włączyły mikrofon i zamiast udawać ja śpiewałem żywo XD wyszło pięknie tak że na zakończenie wakacji i tej akcji ktora byla przez wakacje śpiewałem przed nie mala publiczonoscia rodzicami burmistrzem i cała reszta urzędników którzy organizowali to dla Dzieci terma w ch**** ale wyszło fajnie heheh jest Co wspominać

" Gdy zapłaczesz "
" Cholerny czas "
" Nie znamy się "
" Typ niepokorny "
" czekałem na taką jak Ty "
" Czuje I wiem "


1

@FcPortoFan1999
Pamiętasz Stacha ;) ?
" Stachursky " ;D też się słuchało

0

@Karol145

¯⁠⁠\_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/⁠¯

4

Jakoś tak nastalgia mnie naszła :/ :/

Utwór z filmu - Młode Wilki 1995





Jakieś spokojniejsze były tamte lata, świetna
muzyka Prawdziwi przyjaciele , znajomi ...
jakoś czas wolniej leciał
Była bieda. Kilka kanałów w telewizji,
które trzeba było przełączać ręcznie
Biegałem z kluczami na szyi. Godzinami
przesiadywalismy pod blokiem, wisząc na
trzepaku głowami w dole a teraz teraz
pogoń
za pieniędzmi, przechwalanie sie czym
popadnie na portalach społecznościowych
iphony, srajfony, tik toki
Instagramy fb ehh....ehhh,
naprawde dużo szczęśliwszy byłem kiedyś
chociaż praktycznie guzik miałem, no
oczywiście poza wymienioną wcześniej
przyjaźnią i powiem Wam szczerze, że w
sumie oddatbym sporo aby poczuć sie tak
jak kiedyś...chociaż przez chwile, nawet
byłbym skłonny odstawić smartfona
co pewnie teraz nie byłoby takie proste;),
ale może wtedy w końcu bym tak solidnie
odpoczął.... Pozdro dla Wszystkich

1

@gumaz
Czego? Dywanu ? XD

0

@norbi77
Bukiety odrazu xD

0

@Marcelinho99
Eeee no co tak mało nie lepiej dać już te 100 Reprezentacji ???? I niech grają z 3 miesiące?? XDxD

1

@fcbarcafan19
XD xD tam to ładnie się muszą bawić żeby takie coś było przygotowane w strefach kibicow xD

1

@fcbarcafan19
Ahahha
Fentanyl Test o k****a xD

0

Zasypiam na tym meczu ...

1

@Krystiansigma2734
Jak to pisze ... klasyka...
Rapha do Silvy

https://www.instagram.com/reel/DTN46eUggQ0/

0

@ProMILs
Dokładnie
Można jej tylko współczuć .... bycia takim człowiekiem
Masakra....

1




Jprdl :/

2

"Kibice z Europy będą musieli nieco przestawić swój organizm na tryb nocny"

XD xD xD xD
Ja lubię w nocy spać ;) więc nie ma opcji że będę o 2 mecz oglądał xD czy o 3 xD ciekawe jaka oglądalność będzie w Europie

2

@Pawlak1992
XD on to do 50 bd grał w repcexD xD takie ma EgO

0

@Piotrek1993
Fakt ale kasa się musi zgadzać:/

0

@BulaKG
Xd xd xd

1

@Eklerek
A noo ja się dziwię ze jeszcze Cię to dziwi tutaj na stronie xD Ja sobie przypominam jak Raphe ludzie sprzedawali bo słaby i wgl ;) a co było później jak przyszedł Flick każdy wie ;)

0

@Eklerek
Ale kto tak mowi , piszę że słaby??

0

@escarabajo
A co oni dogrywkę grają xD
Patrzę 99min xD

1

Olise gotuje Hat Trick
3 bramki no no

0

@arasz1819
Ahahaha dlatego wolałem przełączyć na Francję niż oglądać ten orlikowy mecz xD holandi

2

@escarabajo
On ma 20 lat xD gdzieś ty widział że 12 lat xD xD

1

Komentarz usunięty

3

Dobra zobaczymy co Dyktator dziś pokaże ;) w meczy towarzyskim
Francja - Irlandia Północna

Normalny stadion nie to co mecz
Holandii też gra towarzysko ale jakoś dziwnie się ogląda na tym stadionie kameralnym co grają...

0

@LAMC_10
Żul nie jedzie on śpi w tramwaju xD napruty jak messerschmitxD

0

@July_6_BcN
XD kabaret myślę lepiej pasuje ? Nie uważasz ? ;P
Piwko Jeszcze jakoś zrozumiem ;P
Ale jakby tak 0.7 wyciągnął? XD
To by było ciekawie xD

1

@jacobFCB
Jeszcze jak już horrory to nowy
" Pasazer " 2026

https://www.filmweb.pl/film/Pasa%C5%BCer-2026-10114919

2

@July_6_BcN
No to racja xD fakt
Nie będę zaprzeczał ;)
Jednocześnie
Jakoś sobie nie wyobrażam xd w pracy walnąć piersióweczkę
ale zdarzali się u mnie w pracy gagatki co nie wyglądali jak by byli po %

1

@jacobFCB ooooo oglądałem dziś Obssesje Polecam Szalenstwo pokręcony horror nie będę spolilerowal ale dla mnie Bomba horrror

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?