Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Co tu się dzieje od rana czytam i pełno postów
" Wybaczylibyscie zdradę Kobiecie
I wkolo to samo xD xD
Powtarzam Nie nie nie nie nie nie nie ma takiej opcji kilkanaście lat wstecz miałem przyjebane Rogi na miesiąc przed Weselem Ślubem .... także powtorze nie nie nie nie dziękuję zamykam Temat K***** się nie wybacza .
0
@PIWOSZ89
Noopee Nieeee no no no
0
@misterio
Zostałeś zdradzony ??? XD ;P
0
@Tomaszekkkkk
Proszę bd łatwiej;)
https://www.google.com/search?q=mistrzostwa+swiata+2026&oq=m&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCAgBEEUYJxg7MgYIABBFGDwyCAgBEEUYJxg7MgYIAhBFGDsyBggDEEUYOzIGCAQQRRg7MgYIBRBFGDkyBggGEEUYPDIMCAcQIxgnGIAEGIoFMgcICBAAGIAEMgcICRAAGIAEMgcIChAAGIAEMgcICxAAGIAEMg0IDBAuGMcBGNEDGIAEMgcIDRAAGIAEMgYIDhBFGDzSAQgxMDc5ajBqNKgCDrACAfEF629yjuym8uA&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#ebo=0
4
@liber02
Męczennik jego kolega z klubu to samo xD
1
@John_Doe
Macaulay Culkin ??? ;P
0
Ten ekxpert to ma głos jakby z kilka dni pił % xD taki przepity głos
0
@Bombelek951
No co Ty na siura to nawet nie starczy
Raczej na Paznokcia z Dużego Palca xD
Siura to pewnie na więcej wyceniają xD
1
Ryan Reynolds - Aka " Deadpool "
Na trybunach coś czuję że zaraz wleci w kostium i wbije na murawę xD
0
@Kengo
Szybciej sam to ugotujesz na konsoli w Fifa 2026 xD
1
@Konradowskyy
Mówisz i masz ;D
1
@VamoSBarca88
Her Bośni xD
1
@VamoSBarca88
Ahahahaha żeś mi teraz przypomnial dawno temu jakiś filmik krążył z zulikiem i podpisany był " Oczy kobry " xDxD
0
@Rifek
Jak no jak , jak zaczyna boleć xDxDxD xD xD i puchnie xD twarz
XD ;P ;P
1
@Spider_Man
A oczy Kanada? XD
0
Same eksperty w tym studiu xD xD
0
@Kgorecki2500
Wow ta wiadomość naprawdę xD
Zmieniła moje życie xD xD xD
Czy tam nie było przypadkiem trójkącika? Bo kto im robi foto xD xD ;P
2
@BORO_12
Prześcieradła i dzidzia Perez to już obsesje mają wszystkiemu winny negrreira
Fc Barcelona wszędzie doszukują się spisów i wgl
myślę że kaftan i oddział zamknięty i leczenie jest wskazane....
papież był więc opetania nie ma.... także zamykać cały obiekt i kwarantana ... xD xD
1
@Spider_Man właśnie prawda to ??? ;D
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@TR3YWAY
XD on już zaklepany przez prześcieradła poszedł do piekarni xD
0
@TR3YWAY
31 sierpnia zamyka się ookno transferowe w LL więc nie panikuj Deco ma czas
7
@macio_944 jeszcze trochę czasu jest ;) do 31 sierpnia 2026 Deco ma czas
1
@takisobiektos
Aha no rozumiem to już wiem o co teraz chodzi...
No trochę to takie nie fajne
Bo skoro la bamba uznaje się za rodzinę kibicowską "FC Barcelony"
;) to co komu to przeszkadza że ktoś chwali , dzieli się swoją twórczością.... no ale cóż ... tak jak mówisz regulamin... tylko że regulamin zawsze można zmienić nie być tak restrykcyjnym :/ wszystko zależy od ludzi...
0
@AlphaNumeric
Jak co wakacje xD wyciągnął szybko Gordona teraz odpoczywa
2
@tomek8756 za co ? Wakacje dostał komus ubliżył coś nie stosownego dał? Może jakieś wyjaśnienie?
Co za to że ktoś mi wysłał wiadomość i nie zdążyłem odczytać to bana dostanę bo pytam ?? No bez przesady ... jakby tak miało być to już to nie było by normalne :/
0
@ArcziArtt widzę miałem jakas wiadomość od ciebie ale już ktoś usunął cała konwersjacje więc nawet nie zdarzyłem odczytać co napisałeś
0
@agaFCB
Ok myślałem że nie było info ze nie działa też
0
@Piotr,1985
Globalny problem w Mediach już piszą;)
Mess
Insta
Fb
;)
1
@Fog_W_1899
Dzięki ale
nie wiem czy warto tłumaczyć koledze @malypuzon skoro nie potrafi czytać z zrozumieniem to raczej ciężko będzie
0
Jestem ciekawy co szwagry z deco jeszcze ugotują jak narazie
To
Lewy out ✅️
Cancelo - out ???
Rash- Out ???
Casado - Out ???
Balde - ????
Kunde -????
Partaczi- ???
In - Gordon ✅️
Na chwilę obecną to wychodzi więcej ubytków niż przybytku xD
Wiadomo jeszcze czasu jest
I wielka nie wiadomo co przyniesie jeszcze to okienko transferowe