Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aubameyang czy Cavani.. Czy dobrze ze Auba jest z nami, może Cavani byłby lepszy?
0
Xavi chyba coś złapał dola czy co.. Nie wiem
0
Pytanko do wszystkich... Komuś się tnie eleven na canał +? Mi się tnie i nie wiem czy to od nich czy jak u mnie wszystko w porządku.
0
A tu powiem wina trochę Xaviego.. Gramy u siebie brak presingu brak ruchu pomocników gramy piłka tylko między obrońcami.. Nikt mi nie powie ze po meczu z Levante morale nie były dobre. Ktoś tu dał ciała i tyle w temacie..
4
Xaviego przerosło te spotkanie jak i piłkarzy. Nie było presingu nie było nic tak źle to za Koemana graliśmy dajcie spokój zero charakteru i walki coś poszło nie tak masakra..
0
Nie gramy dobrze pomocnicy zero ruchu do piłki.. Piłka chodzi tylko między obrońcami tak to my meczu nie wygramy.. Zwiazali im jaja czy co..
0
Hej wszystkim mam pytanie.. Czy 1 miesiąc viaplay jest darmowy bo jest opcja kup i nic nie pisze czy darmowy okres próbny
0
Hej wszystkim pytanko czy 1 miesiąc viaplay jest darmowy?
0
@P33ck Mamma Sita
0
@damian16161212 hejo tv działa
0
@AdamaTraore dostałem od żony na urodziny miesiąc temu portfel Betlewski i jest zajeb..
0
@Toretto w pierwszej połowie cała drużyna grała słabo potrzebuje więcej minut i zaufania
2
Lenglet powinien dostać dyscyplinarkę!
1
@Emhyr mam nadzieję że tak się stanie bo to jest chore co oni oczekują, dziękuję
0
Wgl mnie Fati powinien wchodzić przez najbliższe mecze na 10-20 minut trzeba go odzyskać i dbać n pod każdym względem.
0
Chyba po to by powiedzieć że dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia gdzie indziej.
0
Mili Państwo mam pytanie czy jak jest rubryka w picie podatek należny i tam jest jakaś kwota to czy ta kwota trafi do mnie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
0
Kur.... My nie gramy jak na razie i nie biegamy.. Co jest whata fuck
0
Gramy spokojnie jak na razie. Aż za spokojnie.
3
Pamiętacie Mistrzostwa świata w ręczna co Qatar kupił sędziów.. Ciekawe jak w piłce będzie...
0
Już jutro Barca Ball ajjj..
6
Czemu nie Oby kasa się zgadzała :D
0
Halland jest gotowy obniżyć pensje by grać w Barcelonie.
0
@SinMistico nigdy się nie broni 1:0 jak dla mnie to glupota
6
@Messibestplayerintheworld ktoś tu chyba na głowę upadł..
0
@Cule1234 kurde ciężko nie wiem czy chce go w Barcelonie.. Ale Xavi go chce więc jestem przegrywam.
2
@mrboom a co mają brudnego :D
1
@pato1234 aż mnie ciary przeszły moja kiedyś ze mną oglądała i mówiła o ten gryzoń haha teraz jest tak że często się mijamy bo praca ale jak się uda to oczywiście ogląda ze mną.. Bardzo mi miło wtedy
1
Wolę chyba żółwia niż Wikinga.. Ale to moja opinia jeśli by miało to sens.
0
@kaamil1910 wiem wiem, ale to było coś pięknego od 2 sezonów