0

Aubameyang czy Cavani.. Czy dobrze ze Auba jest z nami, może Cavani byłby lepszy?

0

Xavi chyba coś złapał dola czy co.. Nie wiem

0

Pytanko do wszystkich... Komuś się tnie eleven na canał +? Mi się tnie i nie wiem czy to od nich czy jak u mnie wszystko w porządku.

0

A tu powiem wina trochę Xaviego.. Gramy u siebie brak presingu brak ruchu pomocników gramy piłka tylko między obrońcami.. Nikt mi nie powie ze po meczu z Levante morale nie były dobre. Ktoś tu dał ciała i tyle w temacie..

4

Xaviego przerosło te spotkanie jak i piłkarzy. Nie było presingu nie było nic tak źle to za Koemana graliśmy dajcie spokój zero charakteru i walki coś poszło nie tak masakra..

0

Nie gramy dobrze pomocnicy zero ruchu do piłki.. Piłka chodzi tylko między obrońcami tak to my meczu nie wygramy.. Zwiazali im jaja czy co..

0

Hej wszystkim mam pytanie.. Czy 1 miesiąc viaplay jest darmowy bo jest opcja kup i nic nie pisze czy darmowy okres próbny

0

Hej wszystkim pytanko czy 1 miesiąc viaplay jest darmowy?

0

@P33ck Mamma Sita

0

@damian16161212 hejo tv działa

0

@AdamaTraore dostałem od żony na urodziny miesiąc temu portfel Betlewski i jest zajeb..

0

@Toretto w pierwszej połowie cała drużyna grała słabo potrzebuje więcej minut i zaufania

2

Lenglet powinien dostać dyscyplinarkę!

1

@Emhyr mam nadzieję że tak się stanie bo to jest chore co oni oczekują, dziękuję

0

Wgl mnie Fati powinien wchodzić przez najbliższe mecze na 10-20 minut trzeba go odzyskać i dbać n pod każdym względem.

0

Chyba po to by powiedzieć że dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia gdzie indziej.

0

Mili Państwo mam pytanie czy jak jest rubryka w picie podatek należny i tam jest jakaś kwota to czy ta kwota trafi do mnie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

0

Kur.... My nie gramy jak na razie i nie biegamy.. Co jest whata fuck

0

Gramy spokojnie jak na razie. Aż za spokojnie.

3

Pamiętacie Mistrzostwa świata w ręczna co Qatar kupił sędziów.. Ciekawe jak w piłce będzie...

0

Już jutro Barca Ball ajjj..

6

Czemu nie Oby kasa się zgadzała :D

0

Halland jest gotowy obniżyć pensje by grać w Barcelonie.

0

@SinMistico nigdy się nie broni 1:0 jak dla mnie to glupota

6

@Messibestplayerintheworld ktoś tu chyba na głowę upadł..

0

@Cule1234 kurde ciężko nie wiem czy chce go w Barcelonie.. Ale Xavi go chce więc jestem przegrywam.

2

@mrboom a co mają brudnego :D

1

@pato1234 aż mnie ciary przeszły moja kiedyś ze mną oglądała i mówiła o ten gryzoń haha teraz jest tak że często się mijamy bo praca ale jak się uda to oczywiście ogląda ze mną.. Bardzo mi miło wtedy

1

Wolę chyba żółwia niż Wikinga.. Ale to moja opinia jeśli by miało to sens.

0

@kaamil1910 wiem wiem, ale to było coś pięknego od 2 sezonów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?