0

@tristan87 dobrze czekam, będę wtedy spokojniejszy.

0

@tristan87 myślisz? Że dadzą tyle Niemcom?

0

@tristan87 Myślę, że barca nie złoży oferty 50 mln, myślę że się opamięta, że taki transfer jest nie na miejscu z taką sytuacją finansowa

0

Myślę, że Lewy jednak do nas nie przyjdzie.

0

@Emhyr Mega jest ta koszulka xd

0

@Gomess żadnych żelków w Barcelonie!

0

@Barca1992 teraz na pewno nie odejdzie mając kumpla w zespole dramat.

1

@Ojciec5tkidzieci przecież to transformersi. :)

0

@Songo91 kolejny wrzod na du.. pie

0

Nie nie nie dla CR7! To tylko można zrobić w Fifie.

2

Kogo wolicie, bardziej lubicie? Djokovicia, czy Rafe Nadala? Ja osobiście lubię Rafe.

0

@ranger3120 dzięki wielkie

0

Witam wszystkich :) potrzebuje link do Wypowiedzi Pana Jarka K odnośnie euro po 3 zł w Niemczech z góry dziękuję.

0

@Kondziubarca no wiesz i kasa nie płynie 2 dni bez wypłaty w tym momencie

0

@marcin62 tu już nawet psychiatra nie pomoże..

0

Chyba do podawania piłek!

0

Taka prawda mamy Busquets na środku ma już 34 lata i wiem że nie da nam pożytku on już myśli o innym klubie ale są tacy jak Xavi że wierzą ja mówię mu już dziękuję Sergio za wszystko

0

@Firestone odpowiada Ci którzy są lepiej platni

0

Jaki klub wydaje na 34 latka 45 50+ zmienne? Wolałbym innych w tej kwocie No Rafinhe.

0

@Janas11224 dlatego odszedł by zarobić nie wiadomo jak by wrócił co by pokazał jestem bardziej za Neyem niz Lewym

0

@lukasz222 może i tak było.. Kolego.. Ale wszystko się rozchodzi o pieniądze

0

@MesQueUnClub_87
Fakt jest taki że czujesz się najmodrzejszy i najlepszy na tej stronie..klauzule ustawia zarząd tak samo jak z Pedrim i czy teraz z Gavim mld euro czaisz to chłopaku!

0

@MesQueUnClub_87 to ja Ci napisałem po polsku że nie wiesz jaka klauzulę miał Ney po podpisu kontraktu dopiero później wyszły fakty cwaniaku La Rambli

0

@Bartek22 dlaczego Messi nie został niby nawet nie mógłby grać za darmo a to ciekawe w tym wszystkim po tym jak obniżył pensje o połowę.. Wg mnie jasna sprawa Nie był w formie jak cała drużyna i szukał pieniądzyjak każdy człowiek

0

@Bartek22 tak samo było z Neymarem zaproponowali mu kontrakt po prostu się zgodził.. Śmieszna klauzula to na pewno wina zarządu tak samo jak transfery które były nie przemyślane i płacone po ponad 100 mln

0

@MesQueUnClub_87 pisałem skąd wiecie jaka klauzulę zaproponował Bartek może tak niska by tylko podpisać

0

@Bartek22 Nie był zdrajca chciał też zarobić zarabiać jak Messi a 50 baniek za Lewego to transfer realny wg ciebie? W Realu tak nie było jak Crystyna robił staty to wina zarządu a Messi chciał zejść z pensji w wieku 33 lat to już trochę za późno

0

@MesQueUnClub_87 W Barcelonie zawsze był ponad wszystko wszystkich Messi nie powiem że to błąd ale zespół to jest drużyna a ostatnie lata widzieliśmy jak wygląda drużyna

0

@MesQueUnClub_87 skąd wiesz jaka klauzulę zaproponował Bartek

0

@Bartek22 jakich głupot slucham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?