0

@MesQueUnClub_87 o tym napisałem dają ci więcej zarobić odchodzisz proste.. Jesteś młody i myślisz że projekt będzie dobry człowiek uczy się na błędach..

3

Wszyscy z was znienawidzili Neymara bo ktoś aktywował klauzulę nie jego wina że była taka mała... Chciał sobie zarobić każdy z nas by przyjął ofertę lepiej płatna.. Takie życie Messi też nas ładnie wydoil nie mówię tu że nie zrobił dużo nawet Crystyna w Realu tyle nie zarabiała co Messi taka prawda.. Zarząd Bartka się do tego przyczynił dawajac co róż większe kontrakty Messiemu.. Jasne najlepszy zawodnik ale jeżeli by nie dostawał takich kontraktów wtedy byśmy zobaczyli jak Messi kocha klub i czy by się zgadzał na inne warunki.. Dlatego jestem teraz za tym jak nie wyjdzie z Dembele czy Lewym za chore pieniądze w tym wieku i nie dadzą rady z Raphinha to brać Neya za 50 mln każdy popełnia błędy.. Dembele za Xaviego odżył i tak może być z Neymarem.. Taka moja opinia. Miłego dnia wszystkim.

0

@Kondziubarca chyba że Lewy dołoży ze swojej kieszeni

0

@Firestone oni Roberto nie mogą zarejestrować a chcą Lewandowskiego a to ciekawe.. Hah

0

@Medium odejdzie Dembele to się coś zwolni tak samo jak z lengle

0

@Medium a kto wie jeśli Dembele nie przedłuży, Raphinha nie przyjdzie może wtedy wezmą Neya.

0

Jeśli Neymar by zaakceptował taka ofertę jak dostał Dembus to ja bym go chciał mimo wszystkiego.

0

@Barca1992 przecież to nie wypali za żadne pieniądze.. Taka inflacja idzie że ludzie będą palić czym popadnie to tego roku teraz dopiero zacznie się prawdziwy smog

1

Jestem w wieku Leo kto z was jeszcze jest tego wspaniałego wieku?

0

Witam wszystkich :) Mam sprawę ktoś poleci mi jakiś program pdf do tworzenia edycji itp... Może być płatny ale jak najtańszy. :-)

12

Ta morda vinicjusa trzymajcie mnie bo nie wytrzymie

1

Trzeba rezygnować z canał plus już nawet premier League sprzedali dziady..

0

@elplacek44 również ogladam

0

@Vebrola@Vebrol@Vebrol@Veb@Vebrola@Vebrol@Vebrol@Veb ogarnął się może bo Real go nie chciał

0

@Messibestplayerintheworld bierzta my dopłacimy 100 euro

0

Dawno się nie udzielałem.. Ale czy Lewy kiedyś nie marzył o Madrycie coś mi w głowie siedzi?

0

Ten Haag może chcieć ale Frankie jest nasz.

0

@FCB_dimiC może tak ale dobiera odpowiednio zawodników i umie z nich wyciągać maximum

0

Co zrobił Unai Emery w przerwie to nie wiem... Co zrobił Klopp też nie wiem.. Ale to tak jakby drużyny zamieniły się.. Liverpool stał się Villarreal z 1 połowy a Villarreal Liverpoolem z 1 połowy.. Football jest piękny.. Ile bym dał żeby Jurgen przyszedł do nas.

1

Chcecie aby Dembele został?

0

@escarabajo ale jak został to dał radę i tym razem też da radę

1

@gumaz książęce Ipa oczywiście Butla

0

@gumaz do spełnienia kego

18

Nie całe dwie godziny do meczu.. Piwko się chłodzi.. Wyjdę pokopać piłkę z psiakiem czas szybciej zleci. Oby dzisiaj Kevin pociągnął City do zwycięstwa. Pepe zrób to dla nas.

1

Ronaldinho ajj chciałbym żeby u nas był znowi w primie.. Zjadał Messiego i Neymara taki to był wirtuoz.. Najlepsza technika jaka widziałem w życiu.. Bawił się piłka.

0

Komentarz usunięty

0

@LloretDeMar Lubie Lewego ale on nie pasuje do nas wolałbym Jesusa z City., Hallanda nawet nie chce zobaczymy co przyniesie przyszłość.

0

@TylkoBarca7273 np w Canal +

3

@LloretDeMar chodzi mi o to żeby Lewy został tam gdzie jest

2

Dzisiaj Kevin de Bruyne zjada Modricia na kolację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?