1

Trochę śmieszna jest ta nienawiść do graczy Realu. Benzema nie jest cienki, powiedzmy sobie szczerze, na chwilę obecną jest lepszy od Neymara.

0

Podobno ma grać. Btw. Pique kontuzja na treningu.

2

Ibra>Suarez

0

Najpóźniej w półfinale by na siebie wpadli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?