0

Lukaku kozak, czemu od początku nie grał?

0

Wreszcie

0

On był na wypożyczeniu z Chealsea...

0

Nieduże? Dla mnie to już teraz nr2 na świecie. A Chealsea go nie puści.

0

Tu pachnie bramką. Belgia dobije w końcówce hamburgerów jak Francja Nigerie.

0

Według dziennika "AS" Falcao i Rodriguez mieliby przenieść się do Madrytu, a w zamian Monaco dostałoby gotówkę i Angela Di Marię, który podobno nie jest szczęśliwy w "Los Blancos".

1

Należało się

0

Wreszcie schodzi...

0

Twitter

0

Benzema gra ok

3

Na szpicy powinien grać Benzema, a na skrzydle Griezmann. Giroud to nieporozumienie.

2

Nikt by tego nie obronił

2

Wpadną na siebie w ćwierćfinale

0

Grecy odmówili przyjęcia premii za awans do 1/8 MŚ i zamiast tego poprosili o przeznaczanie kasy na budowę centrum treningowego. Mega szacun

0

kajt ;)

0

Yaya Toure też w MU :D

0

Najlepszy na świecie? Lepszy od Casillasa i Buffona?

0

0

Oprócz Alvesa i Paulinho nie zagra dzisiaj też Luiz. Kontuzja pleców.

3

Ja bym jeszcze posadził Freda. Gość to jakieś nieporozumienie.

2

Pogba nie sądze, trudno na jego pozycji. Ja jestem zauroczony Hazardem, gość gra w Chealsea to co Ronaldo w MU, jedynie czego mu brakuje to warunków.

0

Taki off top. Kto waszym zdaniem jako pierwszy dostanie ZP poza Leo/Ronaldo?

0

Jego pseudonim pada wśród dziennikarzy najczęściej – niestety w negatywnym kontekście. To on, na spółkę z Danim Alvesem i Fredem, obwiniany jest za słabsze momenty w grze Canarinhos.
Paulinho już na treningu występował w drużynie rezerw. Daniego Alvesa wciąż może zastąpić Maicon.

1

Ronaldo wygrał wszystkie nagrody indywidualne w tym roku ktore byly do wygrania, do tego lm. Naprawde sadzisz ze nie wygra?

0

komu?

0

I tak Ronaldo zgarnie zlota pilke

0

Ma swojego gola

0

karny był

0

Z kim? Z Argentyną w ćwierćfinale?

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?