Reigns
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedenastka miesiąca września La Liga: '
https://pbs.twimg.com/media/ByuToVbCUAAq9-E.jpg:large
1
Ronaldo w tym roku chyba zasłużył bardziej niż w zeszłym i raczej On dostanie, drugi będzie Leo o trzeci jakiś Niemiec, pewnie Neuer.
0
Długość trawy
0
Niech dyskutują, CR będzie miał złotą piłkę a Messi mistrzostwo.
0
Tak apropos tych 400 goli Leo, orientuje się ktoś ile ma Ronaldo?
6
Eh, Messi przesadził.
0
Akurat teraz karnego sędzie mógł podyktować bo kontakt był, także trudno.
1
Paradoksalnie w 2006 mieliśmy lepszą drużynę, ale jutro mamy większe szanse na wygranie bo i Brazylia jest dużo słabsza.
0
Ma ktos transmisje z Polskim komentarzem?
0
Mógłby ktoś podać jakiś działający stream?
5
Hat trick Ronaldu
2
4;1, po zawodach
0
Tak bo Messi strzela tylko z Realem i Bayernem. Zluzujcie.
1
Ma ktoś może link do meczu Polaków z Iranem?
0
Akurat Messi jest w 14 faktycznie słaby
0
Masz może link?
0
Moglbym prosic o link do meczu Polakow bo dopiero wrocilem do domu?
0
Chorwacja 1:0, gol Modric
6
Moze ktos poratowac linkiem do meczu Polakow?
1
Losowanie, w jednym koszyku pierwsze miejsca w grupie, w drugim drugie.
0
Jeśli faktycznie odejdzie to na bank dojdzie do nich ktoś z dwójki Reus/Falcao
0
Aguero kontuzja czy brak formy?
3
Ronaldo obrazi się że nie strzelił pierwszego w sezonie.
0
Simeone zawieszony na 10 meczów
0
Leo akurat też chwalił
0
Bale też lewo także raczej nie ma wyboru
0
Liczę na 1-1 i Atleti w karnych :)
0
CR dzisiaj na ławie. Coś czuje że Atleti może wygrać, Real bez Ronaldo nie istnieje a Atletico postawi autobus i będzie grało na 0:0
6
Może dlatego że wygrali ligę mistrzów?
0
No akcja kozak nie ma co