1

Jedenastka miesiąca września La Liga: '
https://pbs.twimg.com/media/ByuToVbCUAAq9-E.jpg:large

1

Ronaldo w tym roku chyba zasłużył bardziej niż w zeszłym i raczej On dostanie, drugi będzie Leo o trzeci jakiś Niemiec, pewnie Neuer.

0

Długość trawy

0

Niech dyskutują, CR będzie miał złotą piłkę a Messi mistrzostwo.

0

Tak apropos tych 400 goli Leo, orientuje się ktoś ile ma Ronaldo?

6

Eh, Messi przesadził.

0

Akurat teraz karnego sędzie mógł podyktować bo kontakt był, także trudno.

1

Paradoksalnie w 2006 mieliśmy lepszą drużynę, ale jutro mamy większe szanse na wygranie bo i Brazylia jest dużo słabsza.

0

Ma ktos transmisje z Polskim komentarzem?

0

Mógłby ktoś podać jakiś działający stream?

5

Hat trick Ronaldu

2

4;1, po zawodach

0

Tak bo Messi strzela tylko z Realem i Bayernem. Zluzujcie.

1

Ma ktoś może link do meczu Polaków z Iranem?

0

Akurat Messi jest w 14 faktycznie słaby

0

Masz może link?

0

Moglbym prosic o link do meczu Polakow bo dopiero wrocilem do domu?

0

Chorwacja 1:0, gol Modric

6

Moze ktos poratowac linkiem do meczu Polakow?

1

Losowanie, w jednym koszyku pierwsze miejsca w grupie, w drugim drugie.

0

Jeśli faktycznie odejdzie to na bank dojdzie do nich ktoś z dwójki Reus/Falcao

0

Aguero kontuzja czy brak formy?

3

Ronaldo obrazi się że nie strzelił pierwszego w sezonie.

0

Simeone zawieszony na 10 meczów

0

Leo akurat też chwalił

0

Bale też lewo także raczej nie ma wyboru

0

Liczę na 1-1 i Atleti w karnych :)

0

CR dzisiaj na ławie. Coś czuje że Atleti może wygrać, Real bez Ronaldo nie istnieje a Atletico postawi autobus i będzie grało na 0:0

6

Może dlatego że wygrali ligę mistrzów?

0

No akcja kozak nie ma co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?