0

Tylko reprezentacja czy w klubie też?

0

Dziś popołudniu decyzja ws. Suareza

0

Ramos

0

James jest 9

0

Bravo oficjalnie w Barcelonie

0

O ile Suarez nie będzie zawieszony

0

Suarez przegiął

0

Według Fify ( statystyki na ich stronie) Benzema póki co najlepszym zawodnikiem turnieju, drugi RVP.

2

Włochy

0

Nigdzie nie ma oficjalnego info

5

hahaha

0

W fazie pucharowej wpierdziel ;P

0

Marcelo się odkuł za samobója

2

Brawo Villa! 1:0

0

Hiszpanie są naprawdę słabi. Jedynie Ramos, Cazorla i Iniesta trzymają poziom.

1

"dżawi z barcelony"

0

0

W półfinale trafią na Niemców/Francuzów jak już

1

Nie jest to możliwe, możliwe są Brazylia-Holandia, Niemcy-Argentyna

0

Portugalia

0

Jeśli Niemcy wygrają, to Ghana/Portugalia o awans

0

A jednak Ronaldo ratuje

0

haahahah

0

A to nie Ochoę? :D

0

Możliwe że będzie okazja do konfrontacji w ćwierćfinale

1

Patrząc tak to Benzema, ale dostanie raczej na stówe Ronaldo

1

Nie ma co, drybling Ronaldo miodzio

3

Mertensa

0

"De brajne"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?