1

@Dieselzor A ile jego meczy widziałeś? :D

10

@Gibbon_FCB Oczywisty faul o czym Ty mówisz w ogóle

1

@MesQueUnClub_87 Aaa sory całkowicie źle zrozumiałem, tak tu masz całkowitą racje.

0

@MesQueUnClub_87 To byłoby strzelenie sobie w stopę jeśli chodzi o sprzedaż egzemplarzy, myślę, że angielski jest pewny.

0

Co Bellinghamowi się stało, coś poważnego czy bardziej z ostrożności zmiana?

3

@Comentateiro Gdyby Penia wyglądał tak jak dziś w każdym meczu nie byłoby tematu bramkarza

31

@AlphaNumeric Zgadzam się ale też to wyróżnia najlepszych piłkarzy, że potrafią być kluczowi, a taki Lamin wczoraj był. Pomimo słabszego meczu końcówka klasa światowa.

0

Faul na Yamalu do gwizdnięcia? Bo akurat po picie byłem i nie widziałem

1

W ostatnim sezonie Messiego jeden z dwóch, obok Leo właśnie piłkarz, który okazywał zaangażowanie i chęci. Niestety pół roku bardzo dobrej gry to za mało na to jakie były oczekiwania. W obecnej sytuacji jest niepotrzebny ale ta cała fala krytyki też jest słaba.

1

@Filipem Miałem nadzieję na równą sportową walkę bez dziwnych decyzji sędziego

0

To już przestało być śmieszne

0

Narazie Pedri i Inigo na plus, reszta jeszcze nie dojechała ale zostało 45 minut więc spokojnie.

2

@michal26 Seks, narkotyki, hazard to rzeczy, które przynoszą ogromną dawkę dopaminy, takie rzeczy zawsze były i zawsze będą sie dobrze sprzedawać. Społeczeństwo 1000 lat było tak samo proste, obecnie po prostu jako ludzie wykorzystujemy możliwości technologiczne i łatwość dostępu do sprzedaży tych rzeczy.

0

Jak to może nie być kartka

4

@Roobo Różnica jest taka, że Griezmann potrafił być fenomenalny w la liga, Mbappe nie pokazał jeszcze nic

1

@Patriskos My wtedy nawet okazje na strzelenie mieliśmy

1

Ale Nunez haruje na boisku

0

@Pnog37 Nie gra dziś źle ale solidny to też lekkie nadużycie, druga połowa na pewno lepsza.

0

Nic ta asysta nie zmienia, Martin jest po prostu słaby

1

Martin dziś zagrał celną piłkę do przodu?

1

@Comentateiro Raczej nie zgodziłbym się, że jest rozczarowaniem ale też nie umieściłbym go w topce pomocników. Ile było już młodych talentów o których świat zapomniał po jednym sezonie, Pedri narazie pokazał, że pomimo kilku kontuzji potrafi wrócić na wysoki poziom, udźwignął presję stawiania go obok Musiali czy Bellinghama w top3 młodych i teraz pytanie jak dalej będzie wyglądać jego kariera. Co do szerokiego grona kibiców też się nie zgadzam, przez bardzo dużo osób Pedri jest rozpoznawalny. Rozumiem ogólny sens Twojego wpisu ale uważam, że poszedłeś za daleko w drugą stronę.

0

@Barcatroll A jeśli taktyka polega na pressingu i szybkim odzyskaniu piłki? To chyba logiczne, że sposób w jaki chce grać Flick wymaga biegania na boisku.

3

No proste, Flick dostał samograja od Xaviego

0

@korn234 Czerwo jak najbardziej ale o karnym nie ma mowy.

0

Ja właśnie zrealizowałem zysk i wysiadłem z tego pociągu :D

0

@urbipl Przecież to jakiś żart :D Jak to można było gwizdnąć

0

@urbipl Jak to w ogóle możliwe, były jakieś linie pokazane?

0

@ziomal88 Pewnie za napisanie prawdy, Twój komentarz nie za bardzo się odnosi do mojego, ja nic o selekcjonerach nie wspomniałem i w zasadzie zgadzam się z tym co napisałeś.

0

@MesQueUnClub_87 Nie dziwię się, żeby posprzątać teraz to całe zamieszanie to naprawdę trzeba kogoś ogarniętego. I nie mówię tylko o pierwszej reprezentacji, tylko młodzieżówce, związkach lokalnych itp. Była solidna kandydatura Koźmińskiego w ostatnich wyborach, teraz masz rację, że ciężko kogoś wymyślić.

36

Jestem w szoku, że tak mało mówi się o Kuleszy, jego wybór to organizacyjnie powrót do początków lat 2000 i kolesiostwa w związku. Gość bez obycia w środowisku piłkarskim poza Polską, wybrany przez kolegów od wódy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?