0

@Hosh No akurat w tym przypadku to nie miało nic wspólnego z umiejętnościami, zwykły pech

0

@clyde A co się dzieje jeśli zawodnik, który miał już żółtą zatrzyma się podczas wykonywania karnego? Dokładnie tak jak piszesz, zmiana strzelca i powtórka karnego.

0

@clyde Karą byłaby żółta kartka, podobnie jak dla bramkarza kiedy wychodzi przed linie. Ale co Wy macie z tą bramką kiedy jej nie było? To tylko przedstawienie analogii, oczywiście, że to bez sensu

0

@Hosh Analogicznie, czemu nie uznać bramki, która została strzelona? Bo został złamany przepis. Zresztą tu nie chodzi o uznanie bramki kiedy bramkarz wyjdzie, tylko o drugą szansę dla strzelca po złamaniu przepisu

0

@clyde No to czemu nie karać bramkarza po prostu bramką? Skoro strzelec nie dostaje drugiej szansy, czemu bramkarz ma dostać? Jedyni to co pisze mekston, że bramkarz jest w trudniejszej pozycji no ale mimo wszystko

0

@mekston Chodzi mi o to, że Alvarez analogicznie do bramkarza łamiącego przepis mógłby dostać żółtą i karny do powtórki.

0

@mekston Uznać bramkę

0

@JordiAlbion Błąd w znaczeniu złamania przepisów

1

@clyde No tak, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, tylko ze zrozumieniem teraz.

0

Ale w sumie zgodzę się z tym, że to słabe, bramkarz jak popełni błąd na swoją korzyść to karny jest powtarzany, a jak zawodnik popełni błąd na swoją korzyść to jest anulowany, bez sensu.

0

@SinMistico Po fakcie można być mądrym, w każdym poprzednim ich meczu under 13.5 by wszedł i to z zapasem

0

Ehh myślałem, że te poniżej 13.5 rożnych w meczu to raczej siądze xd

5

@Ojciec5tkidzieci Ja tak kompletnie nie politycznie, wydaje mi się, że ten film nie jest pocięty, zwróć uwagę na otoczenie czy też cofający samochód z tyłu.

0

Ja jestem ciekawy czy jakby nie gwizdnął z boiska to VAR by go wołał, szczerze wątpie

0

Ja bym tego nie gwizdnął

1

@Metalowy14 To nie jest akurat prawda, to co piszesz miało miejsce tylko w sezonie 23/24

1

@Adran360 O jest gdzieś do zobaczenia na internecie/jakieś platformie?

1

@Kengo Nigdy nie oglądałem anime ale muszę chyba kiedyś dać większą szanse temu gatunkowi, pamiętam, że jedyne co oglądałem to Król Szamanów i mega mi się podobał

0

@barteq Na boisku nie masz czasu na taką analizę i zwyczajnie nie myślisz o tym, widzisz możliwość wślizgu to go po prostu robisz

0

@Sebolinho No był ja bym gwizdnął ale sędziowie nie zawsze gwizdają takie coś, przypomnij sobie nasz mecz Bayernem i bramke Lewego

25

Popchnięty ale taką samą bramkę strzeliliśmy z Bayernem co Fermin podawał do Lewego

0

@Eto'o9 R10 Jaka stykowa? Klasyczne popchnięcie w plecy

10

@daniel32778 Ja trochę Ter Stegenem jestem zaskoczony :D

3

@fcb710 Podeślę Ci alternatywę strims na pv

1

@Luciano99 A ja sobie zagrałem bo akurat freebeta 200zł miałem, dzięki za info

1

Ohydny symulant

1

@Trojanek23 Jak w jakiej sytuacji? W sytuacji wojny. Porywanie ludzi z ulicy nie jest ok ale słucham jakie jest rozwiązanie?

3

@Trojanek23 A uważasz, że da się to w odpowiedni sposób rozwiązać? Gdyby kazał wszystkim uciekać z kraju i wywiesił białą flagę to wtedy byś go nazwał mężem stanu? Tu można krytykować każde działanie bo nic nie jest czarno białe, szczególnie w tak ciężkiej sytuacji.

6

Ja kompletnie nie kupuje tłumaczenia, że zdążyłby. Sędzia musi oceniać aktualny stan sytuacji, a nie możliwości motoryczne piłkarzy, jeśli faulujący jest ostatnim zawodnikiem to jest czerwona i nie ma znaczenia czy z piłką biegnie Mbappe, którego nikt nie dogodni czy Luuk De Jong, którego dogoni większość obrońców.

0

@wyrek Jak na moje to napisał prawdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?