0

Messi rozegrał przeciwko Chelsea w lidze mistrzów 4 spotkania.

0

Xavi6
Stawiam "c" :D

0

Brawo Ibi za szybką rehabilitacje!!

0

Bardzo ładnie :)

0

dzięki :D

0

barallo

Więc sądzisz, że ta czerwona kartka i faul nie powinny mieć miejsca? Pepe wszedł wyprostowaną nogą w dodatku nakładką, gdyby Alves nie wziął nogi to stało by się to samo co z nogą Wasilewskiego. Więc nie masz nawet podstaw aby tak mówić. Jedynym "symulantem" w Barcie jest Sergio Busquets, ktory przesadza.

0

Przydałby się na naszej stronie taki kącik gdzie byłaby transmisja z meczu. Jakiś taki kanalik internetowy gdzie byłyby transmisje meczy i rożne ważne wydarzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?