Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Kierownikiem konserwacji powierzchni płaskich to na pewno :)
0
Kolejkę w pośredniaku już zajmujesz?
7
O kurde, współczuję. Trzymaj się chłopczyku!
0
Kolega Ci podesłał Twoje komentarze przed wakacjami, tylko jakoś dziwnie do tego już się nie odniosłeś i uciekłeś :) Wychodzi na to, że masz bekę z samego siebie :)
3
Kolego, czemu zamilkłeś w dyskusji o Griezmiannie i uciekłeś z podkulonym ogonem? :)
0
120 w kadrze? Chyba z treningami :)
3
Na kłopoty Leo Messi :)
1
Polecam zapoznać się ze słowem: optymalizacja.
0
Strasznie się tu niektórzy cackaja, tak jak Valverde. Forme niech sobie spokojnie łapią, potrzebna jest ona na przestrzeni całego sezonu a nie tylko na początku.
1
Teraz każdy mecz to finał więc nid ryzykujmy.
0
Kilka minut w meczu, raz na pare tygodni to bardzo "powoli".
0
Rotacja? Raczej sprawdzenie innych zawodników. Kiedy jak nie teraz? W połowie sezonu czy jak juz będzie po LM?
0
Ku przestrodze :)
0
Co Ty bana nigdy nie miałeś? :)
2
W takim razie po co grac w ogole w LM, tylko PK!
0
Tak, szczególnie w filmie "prawdziwy" :)
2
To daj link to docenimy :)
2
Za taka kwotę spokojnie dwie pary ogarniesz, w dobrej jakości.
3
To po cholere komentujesz udajac wielce zdziwionego, ze ktoś korzysta z toreentow skoro sam to robisz? No kur.. Szczyt hipokryzji.
3
Od jakichś 8 lat slysze, ze te fundusze sie koncza :)
9
Żyć a odwiedzać to jednak różnica.
0
No to wyobraz sobie jak można potem lecieć w ch..majac cały hajs z gory :)
40
Skoncz zachowywac sie jak jakas panienka, bo to az niesmaczne.
0
Ogólnie cofamy sie o jakąś dekade jeżeli chodzi o piłkę nożną.
9
Po imieniu Odeta nie ma co spodziewać się, że ze dla dziecka wybierze imię typu Władysław :)
18
Trzeba było brać na pół godziny :)
0
Co montujecie?
0
PSV i Inter to rzeczywiście najlepsi.
0
Piszczek, Piszczek, Glik. Takie będą mecze.
1
Faza grupowa a pucharowa to dwie różne historie w sporym odstępie czasowym więc bez znaczenia jest to, z kim grasz w grupie. Liczy się tylko wyjście.