9

Kierownikiem konserwacji powierzchni płaskich to na pewno :)

0

Kolejkę w pośredniaku już zajmujesz?

7

O kurde, współczuję. Trzymaj się chłopczyku!

0

Kolega Ci podesłał Twoje komentarze przed wakacjami, tylko jakoś dziwnie do tego już się nie odniosłeś i uciekłeś :) Wychodzi na to, że masz bekę z samego siebie :)

3

Kolego, czemu zamilkłeś w dyskusji o Griezmiannie i uciekłeś z podkulonym ogonem? :)

0

120 w kadrze? Chyba z treningami :)

3

Na kłopoty Leo Messi :)

1

Polecam zapoznać się ze słowem: optymalizacja.

0

Strasznie się tu niektórzy cackaja, tak jak Valverde. Forme niech sobie spokojnie łapią, potrzebna jest ona na przestrzeni całego sezonu a nie tylko na początku.

1

Teraz każdy mecz to finał więc nid ryzykujmy.

0

Kilka minut w meczu, raz na pare tygodni to bardzo "powoli".

0

Rotacja? Raczej sprawdzenie innych zawodników. Kiedy jak nie teraz? W połowie sezonu czy jak juz będzie po LM?

0

Ku przestrodze :)

0

Co Ty bana nigdy nie miałeś? :)

2

W takim razie po co grac w ogole w LM, tylko PK!

0

Tak, szczególnie w filmie "prawdziwy" :)

2

To daj link to docenimy :)

2

Za taka kwotę spokojnie dwie pary ogarniesz, w dobrej jakości.

3

To po cholere komentujesz udajac wielce zdziwionego, ze ktoś korzysta z toreentow skoro sam to robisz? No kur.. Szczyt hipokryzji.

3

Od jakichś 8 lat slysze, ze te fundusze sie koncza :)

9

Żyć a odwiedzać to jednak różnica.

0

No to wyobraz sobie jak można potem lecieć w ch..majac cały hajs z gory :)

40

Skoncz zachowywac sie jak jakas panienka, bo to az niesmaczne.

0

Ogólnie cofamy sie o jakąś dekade jeżeli chodzi o piłkę nożną.

9

Po imieniu Odeta nie ma co spodziewać się, że ze dla dziecka wybierze imię typu Władysław :)

18

Trzeba było brać na pół godziny :)

0

Co montujecie?

0

PSV i Inter to rzeczywiście najlepsi.

0

Piszczek, Piszczek, Glik. Takie będą mecze.

1

Faza grupowa a pucharowa to dwie różne historie w sporym odstępie czasowym więc bez znaczenia jest to, z kim grasz w grupie. Liczy się tylko wyjście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?