La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1651 Culés

3

Z wami to jest tak:
-Ernesto wystawia galowa jedenastkę, jest źle, bo rywal teoretycznie łatwy i rezerwowi mogliby zagrać, Barca wygrywa a my gramy pierwszym składem i nie oszczędzamy podstawowych graczy
-Ernesto wystawia rezerwy, Barca przegrywa z Huesca. " Dlaczego on wystawił tak słaby skład"? "Huesca to nie drewniaki, mógł wystawić podstawową jedenastkę"...
Nigdy nie da się wybrać idealnej jedenastki, bo różne sytuacje zależą od tego jak ułoży się mecz. O rywlau przed meczem nic nie wiadomo, dowiadujemy się jaki mecz się zapowiada dopiero w jego trakcie i po to są zmiany. A, że my się zwykle mordujemy z takimi autobusami, to trener stawia na silną jedenastke.
Barca wygralaby= trener eksploatuje dobrych graczy
Barca przegrałaby = czemu on nie wystawił podstawowych graczy.

1

@Katalonik97 Polecam zapoznać się ze słowem: optymalizacja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?