- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1871 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1871 Culés
3
Jprdl.
Mój sąsiad od 30 lat mieszka z rodziną w Niemczech, mają jednak tu dom i przyjeżdżają do Polski kilka razy w roku. Ostatnio stwierdził, że nie chce żyć w takim kraju jak Polska, w którym nie ma demokracji (gdzie?, bo moim zdaniem nic się nie zmieniło), a co ja widzę wczoraj? Znów przyjechał do tego "reżimu" z rodziną. Nie ogarniam takich ludzi.
39
@ViscaIniesta Niech robi co chce, po co się spinasz?
5
@ViscaIniesta I ten cudny skrót na początku
4
@ViscaIniesta Ma rację,jak tam na dobrze to po co wracać do tego kraju gdzie w pracy każdy jest inwigilowany którą partię popiera, a jak nie jedną i słuszną to prędzej czy później się go pozbędą.
2
@ViscaIniesta Ale to jego prawo więc o co Ci chodzi.
Kurde coś od rana faktycznie tu niektórym pada.
3
@ViscaIniesta Twoim zdaniem nic się nie zmieniło bo dla Ciebie takie pojęcia jak Sąd Najwyższy, Trybunał Konstytucyjny, Konstytucja to tylko nic nie znaczące słowa, od których nic nie zależy. Ważne, że jest co do gara wrzucić, a jeszcze dają 500+, 300+ i jest spoko
9
@ViscaIniesta Żyć a odwiedzać to jednak różnica.
0
@ViscaIniesta Pewnie przyjechał po 500+
1
@Bykunn Nie dostaję żadnych świadczeń wymyślonych przez PiS, więc wyhamuj.
9
@Bykunn Znaczy jak PO wprowadzało swoich ludzi do tych organów ta magicznie konstytucje nie była łamana. Nic się nie zmieniło są tylko inni aktorzy.
0
@Qlewer Nie wiem jak Ciebie, ale mnie do Korei Północnej nie ciągnie.
0
@daraka220 Nie wytłumaczysz. Ale no, próbuj ;)
0
@Bykunn Rozumiem, że kolega zna konstytucję i wszystkie jej zapisy i uważa je za wyznacznik. Mam 3 prawników w rodzinie i każdy z nich uważa, że konstytucja wymaga zmian. Sprzeciw budzi tylko sposób w jaki jest to robione
0
@jeonek "Tylko sposób" xD no tak to jest taka delikatna różnica, subtelna można powiedzieć... Nikt, nie twierdzi, że konstytucja jest idealna, co nie znaczy że można ją podeptać.
@daraka220
Proszę podać moment, w którym PO wprowadzała "swoich ludzi" do tych organów, wpływała na wybory, zmieniała prawo by usuwać sędziów sobie niewygodnych, skracać kadencje