0

Mniej stresu i od razu włosy wróciły :)

0

Super polki :)

3

Administracja powinna naprawić ten błąd. Tekstem z szampanen dla mnie zakwilifikowal sie do perma za zbyt bujną wyobraźnie :)

27

I jeszcze koniecznie trzeba było napisać, że dwa lata temu był i nie pamięta biedaczek już :(

0

Może, chociaż tak to napisałeś jskby to było coś złego ze ogląda te mecze :)

0

A skąd takie wnioski ze wysmiewasz? Monitorujesz jego życie, powiedział tylko o meczach ekstraklasy, a wnioski jakby zawodzil na każdej linii :)

1

Osobiście znam przypadki, gdzie dzieci dorosłe mówią do rodziców po imieniu. Jak dla to jest nienaturalne i kompletnie niepotrzebne.

0

Jakby większość tak pisała, to można by to brać pod uwagę w jakiś sposób. Pojedynczymi komentarzami natomiast kompletnie nie ma co sobie zawracać głowy, bo tylko szkoda czasu i nerwów a i tak dyskusji w tym żadnej nie będzie, jedynie walka z wiatrem.

0

Nie odetna sobie dochodów, bo każda aktualizacja będzie kosztować tyle co nowa część.

2

A czym one sie różnią?

5

Co za bzdury, tak powstaja te bajki w gazetach.

1

Często miejsce zamieszkania odstrasza tylko tych, którzy tam nie mieszkają :) też o swojej dzielnicy słyszałem dziwne rzeczy, o których bym nawet nie pomyślał :)

0

Z chęcią się dowiem, bo faktycznie nie rozumiem.

9

Ale co to ma do tematu z posta powyżej?

0

Coś się zmieniło w styly gry Barcelony w stosunku do poprzedniego sezonu? Czy w ogóle widać cień szansy na zmiany?

0

A to nie jest stary jakiś filmik? Bo kojarzę coś podobnego ładne parę lat temu.

2

Tutaj są takie scenariusze tych snów, że niejeden film by powstał.

5

Tarczynski najlepszy!

2

Na pewno niejedna osoba, ale żeby inni mogli odpoczywać, to ktoś musi pracować :)

0

Dobrze, że są tacy jak Ty co ratuja te stronę.. :)

0

Tak, niedorozwiniety :( jak żyć powiedz mi :(

0

Tak jak powiedziałem.. Same problemy :)

1

Skąd wiesz, ze nie mam pojęcia? Nie zakładaj czegoś, czego nie wiesz :) mało kto zabiera zwierzaki na takie wycieczki, to są tylko same problemy więc zwyczajnie pytam po co wam to. Nie chcesz, nie odpowiadaj ale nie dopowiadaj sobie reszty :)

1

Mi to zwisa i powiewa, chcecie to sie meczcie :)

8

Po cholere wam kotki w Hiszpanii?

1

Skąd?

3

Szkoda gadać. Na każdym kroku telewizje dymaja ludzi.

0

Idzie to w dziwnym kierunku. Mecz ligowy hiszpański rozgrywany w Stanach. Samo to zdanie brzmi absurdalnie, prawdopodobnie z czasem będą poszerzać ten eksport. Kasa, kasa, kasa.

1

Wyrwane z kontekstu to może i faktycznie głupio brzmi. Ale to chyba bardziej nasmiewanie sie dla zasady, tak jak podczas meczu z komentarzem Szpakowskiego, wypisywane jest tu jego co drugie zdanie byle bylo można "pośmiać sie" z błędów, których często nie ma tak naprawdę. Hajto ma swoje mądrości, ale jak zaczyna się szukanie tego na siłę to nie wiem kto w tym momencie jest glupszy :)

51

A problemem jest w newsach zjechać do artykulu o meczu? Czy ważniejsze było napisanie o tym, że jesteś w Chinach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?