Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mniej stresu i od razu włosy wróciły :)
0
Super polki :)
3
Administracja powinna naprawić ten błąd. Tekstem z szampanen dla mnie zakwilifikowal sie do perma za zbyt bujną wyobraźnie :)
27
I jeszcze koniecznie trzeba było napisać, że dwa lata temu był i nie pamięta biedaczek już :(
0
Może, chociaż tak to napisałeś jskby to było coś złego ze ogląda te mecze :)
0
A skąd takie wnioski ze wysmiewasz? Monitorujesz jego życie, powiedział tylko o meczach ekstraklasy, a wnioski jakby zawodzil na każdej linii :)
1
Osobiście znam przypadki, gdzie dzieci dorosłe mówią do rodziców po imieniu. Jak dla to jest nienaturalne i kompletnie niepotrzebne.
0
Jakby większość tak pisała, to można by to brać pod uwagę w jakiś sposób. Pojedynczymi komentarzami natomiast kompletnie nie ma co sobie zawracać głowy, bo tylko szkoda czasu i nerwów a i tak dyskusji w tym żadnej nie będzie, jedynie walka z wiatrem.
0
Nie odetna sobie dochodów, bo każda aktualizacja będzie kosztować tyle co nowa część.
2
A czym one sie różnią?
5
Co za bzdury, tak powstaja te bajki w gazetach.
1
Często miejsce zamieszkania odstrasza tylko tych, którzy tam nie mieszkają :) też o swojej dzielnicy słyszałem dziwne rzeczy, o których bym nawet nie pomyślał :)
0
Z chęcią się dowiem, bo faktycznie nie rozumiem.
9
Ale co to ma do tematu z posta powyżej?
0
Coś się zmieniło w styly gry Barcelony w stosunku do poprzedniego sezonu? Czy w ogóle widać cień szansy na zmiany?
0
A to nie jest stary jakiś filmik? Bo kojarzę coś podobnego ładne parę lat temu.
2
Tutaj są takie scenariusze tych snów, że niejeden film by powstał.
5
Tarczynski najlepszy!
2
Na pewno niejedna osoba, ale żeby inni mogli odpoczywać, to ktoś musi pracować :)
0
Dobrze, że są tacy jak Ty co ratuja te stronę.. :)
0
Tak, niedorozwiniety :( jak żyć powiedz mi :(
0
Tak jak powiedziałem.. Same problemy :)
1
Skąd wiesz, ze nie mam pojęcia? Nie zakładaj czegoś, czego nie wiesz :) mało kto zabiera zwierzaki na takie wycieczki, to są tylko same problemy więc zwyczajnie pytam po co wam to. Nie chcesz, nie odpowiadaj ale nie dopowiadaj sobie reszty :)
1
Mi to zwisa i powiewa, chcecie to sie meczcie :)
8
Po cholere wam kotki w Hiszpanii?
1
Skąd?
3
Szkoda gadać. Na każdym kroku telewizje dymaja ludzi.
0
Idzie to w dziwnym kierunku. Mecz ligowy hiszpański rozgrywany w Stanach. Samo to zdanie brzmi absurdalnie, prawdopodobnie z czasem będą poszerzać ten eksport. Kasa, kasa, kasa.
1
Wyrwane z kontekstu to może i faktycznie głupio brzmi. Ale to chyba bardziej nasmiewanie sie dla zasady, tak jak podczas meczu z komentarzem Szpakowskiego, wypisywane jest tu jego co drugie zdanie byle bylo można "pośmiać sie" z błędów, których często nie ma tak naprawdę. Hajto ma swoje mądrości, ale jak zaczyna się szukanie tego na siłę to nie wiem kto w tym momencie jest glupszy :)
51
A problemem jest w newsach zjechać do artykulu o meczu? Czy ważniejsze było napisanie o tym, że jesteś w Chinach?