0

@vangoor Bednarek trzyma rekord najgorszego występu w historii Fantasy Premier League: -7

Minutes played - 85 (2)
Goals conceded - 9 (-4)
Own goals - 1 (-2)
Red cards - 1 (-3)

Problem w tym, że nie ma kto za niego grać.

1

@Popitek12 Bardzo trudny. Porównując ich w rankingu Fifa do krajów z Europy, znajdują się między Bułgarią a Luksemburgiem.

A pamiętajmy, że większość punktów nabijaja u siebie z uwagi na teren w La Paz

0

@FcPortoFan1999 Bednarek z tych wszystkich stoperów wygląda najlepiej. Szkoda tylko że ma pecha

0

@Gitarkafcb a kto ma grać? Linetty? Krychowiak? Kapustka wyróżnia się w Ekstraklasie, słusznie dostaje szansę.

0

@Trojanek23 W Prime:
1. Suarez
2. Lewandowski
3. Henry
4. Kane

Patrząc przez całą karierę:
1. Lewandowski
2. Suarez
3. Kane
4. Henry

0

@abram3k Zaryzykuję, że to najgorsza linia obrony od 1939.

6

Im dłużej oglądam Dawidowicza, tym bardziej bym chciał mieć dwóch Bednarków.

0

@PatrykBarca Nie. Ale jakie to ma znaczenie? Chodzi tylko o to, że nie ma reguły na ocenianie potencjału młodych piłkarzy.

Gennaro Gattuso wypłynął w Rangersach. Rodrigo De Paul w Udinese. A i szukając tylko po United w ostatnich 10 latach są przykłady Vanji Milinkovicia-Savicia, czyli solidnego bramkarza na poziom Serie A, który trafił do Lechii, a także Angela Gomesa który jest podstawowym zawodnikiem Lille, gdzie odszedł.

0

@takisobiektos Był kiedyś taki koleś, którego też nie chcieli w United. Grał na podobnej pozycji nawet, bo również był to środkowy pomocnik. Nazywał się Paul Pogba.

0

@Janas11224 Nie polecałbym telefonów Xiaomi. System to de facto bloatware z masą reklam i preinstalowanych aplikacji. A Xiaomi już wcale nie jest tak tanie, jak 5 lat temu.

Zamiast tego proponowałbym:
- Samsung Galaxy M15
- Oppo A40
- Realme C67

0

@urbipl no to lepiej zacząć od szyn, niż od pociągów.
Bo potem będzie:


0

@urbipl a po czym ta kolej będzie jeździć?

0

@ToWinaSedziego komisariat będzie oddawał XD

1

@barcelonaLM Wiedziałem że wyjedziesz mi z Bartosiakiem XD.

Czy gdyby Bartosiak mówił, że nic się nie stanie, ktoś by go słuchał? Po co Ci mechanik samochodowy, skoro auto się nie zepsuje?

W przypadku wojny z Rosją i Chinami jednocześnie, plan NATO jest prosty.

USA przy wsparciu Japonii, Tajwanu i Korei Południowej walczy z Chinami i Koreą Północną. Strona amerykańska ma dwukrotną przewagę gospodarczą.

Państwa Europy przy wsparciu USA walczą z Rosją. Tutaj przewaga gospodarcza Europy nad Rosją jest około 10-krotna. Dlatego Trump naciska by każdy wydawał 2% PKB na zbrojenia. Bo to gwarantuje gigantyczną przewagę UE nad Rosją (która wydaje około 8-10% PKB)

Przy czym zwróć uwagę na II wojnę światową. Gospodarka USA, warta 800 miliardów dolarów, podwoiła swoją wartość w trakcie konfliktu. Z 28% światowego PKB do 50%. Tuż po Wielkim Kryzysie. USA wciąż ma olbrzymie rezerwy. Gdyby wyłączyć z rozważań Europę i przyjąć konflikt w Korei, między Rosją, Chinami i Koreą Północną, a USA, Japonią i Koreą Południową to raczej ten drugi blok byłby mocniejszy.

9

@barcelonaLM ehh, kiedy Wy się nauczycie, że aby doszło do globalnej wojny, potrzebny jest układ sojuszy, który mógłby zakłócić bieżący porządek.

Tak było podczas I wojny światowej, gdzie odpowiedzią na sojusz Niemiec i Austro-Węgier był sojusz Francji z Rosją.

Tak było podczas II Wojny Światowej, gdy Hitler by podpalić Europę, musiał najpierw zawrzeć pakt ze Stalinem.

A w tym momencie? Dwie najpotężniejsze gospodarki - USA i Unia Europejska są w sojuszu. Dopiero sojusz Rosji, Chin i Indii mógłby zagrozić hegemonii anglosaskiej na świecie. Sojusz, który jest niemożliwy z uwagi na rywalizację i konflikt graniczny między Chinami, a Indiami.

Alternatywnie, musiałoby dojść do secesji Niemiec lub Francji z UE i do całkowitego zwrotu w polityce danego państwa.

A z ciekawości skąd wziąłeś upadające Pax Americana? NATO jest największe w swojej historii. Gospodarka Chin zwalnia, a sam kraj zaczyna zmagać się z kryzysem demograficznym. Po raz pierwszy od II Wojny światowej, Chiny nie są już najludniejsze na świecie - to miano należy do Indii. USA i NATO pokazują swoją siłę, walcząc dwa lata z Rosją za pośrednictwem Ukrainy i zalegającego sprzętu.

0

@Popitek12 Luis Enrique. Zamykam

0

@TheNekro94 Nie ma w tym nic dziwnego, bo śrubuje niebotyczny rekord. Taka sama sytuacja była w 2012 roku, gdy Messi bił rekord Gerda Mullera.

Oczywiście, na mniejszą skalę, bo i czas na "jaranie się" tym rekordem był krótszy, i internet mniejszy, ale jednak też rekord Messiego wyskakiwał wszędzie. I co tydzień było liczone, ile dokładnie ma bramek w roku kalendarzowym

1

@Ptasior W meczu na Wembley w którym Twoim zdaniem cisnęliśmy Anglię oddaliśmy 1 celny strzał i łącznie 4. Nie mieliśmy też żadnego rzutu rożnego. xG wynosiło 1.42-0.57 na korzyść Anglii

Na Narodowym faktycznie zagraliśmy bardzo dobry mecz, zdecydowanie najlepszy z całej kadencji Sousy. W strzałach 13-11 dla Anglii, w xG 1.00-0.64 dla nas. Nie mniej jednak nie była to dominacja, a dość równy mecz, w którym oba zespoły miały swoje szanse.

Potwierdzasz tylko to, o czym mówię. Z racji, że potem za Michniewicza gra wyglądała tragicznie, wiele osób niesłusznie gloryfikuje dziś kadencję Sousy, która nie broni się pod kątem wyników, a sam styl gry wcale nie był bardziej ofensywny, niż to co gramy za Probierza.


0

@Encore Szkoda, że nie o honor, bo wtedy dobry wynik mamy w kieszeni.

8

Może nie zagrać z Sevillą, czyli szykuje się kontuzja na dwa miesiące...

3

@GeneralXavi no fantastyczną ku##a.

Na Euro ze Słowacją wyglądaliśmy dramatycznie. A z Hiszpanią mieliśmy szczęście - wystarczy spojrzeć na statystyki i w szczególności xG (3.36-1.35).

W trakcie całej swojej kadencji, siwy bajerant ograł tylko jedną poważną drużynę w meczach o stawkę - Albanię (dwa razy).

Graliśmy z Węgrami(dwa razy), Słowacją, Szwecją. Efekt? 3 razy w ryj i 1 remis.

Patrzymy na tą reprezentację przez pryzmat tego, jaki gruz graliśmy za Michniewicza.

A fakty są takie, że za Sousy wcale nie graliśmy lepiej niż teraz. Mając jednak nieco większy potencjał kadrowy.

0

@Encore Jak jest faul to jest karny. Nieważne, czy miękki, czy nie.

W przepisach nie ma rozróżnienia, na temat miejsca faulu. Podobnie jak nie ma rozróżnienia w kwestii "drugiej żółtej kartki".

3

@Rastafarnianin pierwszy mecz jaki w życiu oglądałem :)

0

@RoberDzik żeby komentarze z poszczególnych artykułów, wyświetlały się też na La Rambli.

1

@KochamInieste Pixele pod kątem gier będą słabe. Ale pod kątem codziennego użytkowania, prawdopodobnie nie ma lepszych urządzeń.

Świetne aparaty, doskonała optymalizacja systemu i długie wsparcie. Dodatkowo, masz masę aplikacji Google, które na Pixelach będą działać doskonale (Gmail, Chrome, YouTube itp)

Jeśli nie grasz w gry, nie odczujesz też problemów z baterią i przegrzewaniem.


4

Masz rację Wojtek. Jesteś tu po to by zabrać miejsce Ter Stegenowi, jak już wróci.

0

@xVENUMx
Brutto - od stycznia minimum to 30.5

Netto, minimalnie masz 3657 na miesiąc.

Tutaj wychodzi 4000. No tak średnio bym powiedział. Nie jest to dobra oferta, a raczej minimalny próg warty rozważenia. Pod kątem czasu pracy, dojazdów itd.

Bo te 3650 dostaniesz wszędzie, nawet w najbliższej Biedronce.

1

@Kgorecki2500 straciłem na to sterowanie chyba z godzinę...

Na szczęście w dwójce je poprawili

6

@macio_944 Lata lecą, a Luuk wciąż jest najlepszym z De Jongów jaki grał w Barcelonie.

0

@Hosh Sztos. Wreszcie symetryczny układ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?