1

@Muszynianka prawdziwa Liga Mistrzów zaczyna się od ćwierćfinału. No ale najpierw trzeba tam awansować

0

@Stinger_ ale czy ktoś mówi że to coś złego? Wszyscy się śmieją, to prawda, ale tak dokładnie powinien działać klub który ma przewagę finansową nad resztą ligi.

Zawodnicy są lepiej zweryfikowani, ceny są często niższe niż na rynku zagranicznym i dodatkowo zapewniona jest płynność finansowa wewnątrz ligi. Chciałbym by w podobny sposób działał Lech czy Legia. Żeby po takim sezonie jak ten poprzedni położyli kilka milionów euro na duet Wdowik i Marczuk, zamiast szukać piłkarzy który przez ostatnie pół roku nie grali w piłkę.

0

@Stinger_ Gotze i Lewego wzięli rok po roku, Hummelsa po dwóch.

Z Leverkusen wzięli :
02/03 - Ballack, Ze Roberto
04/05 - Lucio

Z Lipska
21/22 - Upamecano, Sabitzer, Nagelsmann
23/24 - Laimer

W tym roku próbowali wyciągnąć Taha, mówiło się też o Frimpongu (choć on był wpychany wszędzie).

To nie tak, że wykupują BVB, czy Leverkusen. Wykupują drużyny, które się wyróżniają. Jeśli ich pozycja jest mocna, robią to w kilka lat. Jeśli nie, od razu: z Hoffenheim po tym jak dostali się do LM (16/17) wyciągnęli Rudego, Wagnera i Sule. Czasem też umiejętnie czekają na koniec kontraktu i oferują pieniądze jakich inna drużyna nie jest w stanie - tak było z Goretzką i Nubelem.

A mój ulubiony transfer tego typu to Yann Sommer, czyli gość który zawsze akurat z Bayernem grał mecz życia. Trochę tak jakby Barcelona kupiła kiedyś Kameniego, a teraz Bryan Zaragozę.

1

@MichuZ44 Jest. Tak jak napisał @July_6_BcN to ludzie, którzy nie wpuszczą do kolejki osób które faktycznie tego potrzebują.

Ostatnio, też w Biedronce chciałem wpuścić przed siebie Pana na wózku. Jakaś baba rozpętała burzę na pół sklepu, że co to wgl ma być.

Przez takie wyrzutki, ludzie których faktycznie wypada wpuścić. Niepełnosprawni, kobiety w zaawansowanej ciąży nigdy się nie spytają. Bo zawsze znajdzie się jedna osoba, która uzna to za bezczelne

0

@Culer9002 Croucha ściągną z emerytury. Będzie Big player

0

@Radioactive9705 nic nie jest tak dobrym podsumowaniem polskiej historii jak "Gloria Victis"

0

@Loszo złapał kontuzję kostki, zagrał 5 spotkań i zerwał więzadło krzyżowe. Wciąż nie wrócił

Ogólnie od końca lutego 2023 zagrał 5 spotkań, wszystkie w Arabii Saudyjskiej

2

@Krzysztof1987
Można stracić całe młode pokolenie zawodników, na które Neymar i jego tryb życia może mieć negatywny wpływ. Nie bez przyczyny Guardiola wywalił z klubu Deco i Ronaldinho.

14

Zastanawiam się, co mają w głowie ludzie głosujący na "TAK".

Mówimy o zawodniku który :
- Zagrał 5 spotkań na dystansie Marzec 2023 - Październik 2024. Wszystkie na peryferiach futbolu, w Arabii Saudyjskiej.

- Jest po najcięższej możliwej kontuzji

- Chciałby wysoką pensję, gdy klub nie może zarejestrować Daniego Olmo zarabiającego 9.5 miliona brutto.

- Nie pracuje w obronie

- Znany jest z hulaszczego trybu życia i nieprofesjonalnej postawy

- Całkowicie blokuję potencjalny transfer Nico Williamsa w przyszłe lato

0

@marcin62 tu nie chodzi o to, że ten produkt został wycofany.

Chodzi o to, że został wycofany bez podstawy prawnej na mocy słów Tuska, czy Hołowni.

Państwo z kartonu. Edycja 2.0

0

@NeroTFP1 na pewno był wtedy lepszym kandydatem niż Brzęczek.

Chociaż cóż, obecnie obu zweryfikował brutalnie rynek.

1

@MichuZ44 Jaca Góralski, jakby trzeba było podostrzyć w jakimś meczu. Brakuje takich zadaniowców.

1

@Rust_Cohle Brakuje Charltona

2

@MOLESTA Tomaszewski to nawet w Top 5 nie jest

1

@Sulimo
Pizza Hawajska jest spoko, ale bez ananasa.

Sernik z rodzynkami jest okej, jak się już wyjmie wszystkie rodzynki.

Disco polo zawsze jest do dupy.

1

@Pawci023x sprawdź czy masz aktualną datę i godzinę

1

@kuz eneba na pewno jest legit, kupiłem stamtąd sporo gier i jak dotąd bez problemów.

0

@messi33 zasadnicza różnica.
Tutaj technologia wyjaśnia wszystko. W przypadku bramki (lub nie) Yamala nikt nadal w 100% nie wie czy ten gol był, czy nie. Bo nie było technologii, która dałaby pewność.

23

Ousmane Dembele z powodów dyscyplinarnych nie znalazł się w kadrze PSG na mecz z Arsenalem.


Źródło: Fabrizio Romano

Jak dobrze, że się go pozbyliśmy.

1

@Sulimo bawi się w Emiliano Martineza

0

@Kgorecki2500 Buenos Aires

0

@KamQiX @Kuchar Le Normand, gdy Vinícius go mija wystawia rękę by go zablokować. Widać to dokładnie, jak najpierw ma ugiętą rękę, a gdy mija się z piłką wystawia ją by zablokować Viníciusowi drogę. Nie ma prawa tego zrobić. Obrońcy nie mogą używać rąk w taki sposób. Także rację ma @rragon , w świetle przepisów jest to faul. Nie na kartkę, ale faul.


Inna sprawa, że upadł jakby kończył Szkołę Nurkowania imienia Neymara i jeszcze z telemarkiem. Ale ostatecznie skoro przeciwnik przekracza przepisy, to nie ma znaczenia jak teatralny jest upadek.

0

@visca_josef @Bixente Nie podobno.

Santiago Bernabeu walczył w wojnie domowej po stronie Franco.

0

@DonAndresFCB Raczej nikt nie jest przeciwko Varowi, ludzie są przeciwko temu jak on jest wykorzystywany.

No bo jak to jest, że są dwie podobne sytuacje i raz jest faul, a raz nie? Albo raz jest ręka, a innym razem nie ma...

2

Spośród 7 ostatnich meczów Realu z Atletico, 6 kończyło się remisami, z czego 4 1-1 (wynik po 90 minutach)

0

@abram3k Dobrze sędziował też nasz mecz z Villarrealem, do 85 minuty.

Ale za te dwa faule to większe zastrzeżenia można mieć do VARu niż do sędziego.

0

Fajnie, że tym razem nie wyłączyli VARu 85 minucie, jak w meczu z Villarrealem

1

@Never No w świetle prawa to jest zabronione. W całej UE. Osoba, która Cię obrazi nie dostanie nic. Ty za wszczęcie bójki już możesz.

@Varkond Artykuł 158
"Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w których naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, ciężkiego uszkodzenia ciała lub ciężkiego rozstroju zdrowia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

0

@robsesh Napastnik nie ma prawa powiększać swojego ciała ręką i obrońca też nie.

Gdyby tak sfaulował Rudiger, chwalił byś sędziego za dobrą decyzję i mówił że nie wolno tak machać łapami.

1

Jeśli kibice jakiegoś klubu wymuszają przerwanie meczu, powinien być walkower.

Skończyłoby się rzucanie zapalniczkami, skończyłoby się zadymianie.

Nie kupuję mówienia o prowokacji. Jak ktoś Cię obraża, nie masz prawa go bić.
Nie kupuję mówienia o niesłusznych karach zbiorowych. Koniec końców to ktoś z klubu najpierw sprzedał bilety jakiemuś kretynowi, a potem zaniedbal ochronę stadionu.

To jest chyba jedyny sposób by wykopać kiboli ze stadionów i wprowadzić jakąkolwiek kulturę. Wyobrażacie sobie mecz Celtics z Lakers, który jest przerywany bo ktoś rzuca zapalniczkami w LeBrona czy Tatuma? Czyli można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?