Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium dawać Fermina
5
Jeśli Barcelona dziś wygra to Real tego pucharu już nie wygra.
0
@blakkudium niech Flick zapomni że będę to oglądać
28
Brak nominacji do złotej piłki to był dla mnie ogromny cios. Poczułem złość i wściekłość, także zwątpiłem w siebie, moje umiejętności i wartości. Ale ja się tak łatwo nie poddam. Jeśli będzie trzeba to zrobię 10 razy więcej, a za rok to ja odbiorę złotą piłkę na tejże stronie. Pozdro
0
@fcbarcafan19 ja obecnie najczęściej Prada akurat
0
@Eklerek albo sprzedać
6
Panie Arbeloa pan się nie przejmuj. Ja i @macio_944 zawsze za panem murem stać.. tylko tak dalej. Pan się Perez nie przejmować
6
@Faro oglądasz Arbeloe hahha? Przecież to taki genialny strateg pozdro
5
Ten moment kiedy ona na pierwszej randce nie chce robić nic. Jedyne co chce to oglądać mecz Realu. Pozdro hahah
4
@FcPortoFan1999 Pogba jest Francuzem
1
@Jakchcesz Flick podobno też.. a napisałem kiedyś żeby przestał się w końcu wygłupiać i taktyka jakby lepsza ostatnio
2
@Popitek12 będziemy oglądać ten mecz wszyscy i się śmiać. @Eklerek @FcPortoFan1999
2
Dawaj panie Arbeloa. Pokazuj pan co potrafisz. Hahah
1
@Sulimo nie ulegajcie tej propagandzie. Kontrolowanie pogodą przez elity w dzisiejszych czasach to nic
0
@Stinger_ a co mnie Arsenal i Porto obchodzą hahha
4
Najniższa krajowa powinna wynosić co najmniej 5000 tys.. szansa na godne życie dla Polaków, politycy tego jednak nie chcą
2
@Jakchcesz cóż za mojej kadencji skończą się przywileje. Zacznie się ciężka praca, praca dzięki czemu Polska stanie się potęgą numer jeden na świecie. Jeśli nie dam rady tego zrobić, to znaczy że zawiodłem jako człowiek
5
Jest 31 grudnia 2040. Nowo wybrany prezydent Prezydent RP - Popitek12 wygłasza orędzie. Co wtedy robisz?
5
@Safrani nie ma żadnego jądra ziemi
3
Pytanie z wiedzy ogólnej. Jaki metal występuje w stanie ciekłym? Pozdrawiam serdecznie
0
Kiedy następny mecz gra Arsenal, kto będzie przeciwnikiem?
3
@Sysia11 nie raz się w restauracji przynajmniej te 1000 tys płaciło
8
@Stinger_ rozumiem wszystko, brak nominacji dla mnie jako cyklista roku nie rozumiem. Stworzyłem najlepszą serię w historii Rambli trwała od października do ostatniego dnia grudnia.
4
Jeszczee jedna kwestia. Od jakiegoś czasu mnie to denerwuję.. rozumiem że szeroko rozumiana moralność ludzi to termin który odchodzi do lamusa, mimo wszystko oczekuję cywilizowanych zachowań. Niektóre sytuacje przekraczają moje najśmielsze oczekiwania, źle się dzieje. Wszyscy jesteśmy ludźmi i zasługujemy na szacunek. @mekston
0
U niego zawsze coś z głową byłą. Pozdro @
https://twiiter.com/SimplyOddFooty/status/2010504010579546355 @Encore
0
@Messibestplayerintheworld oczywiście. Natomiast Flick musi wygrywać!!! Nie zawsze dobre decyzje podejmował
0
Swoją drogą sytuacja z Madrytu to też drobne ostrzeżenie dla Flicka, trzeba wygrywać i dobrze grać to posada jest, nie wygrywać = jesteś zwolnione
1
@Kapitan hawk będzie ostro.... Z takim przeświadczeniem zawsze wchodzę do sklepów
6
@PatrychoO prorok zdecydowanie ja, cyklista za serię miłego dnia dla ramblowiczów z też
5
@blakkudium hahaha będę się śmiać pozdro