3

@Popitek12 u mnie jest strasznie słabo pod tym względem

3

Duże zarobki 21 wieku to podstawa

1

@FcPortoFan1999 wyeliminowali typa który udaje goata z mundiala. Xddd @mekston

0

@Eklerek jazda. Jazda. Oby .Maroko wygrali
@Frimpong zdecydowanie nie masz racji

5

Sobota to musi być whisky.. ja dziś będę pić chivas

0

@TR3YWAY dużo groszy jest pull day

0

@NeroTFP1 obyś pan nie miał racji. @mekston pozdro

7

Śnił mi się koszmar... Cristiano Ronaldo wygrał mundial... Dobrze że zadzwonił budzik.

1

@Eklerek oglądamy dzisiaj mecza? Pozdro

0

@D10SLEO też jestem z Polski. Pozdrawiam serdecznie

3

@paweldunajecfcb i bardzo dobrze bo jest to trucizna w każdej dawce... Nie ma bezpiecznej dawki!!!!

0

@lucas/catalan dobrze że Drew mistrzem, ale zamiast Fatu powinien być tam Oba

0

@Karol145 zamiast człowieka z tej rodziny powinien być Oba Femi..

0

@lucas/catalan patologia i tyle w temacie

1

@PatrychoO w końcu.. szkoda tylko że we wszystko musi być wmieszana rodzina The Rocka ... Wyobrażam sobie że jest rozmowa najważniejszych ludzi od bookingu kto ma wygrać RR, i wszyscy Bron, Steiner.. Breakker aż. Tu nagle Hunter dostanie telefon że Jey Uso ma wygrać i ma być bloodline rules

1

@Kgorecki2500 nie oglądam tej ligi. Ja chcę pracować w Londynie.. @Eklerek

0

Praca Londyn. Czy można zarobić dobre pieniądze? Czy jest duży stres? Co zrobić ażeby być pierwszym na liście kandydatów a nie drugim?

1

@PatrychoO nie przepadam za Steinerami.. ale wujek Breakkera dopóki nie został zwykłym pakerem to był jednym z największych atletów w ringu.. podobno nawet chcieli żeby poszedł do Main eventu ale wtedy chyba nie chciał opuszczać ojca Breakkera

3

@Popitek12 haha dzięki za herba @macio_944 jeśli uda mi się zebrać fundusze na podróż w kosmos to jesteś na miejscu pasażera.. zobaczysz jak nas oszukują

2

Ronaldo znowu pewnie w tej całej tej lidze przegra... Trochę śmieszne xd

2

@Dari0G z polskiego niebyłem nigdy prymasem, niedostawalem szóstek, ale piątki i czasem czwórki
@fcbarcafan19 kozak

4

@July_6_BcN najgorsze że mój dyrektor zawsze był zawiedziony na występ, a ja mu mówiłem żeby zaufał procesowi.

2

@Kessie ja ogólnie mam na imię Michał, nazwisko mam na A.

6

Pamiętam jak w 1 liceum zajełem 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym..
Wystartowałem dobrze, ale na sam koniec na tablice mnożenia się wyłożyłem i taki łysy mnie wyprzedził, a zawsze muszę kończyć za nim te konkursy... Jedynie w 3 gimnazjum skończyłem nad nim, ale wtedy taki inny łysy mnie pokonał, ale on to tak raz tylko... Ciągle jestem drugi. @Encore @mekston @blakkudium @Kessie

1

@July_6_BcN obiektywnie najładniejsza dziewczyna kiedy byłem w pierwszej gimnazjum

2

Najgorzej w gimnazjum dla przeciętnego to było jak Oliwia i Julka były dziewczynami Dawida

2

@blakkudium nie oglądam meczów w których Flick nie wystawia dobrego składu

1

@Bocheno1 winstonek zielony Goat
Żadnych ramek @gumaz szlugów staram się unikać

4

@blakkudium a kto normalny ogląda Arsenal

1

@BojanKriKicz 87 - 20 = 67

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?