Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvaro Arbeloa - czego mu życzysz?
2
@FcPortoFan1999 nie trenuję.... To był mecz przegrany opuszcza karierę. @PatrychoO
0
@Herato Cristiano jest najgorzej
4
Pisałem już wczoraj że to mecz o posadę.. znowu miałem rację ja. @mekston
0
@MessiForeverTheBest w milionach raczej
9
Panie Perez. Ja jestem wolny a dodatkowy pieniądz do wzmocnienia budżetu domowego zawsze spoko
0
@July_6_BcN chcę żeby się dobrze czuuuuuł
4
@Luciano99 czym oni go karmią
3
Dzięki moim przepisom chłopak mojej byłej schudł już 8 kilogramów, nie biorę od niego żadnych pieniędzy, choć te są mi bardzo potrzebne. Robię to z czystej zajawki
1
@Frimpong chodziłem po galeriach po całej Polsce, ale tej galerii jeszcze nie znam
0
I super jestem już dzisiaj po dwóch browarach i dwóch kieliszkach. Kierunek Arkadia
2
@July_6_BcN sugeruję przestać. Pozdro
0
Najgorzej to jak idziesz na siłownię na noc, ale jesteś zmęczony i zasypiasz na ławce i pierwszej i Budzisz się po piątej
1
@barcelonaLM przynajmniej miejsce na koniec sezonu będzie łączyło obu tych wybitnych strategów z Hiszpanii pozdroooo
0
@mekston a kogo obchodzi ten klub? Aczkolwiek ich obrońcę lubię
0
@Stinger_ Flicka będzie trzeba kiedyś zwolnić
1
@Jakchcesz da się w sumie go lubieć gdyby tylko Fermina wystawiał w pierwszym..
0
Klasyk klasykiem, można wracać do wyśmiewania pewnego klubu z Londynu.
1
@mekston dziś był world cup, strzeliłem gola w fazie pucharowej
1
Grał dziś ten cały Negreira? @Jakchcesz
1
Dobrze że wygrali ale do wygrania ligi mistrzów bardzooo daleka droga @mekston
0
Powiedzmy że się wybronił Flick dzisiaj....
0
Goool czyli gra dalej
0
@mekston wygrać i Fermin w pierwszym
4
Mecz o posadę dla pana Flicka. Jazda jazda
1
@blakkudium brak Fermina w pierwszym
1
@macio_944 Nie ma Fermina to nie oglądam pozdro
1
@Kapitan hawk nie ma tu rewanżu to koniec. Pozdro
0
@Pedri16Future nie będę się nawet śmiać @Encore
1
And when GOAT backs to Chicago, I feel it another version of me. Może być ciekawie @mekston @macio_944