Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak najlepiej skontrować ruch goniec C4?
2
@mekston ja byłem za Maroko, ale dobrze że na kadrze wygrał bo w klubie to nie wygra xddd
0
@MesQueUnClub_87 a co ja głupi jestem by jakimś nieznanym specyfikom ufać? Nie ze mną takie numery.
0
@jakub1906 najwybitniejsze sezony to miał Messi te nołnejmy nie są nawet w połowie tak dobrzy jak on. @mekston
2
@Czajka90 ale nie ma Fermina. Zapisuj to @mekston dziś pisząc ze złotych tarasów jestem w formie
2
Jeśli Flick dziś nie wpuści Fermina to dramat, tym bardziej że dziś jest mecz z drużyną GOATa @mekston @Kessie @Eklerek
1
Uwielbiam handlową niedzielę. Kierunek Złote Tarasy
0
Niech te nieudacznicy z Bruno na czele dzisiaj wygrają. @Encore
1
@directedbyfcb przynajmniej kontroluję kapitał, może za 10 lat będę siedział na spotkaniu najbogatszych Polaków w Polsce
0
Wy oglądacie sobie Real, ja w tym czasie liczę pieniądze. Inny mental
3
Najgorzej to jak przeciwnik da wieża D8 i wiesz że to koniec
2
Idzie hetman e4 i zaczyna się zabawa
1
@Adran360 nigdy nie przegrałem meczu w szachy
2
Chciałbym kiedyś zagrać partyjkę z Magnusem Carlsenem, ale nie w błyskawiczne, zbyt wolny jestem w myśleniu
1
@Bolton a wiesz kto nie idzie po mistrza? Hehehe. Nie oznaczajcie Kessiego tylko
2
Fabregas i jego banda z Pazem na czele robi bandę Artety do zera
1
Brawo Marmoush. Trzeba goniec ekipę Czekoladnika z San Sebastian
1
@Pawlak1992 trzeba wiedzieć kiedy odpuścić.
@FcPortoFan1999 czemu tak brzydkoś napisał ? Pozdro
25
Niestety nie wystąpię na tegorocznych zimowych igrzyskach olimpijskich.
0
@NeroTFP1 ważne żeby czekoladnika z San Sebastian pokonał
0
@mekston a co jeśli przegrają?
0
WOŚP. Tak czy nie?
11
Kiedy ludzie śpią Cristiano knuje jak wygrać mundial, nie można spać!
1
Idę chyba jutro do kasyno. Ale małe kwoty będę grać, ażeby nie ryzykować za bardzo utratą kapitału
2
Piotrek gol, Lauataro gol, hejterzy płacz
2
@MessiForeverTheBest będę Alvarezowi zawsze kibicować. Ale nie chciałbym go w bandzie Artety.
3
@fart serdeczne pozdrowienia. Oprócz Gandalfa dobry film
@PatrychoO w tak razie przycisk zgłoś będzie dziś bardzo intensywnie pracował.
2
@Kgorecki2500 jak nie masz Gucci to nawet nie idź na siłownię. Wyśmiany zostaniesz
0
@ViscaelBarca2007 to koszmar. Oby tym pseudo avengersom typu Vitinha i Bruno się nie udało
@mekston ekipa której liderem jest Portugalczyk, zresztą były piłkarz Barcelony, znowu przegra.
1
@Eklerek nepotyzm to poważna zaraza do zarania dziejów