2

Jak najlepiej skontrować ruch goniec C4?

2

@mekston ja byłem za Maroko, ale dobrze że na kadrze wygrał bo w klubie to nie wygra xddd

0

@MesQueUnClub_87 a co ja głupi jestem by jakimś nieznanym specyfikom ufać? Nie ze mną takie numery.

0

@jakub1906 najwybitniejsze sezony to miał Messi te nołnejmy nie są nawet w połowie tak dobrzy jak on. @mekston

2

@Czajka90 ale nie ma Fermina. Zapisuj to @mekston dziś pisząc ze złotych tarasów jestem w formie

2

Jeśli Flick dziś nie wpuści Fermina to dramat, tym bardziej że dziś jest mecz z drużyną GOATa @mekston @Kessie @Eklerek

1

Uwielbiam handlową niedzielę. Kierunek Złote Tarasy

0

Niech te nieudacznicy z Bruno na czele dzisiaj wygrają. @Encore

1

@directedbyfcb przynajmniej kontroluję kapitał, może za 10 lat będę siedział na spotkaniu najbogatszych Polaków w Polsce

0

Wy oglądacie sobie Real, ja w tym czasie liczę pieniądze. Inny mental

3

Najgorzej to jak przeciwnik da wieża D8 i wiesz że to koniec

2

Idzie hetman e4 i zaczyna się zabawa

1

@Adran360 nigdy nie przegrałem meczu w szachy

2

Chciałbym kiedyś zagrać partyjkę z Magnusem Carlsenem, ale nie w błyskawiczne, zbyt wolny jestem w myśleniu

1

@Bolton a wiesz kto nie idzie po mistrza? Hehehe. Nie oznaczajcie Kessiego tylko

2

Fabregas i jego banda z Pazem na czele robi bandę Artety do zera

1

Brawo Marmoush. Trzeba goniec ekipę Czekoladnika z San Sebastian

1

@Pawlak1992 trzeba wiedzieć kiedy odpuścić.
@FcPortoFan1999 czemu tak brzydkoś napisał ? Pozdro

25

Niestety nie wystąpię na tegorocznych zimowych igrzyskach olimpijskich.

0

@NeroTFP1 ważne żeby czekoladnika z San Sebastian pokonał

0

@mekston a co jeśli przegrają?

0

WOŚP. Tak czy nie?

11

Kiedy ludzie śpią Cristiano knuje jak wygrać mundial, nie można spać!

1

Idę chyba jutro do kasyno. Ale małe kwoty będę grać, ażeby nie ryzykować za bardzo utratą kapitału

2

Piotrek gol, Lauataro gol, hejterzy płacz

2

@MessiForeverTheBest będę Alvarezowi zawsze kibicować. Ale nie chciałbym go w bandzie Artety.

3

@fart serdeczne pozdrowienia. Oprócz Gandalfa dobry film
@PatrychoO w tak razie przycisk zgłoś będzie dziś bardzo intensywnie pracował.

2

@Kgorecki2500 jak nie masz Gucci to nawet nie idź na siłownię. Wyśmiany zostaniesz

0

@ViscaelBarca2007 to koszmar. Oby tym pseudo avengersom typu Vitinha i Bruno się nie udało
@mekston ekipa której liderem jest Portugalczyk, zresztą były piłkarz Barcelony, znowu przegra.

1

@Eklerek nepotyzm to poważna zaraza do zarania dziejów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?