Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro niech pan się nie poddaje, pan jest mvp tej kampanii wyborczej na Rambli i jak pan nie da rady to wszyscy poniesiemy klęskę
1
@gumaz pluć na stuu, ale trochę śmieszna ta zabawa w ecpu(ecpu jest jeszcze śmieszniejsze)
4
@gumaz ja się boję się że trafię w konfederację i głos zmarnowany
0
Boli mnie tu czasem, że nie jesteś tu ze mną
0
@takisobiektos każdy może zagrać słabszy mecz
0
@FcPortoFan1999 trzeba zagłosować, zwłaszcza jak pierwsze wybory w życiu
0
@FcPortoFan1999 ciekawe na kogo będzie głosować taki gracz
0
@Encore Goat a nie Alcatrazy czy inne Novaki
0
@FcPortoFan1999 Wie pan studia się zaczęły i wybory to trochę mniej czasu na tenisa, ale cieszy że Alcaraz odpadł, Novaka nie ma i Hubiś w top formie tylko Meda szkoda
0
@HighestInTheRoom Głosować pan będziesz na PiS?
1
@Arkon Wyszło mi Peło przed Lewicem i Konfederacjem
1
@Arkon tego jeszcze nie robiłem, ale latarnik mnie zdenerwował bo konfa przed 3d wygrali, a będę głosował Lewice
0
@FcPortoFan1999 najgorszy okres w roku
0
Kto jest najprzystojniejszym Ramblowiczem, a kto najładniejszą Ramblowiczką?
0
@mekston panie Mekston w tenisie może pan promuje złe osoby, ale na f1 to pan się zna jak ja na polityce, szacunek
0
@NorbiTBOB a to Burak, też byłem w szoku
10
Nie lubię PiSu ale sąsiad oferuje setkę naleweczki jeśli na nich zagłosuję, ale teraz mętlik w głowie
1
Czy Hubert Hurkacz jest najprzystojniejszym tenisistą w historii? @Encore @FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 i najważniejsze @agaFCB
0
Szlag czy Hazard?
0
@BulaKG pluje na ten syf zwany alkoholem, ale rzeczywiście jest dobra
2
@okiemtypera_lucaxx95 odbywać stosunku płciowego
1
@Kgorecki2500 po co w ogóle wystawiać kogoś na premiera jak i tak nie wygra
1
Dobrze, że od poniedziałka można będzie przestać się nie interesować to polityką aż do następnych wyborów
2
@jacobFCB głosowanie boso powinno zostać zabronione
1
@MadafakinGuy co ty gadasz walnij se lepiej litra przed snem
0
Czy na Rambli będzie obowiązywać cisza wyborcza?
1
@DCHX w niedzielę skręć w lewo lepiej
1
@koziar było o duchach?
0
@michal26 Korwin jak Korwin, ale tak jak przedpisarz wspominał, Grzegorz Braun, do Korwina to przynajmniej ludzie mają sentyment
1
@MesQueUnClub96 gdyby tylko Rafa wybrał piłkę nożną