Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston przekonaj jakoś Strolla żeby zrobił królowi Alonso konkretnego bolida na ostatnie wyścigi
0
@mekston Dawaj teraz żeby Alonso dobrze pojechał
3
Wściekły Toto wilk?
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja na Lewicę, bo kocham nasz kraj
0
@mekston no i goat debate się kończy
0
@Kitek1640 Donald ale
Ale Mateusz nie przegra jakoś mocno
0
Niech Xabi Alonso spróbuję się zmierzyć z Xavim a nie.
0
Czy do senatu popierasz kandydata tej samej partii co do sejmu?
1
@MesQueUnClub96 Serbovicia też powinien pokonać
5
To co panowie za tydzień 4 razy tak?
0
@Michael24 0ml, ostatni raz tydzień temu piłem, a teraz robię formę na czerwiec
2
@FcPortoFan1999 to jak Ruud z Tsisipasem o ile nie grają przeciwko sobie, bo wtedy jeden w końcu musi wygrać
1
@MesQueUnClub96 niestety tak wygląda życie, w podstawówce gimnazjum hierarchia była wyznaczana przez piłkę nożną, a szkoła średnia to już kto więcej dziewczyn będzie miał. Sam bym uczestniczył w takim życiu gdyby nie nieszczęśliwe zakochanie się w gimnazjum. Powodzenia
0
@MichuZ44 powinni go wycofać i mamy podium Max Alonso Hamilton, znaczy pewnie ktoś Króla Alonso jeszcze wyprzedzi ale
1
@barcelonaLM ale jak to przecież Crashstappen jak to jednak nie
0
@gumaz jedyna osoba na tej stronie w którą wierzę że jest czysty
0
@bartas97 lepiej nie bo jeszcze coś wyjdzie
1
@MesQueUnClub96 Goat musi wrócić by skończyć goat debate w 2024
3
Sensacja roku United wygrywa mecz
2
@Sysia11 ale że @Medium ?
1
@MesQueUnClub96 fajnie jakby Hubert po skończeniu kariery stał się politykiem
2
No to panowie, za tydzień głosujem na Lewicę @Kgorecki2500 i inni
0
@gumaz w trakcie wykładów
0
Kto pierwszy z ramblowiczów wpadnie w tej aferze?
1
@MesQueUnClub96 mam nadzieję, że ty jesteś czysty przynajmniej, bo niedługo to pewnie o kimś z Rambli coś wyjdzie
0
Ale ja bym zobaczył takiego Lando w Red Bullku byłoby ciekawie
1
@MessiForeverTheBest jeden z obrońców moralności, do Stanowskiego wciąż jednak brakuje xd
0
@mekston dość tej kompromitacji @mekston podium na koniec to powinno być Max Alonso i mimo że nie lubię to Hamilton
0
@MesQueUnClub96 piękny to był czas z perspektywy czasu, niestety wtedy byłem fanem Serba, a Korea myślałem że będzie kimś
0
@FcPortoFan1999 ulubiony tenisista twoich ulubionych tenisistów