1

@mekston przekonaj jakoś Strolla żeby zrobił królowi Alonso konkretnego bolida na ostatnie wyścigi

0

@mekston Dawaj teraz żeby Alonso dobrze pojechał

3

Wściekły Toto wilk?

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja na Lewicę, bo kocham nasz kraj

0

@mekston no i goat debate się kończy

0

@Kitek1640 Donald ale
Ale Mateusz nie przegra jakoś mocno

0

Niech Xabi Alonso spróbuję się zmierzyć z Xavim a nie.

0

Czy do senatu popierasz kandydata tej samej partii co do sejmu?

1

@MesQueUnClub96 Serbovicia też powinien pokonać

5

To co panowie za tydzień 4 razy tak?

0

@Michael24 0ml, ostatni raz tydzień temu piłem, a teraz robię formę na czerwiec

2

@FcPortoFan1999 to jak Ruud z Tsisipasem o ile nie grają przeciwko sobie, bo wtedy jeden w końcu musi wygrać

1

@MesQueUnClub96 niestety tak wygląda życie, w podstawówce gimnazjum hierarchia była wyznaczana przez piłkę nożną, a szkoła średnia to już kto więcej dziewczyn będzie miał. Sam bym uczestniczył w takim życiu gdyby nie nieszczęśliwe zakochanie się w gimnazjum. Powodzenia

0

@MichuZ44 powinni go wycofać i mamy podium Max Alonso Hamilton, znaczy pewnie ktoś Króla Alonso jeszcze wyprzedzi ale

1

@barcelonaLM ale jak to przecież Crashstappen jak to jednak nie

0

@gumaz jedyna osoba na tej stronie w którą wierzę że jest czysty

0

@bartas97 lepiej nie bo jeszcze coś wyjdzie

1

@MesQueUnClub96 Goat musi wrócić by skończyć goat debate w 2024

3

Sensacja roku United wygrywa mecz

2

@Sysia11 ale że @Medium ?

1

@MesQueUnClub96 fajnie jakby Hubert po skończeniu kariery stał się politykiem

2

No to panowie, za tydzień głosujem na Lewicę @Kgorecki2500 i inni

0

@gumaz w trakcie wykładów

0

Kto pierwszy z ramblowiczów wpadnie w tej aferze?

1

@MesQueUnClub96 mam nadzieję, że ty jesteś czysty przynajmniej, bo niedługo to pewnie o kimś z Rambli coś wyjdzie

0

Ale ja bym zobaczył takiego Lando w Red Bullku byłoby ciekawie

1

@MessiForeverTheBest jeden z obrońców moralności, do Stanowskiego wciąż jednak brakuje xd

0

@mekston dość tej kompromitacji @mekston podium na koniec to powinno być Max Alonso i mimo że nie lubię to Hamilton

0

@MesQueUnClub96 piękny to był czas z perspektywy czasu, niestety wtedy byłem fanem Serba, a Korea myślałem że będzie kimś

0

@FcPortoFan1999 ulubiony tenisista twoich ulubionych tenisistów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?