0

@agaFCB widzi pani, kiedyś goat Nadal ale niedługo już Hubcio

3

Hubcio wygra ten śmieszny turniej

2

Napiszesz że głosujesz na konfederację, to Lewica cię merytorycznie wyjaśni, napiszesz że głosujesz na Lewicę to cię konfederata zacznie wyzywać

0

@FcPortoFan1999 pokazuje ze nie potrzebuje serwisa do wygranis

0

@agaFCB przynajmniej gra nie to co Hiszpania

0

@Zoker idzie w niedzielę do lokalu wyborczego mówi dawac kartkę do głosowania stawia x przy lewicy i potem wraca do domu

1

@NsKi tak od 2 do 6 mniej więcej

0

@FcPortoFan1999 oby Węgier nie udawał że potrafi grać

1

Jak mężczyzna który ma szacunek do swych kobiet może głosować inaczej niż na Lewicę?

1

@MesQueUnClub96 stary theme song drew mcintyra

3

@Comentateiro niech pan się nie poddaje, pan jest mvp tej kampanii wyborczej na Rambli i jak pan nie da rady to wszyscy poniesiemy klęskę

1

@gumaz pluć na stuu, ale trochę śmieszna ta zabawa w ecpu(ecpu jest jeszcze śmieszniejsze)

4

@gumaz ja się boję się że trafię w konfederację i głos zmarnowany

0

Boli mnie tu czasem, że nie jesteś tu ze mną

0

@takisobiektos każdy może zagrać słabszy mecz

0

@FcPortoFan1999 trzeba zagłosować, zwłaszcza jak pierwsze wybory w życiu

0

@FcPortoFan1999 ciekawe na kogo będzie głosować taki gracz

0

@Encore Goat a nie Alcatrazy czy inne Novaki

0

@FcPortoFan1999 Wie pan studia się zaczęły i wybory to trochę mniej czasu na tenisa, ale cieszy że Alcaraz odpadł, Novaka nie ma i Hubiś w top formie tylko Meda szkoda

0

@HighestInTheRoom Głosować pan będziesz na PiS?

1

@Arkon Wyszło mi Peło przed Lewicem i Konfederacjem

1

@Arkon tego jeszcze nie robiłem, ale latarnik mnie zdenerwował bo konfa przed 3d wygrali, a będę głosował Lewice

0

@FcPortoFan1999 najgorszy okres w roku

0

Kto jest najprzystojniejszym Ramblowiczem, a kto najładniejszą Ramblowiczką?

0

@mekston panie Mekston w tenisie może pan promuje złe osoby, ale na f1 to pan się zna jak ja na polityce, szacunek

0

@NorbiTBOB a to Burak, też byłem w szoku

10

Nie lubię PiSu ale sąsiad oferuje setkę naleweczki jeśli na nich zagłosuję, ale teraz mętlik w głowie

1

Czy Hubert Hurkacz jest najprzystojniejszym tenisistą w historii? @Encore @FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 i najważniejsze @agaFCB

0

Szlag czy Hazard?

0

@BulaKG pluje na ten syf zwany alkoholem, ale rzeczywiście jest dobra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?