Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak pisałem klopp tak
0
Zverev to goat i tyle w temacie
0
@mekston już myślałem że Pan Mekston się pyta czy Sinner to najlepszy tenisista w historii
4
Król popicio12 od początku pisał że Serby nie potrafią grać. Acknowledge me @mekston
1
Xavi out, Lewandowski/Ferran out Raphinha out. Klopp tak Lautaro tak Rodri tak Saka tak Davies tak Mbappe tak. @mekston
0
@FcPortoFan1999 Nie
0
A może @Barcanajlepszyteam @MesQueUnClub96 i @mekston rację mają że Serby są goatami
0
@zadafcb Biedny Vincio na starość musi się użerać
1
@fcbarcafan19 nie ale no wiadomo beka musiała się kręcić
3
@TR3YWAY wolę bulic hajs na karnet niż na gadacza
2
Uważacie, że powinienem wrócić na psychologię? Poszedłby tu ktoś mnie w razie problemu?
2
@DonCarletto jak kiedyś zaprosiłem kobietę do tańca na studniówce to nie miałem życia w szkole
3
@MesQueUnClub96 nie zbyt interesuje mnie kto przegra w finale
1
@mekston Ja tam mam do twojej osoby ogromny szacunek Mekston, jesteś legendą, ale szkoda że od zdobycia złotej pilki stałeś się pro serbski. Ale i tak szacunek
0
@mekston Co ty robisz Mekston
1
Mimo wszystko Zverev jeśli chodzi o zwycięstwo w całym turnieju. @mekston
0
@agaFCB Hurkacz robi ją do zera
1
Nie lubię Saby, ale gdyby nie psychika Zvereva to miałaby więcej szlemów na koncie
0
@mekston goatem że najlepiej gra, wg moich kryteriów goaci to Sakkari Magda Osorio i chyba tyle
0
Maciek i Mariusz trzymajcie się
0
Mało śledzę kobiecego tenisa, ale chyba Saba niestety jest tam goatem @mekston
3
No do grudnia i tyle, Nasz starszy, bardziej doświadczony kolega miał rację
0
@agaFCB do Grudnia!
0
Spokojnie, Xavi wyciągnie wnioski z tej porażki
0
@mekston albo jakby był kibic Nadala i pisał że Serby wygrają Australian Open, zawiodłem się panie Mekston
1
@jaras121 Lubię bardzo trolle z wiedźmina
0
Co sądzicie o kibicach Barcelony, których to ulubionym klubem jest Real Madryt?
2
Girona do grudnia
1
@MesQueUnClub96 rok temu mecz roku z Carlitosem, w tym roku mecz roku z Medem jest ciekawie
0
Czy pokonanie mistrza UFC, który ma złamaną nogę i rękę to sukces? @Barcanajlepszyteam