1

@MesQueUnClub96 Może nie był numerem 1, ale ja doceniam młody talent - Hannibal

0

@Cule2013 Nie umiem rozmawiać z kobietami.

4

Wyzwiska, groźby, Ludzie, gdzie jest moderacja? Tylko wysyłać dwóch użytkowników na wakacje za małe przewinienia.

1

Reprezentacja Argentyny - tak czy nie?

1

@zadafcb Guntha albo w co wątpię, ale szybki push dla Brona, ale raczej nie

1

Giroud jest bardzo handsome ale jego nos mu trochę odbiera @P33ck

6

@agaFCB Ja mam zarost bo nie umiem się golić, a mam nie chce mi kupić maszynki :(

0

@NeroTFP1 Cristiano by się tak nie dał porobić. Chyba

0

Czy w czwartek goat debate zakończy się raz na zawsze?

1

@mekston najmocniejsza reprezentacja w historii, gdyby nie sędziowie może w 2022 to oni by zagrali finał z Francją

1

Hazard tak czy nie?

1

@MesQueUnClub96 No jak grał na Nadala który miał problem z kontuzją to nie ma co się dziwić. Ważniejsza ciekawostka jest taka że h2h w szlemach jest na korzyść Nadala. @mekston

1

@Sunxy Źle, już prawię zmasakrowałem @mekston ale jednak nie dałem rady

0

Zastanawiacie się czasem czy może jednak Mourinho miał rację?

0

@MesQueUnClub96 będzie na french Open passing the torch. Uczeń Hubert vs Mistrz Nadal

1

WOŚP tak czy nie?

0

@FcPortoFan1999 w Rotterdamie rozwali wszystko i wszystkich. A potem finał FO z Nadalek

0

@FcPortoFan1999 Hubert go tak wykończył

3

@HighestInTheRoom Trochę tak

0

Czy brak posiadania dziewczyn to wstyd dla mężczyzny?

1

Matko najpierw Rhodes a teraz jeszcze Med przegrywa, ale słaby dzień ,:(

1

@agaFCB ja bym se obejrzał takiego finała FO mistrz vs uczeń. Nadal vs Hurkacz

0

@Stinger_ on to niech się przestanie wygłupiać i niech idzie do skoków, z ciekawości do jego osoby pewnie bym wrócił do oglądania skoków

0

@FcPortoFan1999 Med powinien wygrać

0

@barcelonaLM dla Greka z jego umiejętnościami finał to i tak sukces

0

@ArterkHD no to jak Punk nie umi to można zrobić jakiegoś Gunthera czy nawet Zayns

1

No i tak jak pisałem trzech najlepszych graczy turnieju. Hubcio Zverev i Med, ale nie wiem czy Hubcio nie był troszkę lepszy od Meda. Znowu miałem rację @mekston

0

Cm punk, Cm punk, Cm punk, tak, tak, tak. Stardust nie, nie, nie

0

Romka powinna zdetronizować tylko jedna osoba - młody Steiner

0

No to na Wrestlemanii and still

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?