Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Może nie był numerem 1, ale ja doceniam młody talent - Hannibal
0
@Cule2013 Nie umiem rozmawiać z kobietami.
4
Wyzwiska, groźby, Ludzie, gdzie jest moderacja? Tylko wysyłać dwóch użytkowników na wakacje za małe przewinienia.
1
Reprezentacja Argentyny - tak czy nie?
1
@zadafcb Guntha albo w co wątpię, ale szybki push dla Brona, ale raczej nie
1
Giroud jest bardzo handsome ale jego nos mu trochę odbiera @P33ck
6
@agaFCB Ja mam zarost bo nie umiem się golić, a mam nie chce mi kupić maszynki :(
0
@NeroTFP1 Cristiano by się tak nie dał porobić. Chyba
0
Czy w czwartek goat debate zakończy się raz na zawsze?
1
@mekston najmocniejsza reprezentacja w historii, gdyby nie sędziowie może w 2022 to oni by zagrali finał z Francją
1
Hazard tak czy nie?
1
@MesQueUnClub96 No jak grał na Nadala który miał problem z kontuzją to nie ma co się dziwić. Ważniejsza ciekawostka jest taka że h2h w szlemach jest na korzyść Nadala. @mekston
1
@Sunxy Źle, już prawię zmasakrowałem @mekston ale jednak nie dałem rady
0
Zastanawiacie się czasem czy może jednak Mourinho miał rację?
0
@MesQueUnClub96 będzie na french Open passing the torch. Uczeń Hubert vs Mistrz Nadal
1
WOŚP tak czy nie?
0
@FcPortoFan1999 w Rotterdamie rozwali wszystko i wszystkich. A potem finał FO z Nadalek
0
@FcPortoFan1999 Hubert go tak wykończył
3
@HighestInTheRoom Trochę tak
0
Czy brak posiadania dziewczyn to wstyd dla mężczyzny?
1
Matko najpierw Rhodes a teraz jeszcze Med przegrywa, ale słaby dzień ,:(
1
@agaFCB ja bym se obejrzał takiego finała FO mistrz vs uczeń. Nadal vs Hurkacz
0
@Stinger_ on to niech się przestanie wygłupiać i niech idzie do skoków, z ciekawości do jego osoby pewnie bym wrócił do oglądania skoków
0
@FcPortoFan1999 Med powinien wygrać
0
@barcelonaLM dla Greka z jego umiejętnościami finał to i tak sukces
0
@ArterkHD no to jak Punk nie umi to można zrobić jakiegoś Gunthera czy nawet Zayns
1
No i tak jak pisałem trzech najlepszych graczy turnieju. Hubcio Zverev i Med, ale nie wiem czy Hubcio nie był troszkę lepszy od Meda. Znowu miałem rację @mekston
0
Cm punk, Cm punk, Cm punk, tak, tak, tak. Stardust nie, nie, nie
0
Romka powinna zdetronizować tylko jedna osoba - młody Steiner
0
No to na Wrestlemanii and still