6

@MesQueUnClub96 ale będzie once in a lifetime mecz Hubcia z Medem

4

Macie jakieś pomysły jak napisać do dziewczyny ze studiów? Nigdy z nią nie rozmawiałem, ale podczas wykładów czasem się patrzę na nią.

1

Jaki był was najdłuższy kontakt z dziewczyną przed 21 urodzinami. Mój rekord to jak w podstawówce pani przesadziła taką panią bo zbyt dużo rozmawiała na lekcji z kolegą, a tylko ja siedziałem sam to musiała siedzieć ze mną. Miesiąc razem siedzieliśmy, ale ani razu się do niej nie odezwałem.

0

@Kgorecki2500 Palikot robi najlepiej.

0

@mekston Przecież Friz(oprócz Serbów) to tam najsłabszy jest i powinien za niego Nadal grać.

1

@barcelonaLM jak się gra z Ruudami i Grekami to nic dziwnego, w meczach z Nadalem już taki cwany nie jest

1

Randka z Popitek12 - tak czy nie?

1

@agaFCB wiadomo jaki poziom reprezentują Serbowie..

2

Okres studniówek się zaczyna. Piękna impreza, ale to było. Wypiłem trochę i postanowiłem zaprosić dziewczynę z równoległej klasy do tańca, wyśmiała mnie... Dwa dni później poszedłem do szkoły, cała szkoła się ze mnie śmiała, wróciłem tam dopiero na matury. Co najgorsze niektórzy wciąż to pamiętali, zostałem obiektem żartów na maturze z matmy. Powodzenia wszystkim tegorocznym studniówkowiczom

0

@Ojciec5tkidzieci tylko Cristiano jest na tyle sprytny żeby przetrwać w najsilniejszej lidze świata, tymczasem jego rywal uciekł do MLS

0

Zverev- tenisista profesjonalista, ale będzie mecz z Alcarazem

0

Ostatnia nadzieja Serbów na wygranie Australian Open nie radzi sobie z Goatem AgiFCB

2

Największa tenisowa rywalizacja w historii 21 wieku Hubert vs Medvedev

0

Arthur Cazaux - Nie czy nie? @mekston @barcelonaLM @MesQueUnClub96

0

Dziś na dobre rusza nowa era tenisa, era Huberta

0

@FcPortoFan1999 Spokojnie Xavi nie da rady i potraci punkty z jakimś Freiburgem(pozdrawiam Mekston) czy innym BVB

1

@Culer9002 w sumie bym potrenował trochę i może został ich piłkarzem

0

Real Madryt tak czy nie?

2

Ferran Torres goat - złota piłka tak czy nie?

0

Olek musi finish the story

0

Chciałbyś/Chciałabyś iść na randkę z goatem?

0


Jaki jest wasz ulubiony wywiad z piłkarzem?

0

@FcPortoFan1999 Ja mam już aby trzech swoich goatów, każdy w jednej połówce, a najgorsze że z tych 4 graczy z drugiej połówki nikogo nie lubię(może Rublowa najbardziej, ale ma najmniejsze szanse na wyelimowanie Serbów to oby odpadł z Sinnerem)

0

@barcelonaLM @FcPortoFan1999 oszust, mój goat powinien to wygrać a nie.

0

@agaFCB Nie można tak.

1

@marcin62 Ja chciałem zaprosić dziewczynę do tańca na studniówce to mnie wyśmiała i powiedziała swoim koleżankom, dwa później poszedłem do szkoły to każdy się śmiał to uciekłem i dopiero na matury tam wróciłem, dalej byłem wyśmiewany :(

1

@bartas97 Ptak tak.

0

Ech biedny Minaur, oby wrócił, ale wątpię... W takim razie Sinner na finalistę, oby zwycięzca był w drugiej połowie drabinki

0

@gumaz Rogate Ranczo

1

@michal26 Ja się na tym dobrze znam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?