Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@P33ck Te stare odcinki poruszały ważne problemy z jakimi zmagał się nasz kraj
1
Dziewczyna wybrała, właśnie wybieramy się po rzeczy.
1
Swoją drogą Fernando Alonso mental w 2025 będzie potężny. Wszystko albo nic, ostatnia szansa
0
@mekston Portugalia, Lizbona, Manchester, Madryt i Turyn
1
Trzeba to przyznać, Talisca jestem numerem dwa w piłce nożnej, tylko jeden piłkarz jest lepszy
0
Swoją drogą piekło zamarza, CM Punk w wwe, Hamilton w ferrari, czas na Cristiano
0
Bono my strategy is gone? @mekston
1
To teraz Toteusz Wilk szybko telefon do Alonso i prosić na kolanach o usługi na następny sezon
1
@Forsyth Red Bull nie jest najlepszym zespołem w historii
4
Ronaldo może nie gra ale udziela wskazówek swoim kolegom, dlatego tak dobrze im idzie
1
Panowie na pokład, dziś może Cristiano nie wygra goat debaty, ale jego rywal z niej odpadnie. @mekston @AFA
3
@LM10GOAT 4 zł i setka grejpfrut
1
@LM10GOAT za złotówkę
2
@FcPortoFan1999 ogólnie jeśli mówimy to depresji to psycholog się nie zajmuje jej leczeniem
1
@Kgorecki2500 ja byłem rok na psychologii i nie polecam, wiele kretynów. A aktywność fizyczna zawsze lepsza od rozmowy z byle kim
0
@MESSIah16 Andy Schleck, a z piłkarzy Forlan przez mundial i trochę Harri Oli se skoków
3
Verstappen nie wygrał w tym roku jeszcze żadnego wyścigu, czy powinienem się martwić o mojego goata? @mekston
0
@zadafcb On tam wytrzyma psychicznie w ogóle?
3
@mekston Ja już gotowy na starcie, Koszulki Ronaldo z każdego seniorskiego sezonu już rozwieszone. Jeszcze przed meczem zobaczę czy nie znajdę powróka Portugalia Francja z euro 2016
0
@mekston ja bym się nie obraził na Real i United.
0
Chelsea akurat można okradać.
1
0
@Culer9002 ja chcę byśmy wygrali Ligę Mistrzów w końcu
0
Hieronim Radziejowski - tak czy nie? @FcPortoFan1999
5
Roque złota piłka - tak czy nie?
1
@mekston 3-2 dla Ale Nassr, Inter dwa gole z karnych.
0
To jest piłka nożna
6
Nie ma nic gorzej, niż jak dyrektor Cię przyłapał z energetykiem i zadzwonił do rodziców, a ty będziesz musiał robić prezentację na szkolny apel, że energole są złe
3
@MichuZ44 zawsze z Maxiem.
1
@mekston ja to mam wiele koszulek, jakoś dam sobie radę, a goat widocznie uznał, że nie ma co znowu udowadniać wyższości