24

@P33ck Te stare odcinki poruszały ważne problemy z jakimi zmagał się nasz kraj

1

Dziewczyna wybrała, właśnie wybieramy się po rzeczy.

1

Swoją drogą Fernando Alonso mental w 2025 będzie potężny. Wszystko albo nic, ostatnia szansa

0

@mekston Portugalia, Lizbona, Manchester, Madryt i Turyn

1

Trzeba to przyznać, Talisca jestem numerem dwa w piłce nożnej, tylko jeden piłkarz jest lepszy

0

Swoją drogą piekło zamarza, CM Punk w wwe, Hamilton w ferrari, czas na Cristiano

0

Bono my strategy is gone? @mekston

1

To teraz Toteusz Wilk szybko telefon do Alonso i prosić na kolanach o usługi na następny sezon

1

@Forsyth Red Bull nie jest najlepszym zespołem w historii

4

Ronaldo może nie gra ale udziela wskazówek swoim kolegom, dlatego tak dobrze im idzie

1

Panowie na pokład, dziś może Cristiano nie wygra goat debaty, ale jego rywal z niej odpadnie. @mekston @AFA

3

@LM10GOAT 4 zł i setka grejpfrut

1

@LM10GOAT za złotówkę

2

@FcPortoFan1999 ogólnie jeśli mówimy to depresji to psycholog się nie zajmuje jej leczeniem

1

@Kgorecki2500 ja byłem rok na psychologii i nie polecam, wiele kretynów. A aktywność fizyczna zawsze lepsza od rozmowy z byle kim

0

@MESSIah16 Andy Schleck, a z piłkarzy Forlan przez mundial i trochę Harri Oli se skoków

3

Verstappen nie wygrał w tym roku jeszcze żadnego wyścigu, czy powinienem się martwić o mojego goata? @mekston

0

@zadafcb On tam wytrzyma psychicznie w ogóle?

3

@mekston Ja już gotowy na starcie, Koszulki Ronaldo z każdego seniorskiego sezonu już rozwieszone. Jeszcze przed meczem zobaczę czy nie znajdę powróka Portugalia Francja z euro 2016

0

@mekston ja bym się nie obraził na Real i United.

0

Chelsea akurat można okradać.

1

Jose miał rację @mekston

0

@Culer9002 ja chcę byśmy wygrali Ligę Mistrzów w końcu

0

Hieronim Radziejowski - tak czy nie? @FcPortoFan1999

5

Roque złota piłka - tak czy nie?

1

@mekston 3-2 dla Ale Nassr, Inter dwa gole z karnych.

0

To jest piłka nożna

6

Nie ma nic gorzej, niż jak dyrektor Cię przyłapał z energetykiem i zadzwonił do rodziców, a ty będziesz musiał robić prezentację na szkolny apel, że energole są złe

3

@MichuZ44 zawsze z Maxiem.

1

@mekston ja to mam wiele koszulek, jakoś dam sobie radę, a goat widocznie uznał, że nie ma co znowu udowadniać wyższości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?