Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Ansu Fati
0
@MesQueUnClub96 to również nie jest dobra odpowiedź
0
@TR3YWAY nie jest to dobra odpowiedź
0
@blakkudium nie jest to dobra odpowiedź
0
Co to za piłkarz ? Grał w jednej drużynie z Waynem Rooneyem
0
@AmigoBlancos bardzo dobrze.
2
@Kidd ale w Australii ośmieszyłem Mekstona
0
Piłkarska zagadka. Co to za piłkarz: Madryt, Manchester, Turyn, Lizbona
2
@MichuZ44 o nie. Czyli Max ostatnia szansa w tym sezonie na mistrza.
5
Gundogan. Tak czy nie?
0
Kanar tak czy nie?
2
Jakiego Ramblowicza chciałbyś na swojego pasażera. Ja @Kessie i @mekston bo najbardziej się znają na f1 i ocenią sprawiedliwie moje umiejętności jazdy samochodem.
0
Co najbardziej się podoba mężczyznom w kobjetach?
1
@Sysia11 jak pan Barcelona LM napisał. Jeszcze Al Nassr
5
@Sysia11 @mekston zweryfikuj czy to co tu jest napisane to prawda.
0
@barcelonaLM mnie to jakby ten Muani strzelił to może ból po ćwierćfinale by przeszedł, ale tak bywa...
0
@Culer9002 Każdy kto kocha wielkiego piłkarza z Portugalii
0
@Culer9002 Proszę się nie martwić, opcja Portugalska planuje zwiększyć swoje wpływy.
11
@Encore Oszukał Pepa że potrafi grać w piłkę, oszukał goata że udzieli mu pomocy w wygraniu mundialu, straszzny piłkarz i człowiek.
0
Jaka piosenka najbardziej kojarzy wam się z życiem na La Rambli? Moim zdaniem Czarny Chleb i Czarna Kawa
0
@mekston Trzeba ukarać Real za złe traktowanie The Goata
0
Parodysta z Portugalii
1
Zmiany tak czy nie?
0
@mekston W końcu ludzie otworzyli oczy na temat sabotażysty z kraju na P
0
@mekston winny jest przeszkadzający piłkarz z Portugalii
1
@barcelonaLM ale Max też dawno nie wygrał. Niestety, Sainz go goni
0
@mekston co ten mecz oznacza dla goata i jego wiernego przyjaciela Otavio?
1
Jednak w meczu goatów De Minaur leoszy, ale niech Serbia się tak nie cieszy.
0
Jaki trener jest najlepszym taktykiem w historii? Moim zdaniem "Siwy" albo Sir Alex.
0
@jeonek zabawnego w tym nie ma nic