1

@macio_944 Dobra gra ale się zastanawiam czy zagrać kiedyś w jedynkę

1

@Arden Macie odpowiednią wiedzę?

0

Jest jakiś ekspert na Rambli? Jutro odstawiam antybiotyk, kiedy będę mógł spokojnie bez obawy o konsekwencje zdrowotne napić się alkoholu?

0

Alkohol. Przyjaciel czy najgorszy wróg?

0

@Radioactive9705 czemu o jakiś goatach napisali?

4

@DLFCB Iniesta Xavi Messi powinno być zakazane. Nic lepszego nie było i nigdy nie będzie

1

Jaki kraj chciałbyś zwiedzić najbardziej? Ja Kanada.

1

@macio_944 Nie ale jestem gotowy na to że Bernardo będzie przeszkadzał w finale, ale i tak wszystko skończy się pozytywnie

1

@macio_944 Euro Euro i wybory do euro.

0

@lucas/catalan Ospreay może być najlepszym wrestlerem na świecie. Ale co z tego że jest?

1

@barcelonaLM Max lepszy od pseudo goatów, Serb to nawet od Sainza slabsiejszy

1

Poleć jakiś miły pan filma, w którym postać stopniowo że spoko ziomka zmienia się w największego śmiecia.

1

@Kessie tak ale Sakkari trochę lepsza

1

@HighestInTheRoom tak tak tak tak. Dajcie mi lajka

0

Wygląd Igi. Tak czy nie?

0

@Cvzx czyli mnie

0

@VegetaPolska ja zakładam bo jak się nudzę na wykładzie to przesuwam sobie w prawo..

0

Barcelona wygrywa 5 lig mistrzów pod rząd, ale w ciągu tych 5 lat przegrywa wszystkie gran Derbi. Tak czy nie?

0

@Culer9002 ale ze on na tej jest brany pod uwagę w kontekście tego tematu..

0

Najwięksi zdrajcy w historii piłki nożnej? Dla utrudnienia nie można dawać z Portugalii i Argentyny.

2

@MesQueUnClub96 znowu pojedynek moich goatów? Nice

0

@Cvzx ale Sakkari pakuje

0

Wygląd Rybakiny tak czy nie? Ja wolę Sakkari.

0

Tebas. Nie czy tak?

0

@Zoker o drużynie eliminującej Madryt z LM

0

Nasi bracia z Monachium. Tak czy nie?

1

@Herato Julia Cezar

0

@agaFCB idealny klub dla Serbów

0

A z Pedrim jest coraz bardziej jak z Fatim

0

@Encore do Mbappe to mu daleko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?