Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może przynajmniej w tych ostatnich meczach dadzą spróbować temu całemu Roke..
0
No to dublecik dla nich. Dramat
0
Patologia i tyle.
2
Dziadkowi chyba się coś dziś pomyliło..
1
@mekston bo to wielki piłkarz panie Mekston
0
@mekston ciekawe czy kiedyś i ja zostanę potraktowany jako podszyfka
1
@bartas97 mam nadzieję że dziś za Barcelona.
0
Wygrać w gran Derbi. Tak czy nie?
0
@MesQueUnClub96 chodziło mi o Johna Terry
0
@LukaszFan Uratować może ich tylko jeden piłkarz na następny sezon
0
The streak is over. Już pewnie lider reprezentacji Portugalii odbiera telefony
0
Hahaha. Jest Xabi już bierze za telefon
1
@Stinger_ Arabska.
0
@FcPortoFan1999 a rok później za geniusza na geniuszami i zdobyłbym szacunek u Elementa. Byłbym ekspertem w TVP..
5
@NeroTFP1 Kurde szkoda. Bym się cofnął o 5 lat i napisał komentarz na Rambli że za rok wszyscy będziemy zamknięci przez wirusa. Przecież ja byłbym uważany za geniusza nad geniuszami.
2
@mekston i inne osoby znające się na fizyce. Jak cofnąć się w czasie?
0
Doncic. Tak czy nie? @MesQueUnClub96 @Encore
0
@mekston kurde nie jest źle ale może być lepiej. Może dobije do 32 w tym sezonie?
0
@Kaziol47 Xabi uzna że trzeba wzmocnić skład na ligę mistrzów
1
Niech BVB dziś wygra. Im więcej Bayer przegra meczów, im większe szansę na współpracę stulecia.
1
Kurde mała ta przewaga Maxa w tabeli..
4
@FCB_dimiC Uwielbiam go ale będzie ciężko
0
@betonito Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
0
@mekston na moje 17 podejść łuk zaliczyłem 7 czy tam 8 razy. Ale co się działo na mieście to nie masz pojęcia
1
@mekston kujcze ja bym chętnie A niego pojeździł z Fernando w jednej ekipie
1
Może jakimś cudem w tym sezonie jeszcze Max wygra mistrza, ale następny to już wyzwanie będzie.
1
@mekston A to w tenisa grają?
0
Jednak przyszło co do czego i Sainz wywiesił białą flagę.
0
@IMBALEO @mekston ja może obejrzę ale musi zagrać Max
1
@barcelonaLM jednak nie bardzo widzę jego szanse w starciu z Polska.