0

@zaky274 nie zapomnij kupić prezentu

2

@DonCarletto wiedziałem, że ktoś to napisze xD

0

@vangoor jutro Real zgarnia drugie trofeum w tym sezonie, a my nawet pucharu gampera nie wygraliśmy. Według mnie zasłużył

0

@Sccaner tak, tylko wcześniej było chyba stłuczenie, a teraz jest kontuzja więzadła piszczelowo-strzałkowego przedniego.

0

@ketrab321 szczerze wątpię

1

@July_6_BcN głupi jak... Einstein

1

@betonito właśnie, mamy grudzień, więc może będziemy oceniać po sezonie chociaż?

0

@MesQueUnClub96 napisz po prostu, że wolisz rudych chłopaków, a nie piszesz jakieś głupoty jakby ci słów na wypracowaniu brakowało

5

@MesQueUnClub96 głupi trend

1

@MesQueUnClub96 przykro mi

0

@MesQueUnClub96 może ma brata bliźniaka

1

@MesQueUnClub96 miłość wymaga poświęceń

0

@Encore jak mamy gonić przy 1:0, gdy przeciwnik nie potrafi wyjść z własnej połowy to chyba lepiej tego Ferrana wpuścić za np. Casado, zawsze więcej ofensywnych piłkarzy to teorytycznie większa szansa na gola

0

@ElKamil dobra, przepraszam. Z góry założyłem, że jesteś kolejnym, który już zwalnia Flicka itp. Jeśli nie, to ok

0

@ElKamil przed sezonem Real z Mbappe miał każdego niszczyć po 4:0, potem jak okazało się, że Kylian jednak nie jest taki super, a my gramy świetnie to już połowa strony zaczęła pisać o tryplecie, zmieniacie zdanie jak chorągiewki na wietrze. Jesteśmy w połowie grudnia, każdy zespół musi mieć jakiś kryzys, trzeba go tylko jak najlepiej przetrwać. Mamy bardzo młodą drużynę, od początku było wiadome, że o trofea będzie bardzo ciężko. Jakby wam ktoś przed sezonem powiedział, że w grudniu będzie wyrównana walka w lidze + bardzo dobra sytuacja w lm to byście skakali z radości. Teraz nie jest dobry moment na zwalnianie lub ocenianie Flicka. Przy takim terminarzu jaki mieliśmy to co robi Hansi i tak jest świetnym wynikiem

0

@ElKamil czyli jednak tryplet dla Realu?

1

@LeoMessiiBarcaPepa przecież gościa nikt nie krył

2

@Kapitan hawk dzięki, już chciałem mu odpisać

1

@norbi77 nie no, Kounde przewracał się już przed kontaktem

0

@tbas najpierw trzeba do tej fazy pucharowej dojść, a niektóre ekipy muszą i o to się martwić. Top 8 to byłby spory plus dla Flicka

2

Ostatni raz przy meczu byłem tak wkurzony za Xaviego po rewanżu z PSG, to w żadnym wypadku nie jest jeszcze koniec sezonu, w lm wygląda to na razie świetnie, ale w lidze musimy się obudzić, nie radzimy sobie z pressingiem rywali, wracają stare demony - nie umiemy nic zrobić, gdy rywal się muruje. Gramy bardzo wąsko, praktycznie bez lewego skrzydła, Balde niestety nadal mało daje w ofensywie. Zero jakichkolwiek uderzeń z dystansu, a jak pokazały wielokrotnie chociażby mecze Realu takie coś potrafi uratować punkty. O dziwo po powrocie kontuzjowanych zawodników coś się posypało, i teraz trudne zadanie przed Flickiem, aby to naprawić, dobrego trenera poznaje się po tym jak radzi sobie z kryzysem, my jako kibice musimy zaufać Hansiemu, a na oceny przyjdzie czas później

2

@macio_944 może to nie Xavi był zły, tylko coś innego jest problemem? :P

1

@Pawlak1992 no właśnie, liga mistrzów to obecnie duży atut Flicka, i ja go nie skreślam, bo tak jak pisałem to nie czas na ocenianie

0

To już niech Atletico wygra mistzra

1

@Pawlak1992 raczej większość jest ironiczna, bo Flicka będzie można oceniać tak na prawdę najszybciej po tym sezonie, ale oprócz dwóch pierwszych miesięcy to za Xaviego wyglądało to podobnie jak nie lepiej, i wtedy potrafiliśmy w miarę przepychać takie mecze, a na pewno nie było serii takich jak teraz

0

Oddajcie mi Xaviego

1

Z każdym kolejnym meczem mam coraz większą ochotę przywitać się ze ścianą :DDD

0

@Szymemdymek i z Mallorcą. Gavi nie miał żadnego dobrego spotkania, Torre pod presją też sobie nie radził

5

@Bernard777 Casado? XDDD

0

Za Casado, dobrze w końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?