7

0

A co jeśli Kylian Mbappe nie wygra żadnego mistrzostwa Hiszpanii?

2

Tydzień temu świętowałem mistrzostwo Ziela, dzisiaj Szczęsny i Lewy, co za czas by być Polakiem

0

Jakiś walkower by się przydał na wniosek sędziego

6

Mogliby jeszcze wpakować tą jedną bramkę, 3:0 ładnie wygląda

3

Zazdroszczę piłkarzom Realu, z bliska będą mogli obejrzeć jak Barcelona zdobywa mistrzostwo

1

U nas wchodzi Lewandowski, u nich jakiś Palacios, ciekawe kto ostatnio więcej wydał na transfery

3

Ale że Gavi bez kartki nadal to jestem zdziwiony

0

Jak czytam tutaj niektórych to my powinniśmy już z 5:0 wygrywać, inaczej kompromitacja :D

1

Słaby ten przeciwnik, dajcie nam jakieś Getafe

0

Statystycznie skończy się 9:0

1

Jeszcze 4, dla Olivii!

0

Niektórzy tu pisali ze Rashford do zmiany xDD

0

@Coutinho007 Jest 6 minuta meczu xDDD

0

@Aragorn33 Nie przy tym sędzii

0

Mbappe jest dzisiaj na meczu, czy też sobie odpuścił?

1

Ale jednak szkoda, że komentuje Święcicki, a nie pan Orłowski na przykład

0

16 mln euro z biletów dzisiaj, powinniśmy grać co tydzień te El Clasico, nazbieramy na Haalanda

1

Czy piłkarze Arsenalu wiedzą, że grają o mistrzostwo?

0

@FcPortoFan1999 Patrząc ile czasu spędzili w strefie spadkowej to nawet utrzymanie można traktować za jakiś sukces

2

Legia wydaje miliony na transfery, a potem sezon ratuje jakiś Adamski z 1 ligi xDD

0

@AmigoBlancos duża przewaga nad 6 miejsce, ewentualnie mogliby powalczyć z Liverpoolem o 4, ale po co?

0

Dzisiaj zwycięstwo, 3 gole naszych, no i oczywiście żółta kartka Gaviego

1

Benedyczek 9 goli w 13 meczach w Kasimpasie, chyba mozna go spróbować na następnym zgrupowaniu

0

Brighton blisko Ligi Mistrzów w tej chwili, dobra robotę robią

5

Widzew strzelający 3 gole w meczu? Świat sie kończy

1

@Czajka90 Piłkarz dobry, aż szkoda go marnować w Arsenalu

4

@wojopancer Ja tam wolę zdobyć mistrzostwo strzelając manitę Realowi na własnym stadionie :D

0

@derus Gość strzelał mnóstwo goli w najlepszej lidze świata, co to za bzdury wypisujesz :D

0

Bayern dawaj wyrównanie dwumeczu jeszcze, po co kończyć taki półfinał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?