Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
0
A co jeśli Kylian Mbappe nie wygra żadnego mistrzostwa Hiszpanii?
2
Tydzień temu świętowałem mistrzostwo Ziela, dzisiaj Szczęsny i Lewy, co za czas by być Polakiem
0
Jakiś walkower by się przydał na wniosek sędziego
6
Mogliby jeszcze wpakować tą jedną bramkę, 3:0 ładnie wygląda
3
Zazdroszczę piłkarzom Realu, z bliska będą mogli obejrzeć jak Barcelona zdobywa mistrzostwo
1
U nas wchodzi Lewandowski, u nich jakiś Palacios, ciekawe kto ostatnio więcej wydał na transfery
3
Ale że Gavi bez kartki nadal to jestem zdziwiony
0
Jak czytam tutaj niektórych to my powinniśmy już z 5:0 wygrywać, inaczej kompromitacja :D
1
Słaby ten przeciwnik, dajcie nam jakieś Getafe
0
Statystycznie skończy się 9:0
1
Jeszcze 4, dla Olivii!
0
Niektórzy tu pisali ze Rashford do zmiany xDD
0
@Coutinho007 Jest 6 minuta meczu xDDD
0
@Aragorn33 Nie przy tym sędzii
0
Mbappe jest dzisiaj na meczu, czy też sobie odpuścił?
1
Ale jednak szkoda, że komentuje Święcicki, a nie pan Orłowski na przykład
0
16 mln euro z biletów dzisiaj, powinniśmy grać co tydzień te El Clasico, nazbieramy na Haalanda
1
Czy piłkarze Arsenalu wiedzą, że grają o mistrzostwo?
0
@FcPortoFan1999 Patrząc ile czasu spędzili w strefie spadkowej to nawet utrzymanie można traktować za jakiś sukces
2
Legia wydaje miliony na transfery, a potem sezon ratuje jakiś Adamski z 1 ligi xDD
0
@AmigoBlancos duża przewaga nad 6 miejsce, ewentualnie mogliby powalczyć z Liverpoolem o 4, ale po co?
0
Dzisiaj zwycięstwo, 3 gole naszych, no i oczywiście żółta kartka Gaviego
1
Benedyczek 9 goli w 13 meczach w Kasimpasie, chyba mozna go spróbować na następnym zgrupowaniu
0
Brighton blisko Ligi Mistrzów w tej chwili, dobra robotę robią
5
Widzew strzelający 3 gole w meczu? Świat sie kończy
1
@Czajka90 Piłkarz dobry, aż szkoda go marnować w Arsenalu
4
@wojopancer Ja tam wolę zdobyć mistrzostwo strzelając manitę Realowi na własnym stadionie :D
0
@derus Gość strzelał mnóstwo goli w najlepszej lidze świata, co to za bzdury wypisujesz :D
0
Bayern dawaj wyrównanie dwumeczu jeszcze, po co kończyć taki półfinał